Int 4 server

Fatal1ty (INT4)Fatal1ty (INT4) Posts: 3
edited 05.02.2019 in Czech
Ahoj. Po dlouhé době jsem se vrátil k hraní. Hodilo mě to automaticky na server int 4. Už jsem tam dal nějaké peníze a hrají od nuly. Problém je že tam nejsou eventy. Můžu se zeptat kdy budou? Bez nich to je celkem o ničem server. Díky za odpověď 

Comments

• Odpověď od podpory... 

Whilst we're currently testing out new concept and changes may come in the future, this server is for all intents and purposes a PvP server which does not run the normal events you would expect to see in E4K. If you have any further questions or concerns for this particular issue, please feel free to respond directly to this message so I may help you further.

Pochopil jsem tedy dobře že eventy nebudou? 

Díky za pomoc s překladem :D
  • tiez som na int4 aj s kamaratmy a tento server nas moc nebavi bez eventou tak by som sa chcel opytat v akej blizkej buducnosti to chcete riesit alebo mame zmenit rovno server  ak by sme menili server co s peniazmy ktore sme do toho vlozili? 
  • Ja som tiež na int4.Dosť ma tiež zarmucuje že okrem eventov je tu málo slovenských a českých aliancií.Hľadám dobrú alianciu kde by som mohol prísť.Momentálne som v jednej anglickej.Ale neustále som atakovaný.Takže ak je blízko mňa nejaká ali.tak napíšte.A inak som slovák.A môj hrad sa volá Asperger.

• tiez som na int4 aj s kamaratmy a tento server nas moc nebavi bez eventou tak by som sa chcel opytat v akej blizkej buducnosti to chcete riesit alebo mame zmenit rovno server  ak by sme menili server co s peniazmy ktore sme do toho vlozili? 
    To je právě o tom, jak tahle hra začínala... mohl jsi dělat jen 2 věci, jezdit věže nebo útočit na okolní hráče. Ale protože jste bábovky, tak se útoků na hráče bojíte, aby vám to náhodou nevrátili :-D
    Kamenna tvrz [ TAE 420 ] @ INT2
  • To je blbosť.Ja sa nebojím.Len nikdy nedokážem vytvoriť dostatočne silnú armádu,pretože som pod neustálimi útokmi a to len preto lebo som v blbej aliancii.

• b) je správně

dobrý kastelán a dostatek podpory a ustojíš vše
    Kamenna tvrz [ TAE 420 ] @ INT2
  • Ahoj kamenná Tvrz ty rádci nepiš porušuješ pravidla a tak

• Též hrají na int4 a hold je to pvp server takže musíš očekávat že na tebe Budou útočit :-)

• Hurá! Už sa mi konečne podarilo nájsť pre mňa vhodnú alianciu.(koruna cz.sk)

Sign In to comment.