Goodgame Studios'tan neşeli bir sürpriz ve yeni sezondan selamlar 🎁

SystemSystem Posts: 6,990🎅 Ho, ho, ho minik Yılbaşı Cüceleri ve Ren Geyiği Binicileri,

Bu yıl yavaşça bitiyor, kokusunu alabiliyor musunuz? İmparatorluğun mutfağından vanilya, tarçın, portakal ve zencefilli kurabiye aromaları yükseliyor, leziz!

Tatil sezonu hemen önümüzdeyken İmparatorlukta ve krallıklardaki tüm cesur savaşçılarımıza neşeli bir karşılama dileklerimizi göndermek istiyoruz. 2018 yılı hepimiz için muhteşem bir yıl oldu ve bunun asıl mimarı sizlersiniz! Böyle muhteşem bir topluluk olduğunuz için hepinize teşekkürler!

Ailenizle ve arkadaşlarınızla birlikte hepinize iyi tatiller diliyoruz. 2019'la birlikte heyecan dolu bir yıl bizi bekliyor ve yeni yılda da hepinizi görmek için can atıyoruz!

Sözcükler hissettiklerimizi ifade etmekte yetersiz kaldığı için bunları kısa bir videoya aldık! Goodgame Studios'un dileklerini izleyin!


https://youtu.be/O6vwco8SsKA


Ah, size hediyeleri göndermeden ve siz bulduğunuz tüm şekerleri yemeden önce sizin için hazırladığımız tatil hediyesine göz atabilirsiniz!


Seviye: 6-69
1 x Zencefilli Kurabiye Evi, 245 Kamu Düzeni
100 x Gnomad Savaşçı
100 x Gnomad Okçu
10000 x Yiyecek


Seviye 70+
1 x Zencefilli Kurabiye Evi, 245 Kamu Düzeni
1 x 100. Sv. Füzyon Park
40 x Füzyon Para Birimi
1 x 10. Sv. Dekorasyon Katalizörü
100 x Gnomad Savaşçı
100 x Gnomad Okçu
10000 x Yiyecek


Bu tatil paketleri 24 Aralık saat 10:00'da (CET) gönderilecek ve 27 Aralık saat 9:59'a (CET) kadar alınabilecek.Hepimizden sizlere Mutlu Yeni Yıllar!

Topluluk Ekibiniz

Comments

  • Araştırma kulesindeki araştırmaları iptal edebilmek ve kıdemli gürzcü değil de normal gürzcü bakabilmek istiyorum bunun için yapılabilecek bir şey yok mu?

  • Ve çarkıfelekte büyün ödül için üç kart çıkıyor ya onların herhangi birini kartlar kapalı iken değil D ekartlar açık iken hangisi bize gerekli ise onu seçebilsek eminim ki çarkıfelek çok daha aktif kullanılır ama malesef böyle bir şey henüz oyunda yok.

  • Ayrıca ateş krallığında ejder, çöl krallığında çöl kulesi, buz krallığında barbar kulesi var iken çimde bunlara benzer devamlı oyuncunun saldırıp yüklü bir miktarda yakut alabileceği bir kule benzeri şeyin olmaması bence büyük bir eksiklik. Umarım kısa bir sürede bu eksikliği giderirsiniz.

  • Tabi bir de baron ve göçebe saldırılarında bulunan ekipmanlar var. Hiçbir işe yaramayan sıradan, normal ve epik ekipmanları bulmak istemiyorum sadece efsanevi ekipman bulabilmesini onun dışında ekipmanları bulmamayı ve böylelikle işe yaramaz ekipmanlar ile depoyu doldurmamalarını istiyorum. Şimdilik çok şey istiyorum gibime geliyor umarım yakın bir gelecekte istemekle kalmam.

  • Hazır ekipman demişken neden şu ekipmanlardaki güçlü ekipman bulma etkisi veren ekipmanların işe yaramadığını da sormak istiyorum

  • Bir de karakollara alet aktarmanın da krallıklara aktarmak gibi kolay bir yolunun olabilmesi çok işe yarardı.

Sign In to comment.