Plány pro 1. čtvrtletí roku 2019

ZoeZoe Posts: 178Moderator


Stateční válečníci,

2018 se sice chýlí ke konci, ale bitva o Velkou říši teprve začíná! Rok 2019 slibuje pro hradní pány napříč celou zemí napínavý rok. Budeme i nadále naslouchat vašim názorům a pokusíme se vám zprostředkovat to nejlepší Empire, jaké dovedeme.

Níže najdete stručný přehled toho, co se v 1. čtvrtletí roku 2019 chystá, a začneme nejdřív aktuálními pokroky ve 4. čtvrtletí roku 2018, které plánujeme představit v novém roce.


Plány pro 4. čtvrtletí roku 2018

Připravujeme dlouho očekávaný návrat královských hlavních měst do Velké říše! Aktuálně pracujeme na sérii interních testů této funkce, abychom měli jistotu, že při jejich nasazení do bojů v novém roce bude všechno v pořádku. (Empire only)

bitvy o Berimond také probíhají důležité testy v očekávání jejího slavného návratu. V rámci dalších úprav a vylepšení nám jde o to, aby celou událost bylo možné úspěšné dokončit dle plánu, takže v roce 2019 byste měli být zase konečně schopni dobýt Berimondský trůn!

Ale plné ruce práce nemáme jen s testováním a opravami; rozhodli jsme se, že jako překvapení na závěr roku do Empire zavedeme funkci, které se dlouhodobě dožadujete. Je na čase přivítat soukromé zdrojové vesnice. Tuto funkci už máme nějaký čas v plánu a doufáme, že si ji pořádně užijete, když konečně přišla její chvíle!

Kvůli probíhajícím pracím na výše uvedených funkcích byly následující vylepšení odsunuta na 1. čtvrtletí roku 2019:

 • Přidáme účinek předplatného, který zvýší skladovací kapacitu vašich hradů.
 • Chceme si posvítit na problém, kdy v nemocnici dochází k přepisování neprémiových jednotek prémiovými.
 • Pracujeme na systému, který zabrání smazání tvrdě vydřených odměn události v důsledku plného inventáře.
 • Také se snažíme přijít na způsob, vylepšení odměn, které vám teď kazí zážitek ze hry. Jedná se například o vojáky, kteří spotřebovávají potraviny vaší hlavní armády.
 • Implementujeme filtry vyhledávání, které vám usnadní navigaci ve hře.
  • Plánované filtry pro obrazovky útoku a vybavení vám usnadní přípravy na bitvy, které se zároveň zrychlí
  • Plánované filtry a vylepšené rozhraní pro obchodníky vám usnadní hledání
   vzácných předmětů pro vylepšení hradu

Plány pro 1. čtvrtletí roku 2019

Pojďme přejít rovnou k našim plánům na 1. čtvrtletí roku 2019 a podívat se na to, co přinese nový rok. Vezměte prosím na vědomí, že dále uvedené věci mohou být posunuty kvůli nepředvídaným problémům při vývoji. Jako obvykle vás před vydáním funkce seznámíme s důležitými aspekty v našich upoutávkách a poznámkách k aktualizaci.

Nové reliktní vybavení

 • Lovci pokladů objevili staré relikvie zakopané pod bitevními poli Velké říše. Jejich řemeslné zpracování nemá obdoby a síla, kterou zprostředkují vašim armádám, může znamenat rozdíl mezi vítězstvím a porážkou! Když vybavíte své velitele a kastelány reliktním vybavením, získáte exkluzivní bonusy k efektům, které zajistí vašim vojskům a ekonomice dodatečnou vzpruhu. S těmito předměty nejsou spojeny žádné nastavené bonusy, takže pro vás bude snazší upravit své bojové strategie a zaměřit se víc na vybrané účinky. Reliktní vybavení bude k dispozici s náhodně vygenerovanými, předdefinovanými účinky a jejich zavedení do hry půjde ruku v ruce s navýšením kapacity inventáře pro vybavení a drahokamy.

Další velitelské pozice

 • Období války ve Velké říši je vždycky velmi intenzivní, kdy dynastie stojí a padají se silou svých velitelů. S ohledem na tento aspekt jsme přidali další velitelské pozice, které poskytnou vašim krvežíznivým vojskům další hrdiny, kteří je povedou do bitvy.

Další úrovně kasáren

 • Abyste svým velitelům zajistili dostatek vojáků do bitvy, doplnili jsme hradní kasárna o další úrovně. A nejen to. Do Velké říše se podívají i 4 nové jednotky. Vylepšení na nové úrovně kasáren bude vyžadovat tokeny nově zavedených reliktních budov, které získáte v rámci odměn události.

Nové odměny v klání šlechticů

 • V rámci našeho setrvalého úsilí o zlepšování odměn v našich invazních událostech přinese rok 2019 novou, vylepšenou paletu odměn pro klání šlechticů.

Vylepšení Vnějších království

 • Ve Vnějších království bude uplatněn alternativní systém skóre, který dodá události větší rozmanitost. Ale to není všechno; účinky aplikované na celý server, například „rychlejší přesun“ a „nižší doba zotavení z útoku“, dodají jednotlivým událostem speciální šmrnc.

Invaze do Berimondu pro Empire: Four Kingdoms

 • Na berimondských bojištích se nedaří držet na uzdě ega znepřátelených králů a jejich válečné choutky se dostaly do celé Velké říše! Připravte se na Invazi do Berimondu. Jak už to tak u invazních událostí bývá, bude na vás, abyste tento konflikt rozřešili rozmetáním invazních táborů svých nepřátel. K dispozici bude samozřejmě hojnost odměn, které poslouží k uctění vašeho chrabrého úsilí.

Útočné předvolby pro Empire: Four Kingdoms

 • Do Empire: Four Kingdoms konečně přicházejí dlouho očekáváné útočné předvolby. Hradní pánové tedy budou moct trávit více času šlechtěním svých hradů a méně času na obrazovkách nastavení útoku.

Další výhody předplatného

 • K předplatnému brzy přibudou další bonusy a výhody. Čím déle budete mít aktivní předplatné, tím více bonusů obdržíte pro svůj hrad! A nejen to. Za každý uplynulý měsíc dále získáte věrnostní body, které můžete utratit v obchodech za vzácné zboží.

Tak to by bylo 1. čtvrtletí roku 2019. Znovu prosím vezměte na vědomí, že vše zmíněné může být posunuto kvůli nepředvídaným problémům s vývojem, ale naším cílem je tyto strhující funkce vydat co nejdřív. Jako obvykle vás před vydáním funkce seznámíme s důležitými aspekty v našich upoutávkách a poznámkách k aktualizaci.

Tak vzhůru do roku 2019!

Vaše rodina ze hry Empire

 

Pravidla fóra-Support -Návody (FAQ)-VOP

Na skype mě najdete pod nickem BM_Zoe.

Comments

 • _Zephyr_ (INT2)_Zephyr_ (INT2) Posts: 56INT2
  Tak to vypadá, že si asi už nezahrajeme co? Jak na Nový rok tak po celý rok.

  Je to banda amatérů nic jiného. Ubožáci nenažraný. 
  _Zephyr_ @ GG 2
 • CZ Don (INT2)CZ Don (INT2) Posts: 4INT2
  hello I wanna ask a lot of the game and I'm not alone some players have finished and the game looks like a bit of rewards and the whole round the crew of the aliens nomads round and do not give the samurai and 4 years ago the game was awesome but now it seems that the developers go only for the money to draw people money and it disappointed me give you the advice to change rewards and more soldiers and ornamental elements as it was before 4 flights thank you for the answer
 • CZ Don (INT2)CZ Don (INT2) Posts: 4INT2
  ahoj chci se zeptat hodně mě štve hra a nejsem sám už některý hráči skončili a hra už vypadá hrůza málo odměn a furt dokola krkavčí vojsko cizáky nomády furt dokola a ani samuraje nedáváte a před 4 roky hra byla úžasná ale teď to vypadá že vývojářům jde pouze o peníze vylákat ž lidí peníze a to mě zklamalo dám vám radu změňte odmění a více vojáků i okrasné prvky jak to bylo před 4 leti děkuji za odpověď
 • CZ Don (INT2)CZ Don (INT2) Posts: 4INT2
  Tato hra je dobře zpracována i výborné ovládání. Ale s počtem let získaných zákazníků hru zaměřují na platící hráče takže i ten hráč co občas koupí nemá šanci konkurovat. Vývojáři neodpovídají a nebo když odpoví tak to vyzní že jednotlivec je absolutně nezajímá je zajímá jen zisk od nejvíce závislých hráčů. Nedokážou udělat rovnováhu ve hraní. Z výborné hry udělali propadák. takže kdo hromadu peněz doporučuji stáhnout. Za mě propadák a to jsem hrál 5let...
 • Takový blbeček jako ty to v životě nemohl hrát 5 let ... To bys nebyl takový zoufalý blb

Sign In to comment.