Home Czech

OTÁZKY

Ahoj chcel by som sa opýtať či sa budú niekedy objavovať nové hl.mestá,obchodné metropoly atď. Diky
«1

Comments

• Kamenna tvrz (INT2)Kamenna tvrz (INT2) INT2 Posts: 836
    edited 06.10.2017
    tyto AB se objevují v závislosti na poctu hracu v mape, vzhledem k tomu, ze pocet posledni roky spise klesa, tak NE.
    Kamenna tvrz [ TAE 420 ] @ INT2
  • Škoda no diky;)
  • Čo je lanes coalition?
  • Zdravím chci se zeptat jestli si mohu udělat reset účtu abych začal zas od nuly děkuji.

• Ak chceš začať od nuly tak by si mohlo zmeniť aj server ja som bol chvíľu na int3 veľmi lahko za tam získavajú odmeny skús to
  • Ahoj, zastal mi čas pri vylepšení budovy
  • Ahoj, zastal mi čas pri vylepšení budovy
  • Čo je lanes coalition?

Chtěl jsem odpovědět slušně, ale nedá se :-)
    Je to banda [email protected]čů. Jedná se věšinou i mikroaliance, které si myslí, že když budou poslušně sloužit velkým aliancím, že budou mít jejich krytí (prd mají), většinou to jsou farmáři, co se honí za eventy (i když nechápu proč, když získané nikdy nevyužijí k boji).

• Takže lanes je to isté ako the coalition? Lebo aj oni majú pod sebou aliancie
  • ano, něco takového, na serveru jsou dvě ambivalentní struktury, lanes vs coalition, plus nekolik alianci co se snazi byt nezavislymi.
  • Tak to je blbosť 
    Už by sa to mohlo zrušiť aby nebola žiadna ambivalentní struktura 

• vydej rozkaz a zruš to :-) to je prostě vývoj, vždy se vytvoří dva protipoly, bohužel INT2 je slabej server co se týká hráčů, je jich tu relativně málo a jsou slabí, takže bohužel víc jak 2 skupiny se tu "neuživí".
  • Rozárka (INT2)Rozárka (INT2) INT2 Posts: 1
    Zdravim vsechny, nevim jestli to sem patri, jsem tu novackem, ale padla mi hlava v turnaji za 1250 bodu, nicmene v inventari postradam brneni a 3 sutry....resi nebo resil nekdo neco takovyho? Dik, Rozy
  • Zdravim vsechny, nevim jestli to sem patri, jsem tu novackem, ale padla mi hlava v turnaji za 1250 bodu, nicmene v inventari postradam brneni a 3 sutry....resi nebo resil nekdo neco takovyho? Dik, Rozy
    Netuším v jakém turnaji ti co padlo, ale často jsou odměny takové, že musíš vyhrát vícekrát, abys získala komplet, popř. se dají kousky některých kompletů dokoupit u skřeta před hradem.
  • Aký stavebný predmet sa dá priložiť na mlyn okrem vzhladoveho?
    Samuel Šulek @ GG 2
  • Může mi někdo poradit? Poslala jsem útoky na ohni, ale ani výpis ani vojáky nemám, vše zmizelo.. stalo se to ještě někomu?
  • Skleby, démoni vše je v háji...i z monumentu vše zmizelo.. některým hráčům i ze základen...:-(
  • Jestli myslíš teď po vápadku (GG tomu říkají údržba), tak nejsi jediná. Napiš o podporu kolik co a kde ti zmizlo a možná ti to za pár týdnů vrátí. Mezitím budeš muset toto pospat tak 3x mailem, protože podpora dělá jako kdyby to dávala ze svého, a obvykle po 3 týdnech handrkování ti to vrátí na hh.
  • Díky Auguste
  • Gaylen (INT4)Gaylen (INT4) INT4 Posts: 2
    Ahoj, hraji na novém serveru 4 a ráda bych se zeptala kdy GGS spustí akce typu nomádi atd. Díky 
  • Iwusik (INT4)Iwusik (INT4) INT4 Posts: 2
    edited 08.05.2019

Ahoj hraji na serveru int4 a chci SE zeptat kdy budú udalosti jako nomadi a pod.Diki

• dost možná že nikdy INT4 je testovací server :-)
  • Iwusik (INT4)Iwusik (INT4) INT4 Posts: 2

Tak to je veľká škoda snáď sa to zmení a budú te udalosti

• Gubijack (INT2)Gubijack (INT2) INT2 Posts: 2

Zdravim jak se říká Cz hráčům co jezděj na Cz hráče ?

• Tommy I (INT4)Tommy I (INT4) INT4 Posts: 1

Ahoj, mám problém se přihlásit k serveru. Při startování hry mi vyskočí hláška, ze server je právě aktualizován a hra nenabehne. Zkoušel jsem to celkem na dvou zařízeních a i přeinstalovat hru. Chyba stále přetrvává. Psal jsem na support, zatím bez odpovědí.

• Chcem sa spitať či budu pridany spet nomadi,samurajovia atd a teraz čo bol update tak je preč koleso štastia a sutaž aristokracie prečo ??

• Tak jeste jednou a durazne: NA Int4 NIKDY nebudou eventy. NIKDY, NIKDY a NIKDY! Int4 je testovaci server pro PvP.
  • Od akeho levelu začina Vonkajšie kraľovstvo?

• Filrej (INT4)Filrej (INT4) INT4 Posts: 1
    edited 17.01.2020

Ahoj jde vám server int4? od 12 mě to nechce přihlásit tak bych rád věděl jestli je udrzba nebo je problém na mé straně. Díky

• Lipoš (INT2)Lipoš (INT2) INT2 Posts: 2

Ahoj, nevíte co mám udělat když mi na ostrovech, berymondu a ve vnějším světě nejde rozšíření hradu za zdroje, ale nabízí jen prémiové rozšíření za ruby? Už jsem zkusil od instaloval a znovu nainstaloval a stejně to nepomohlo. Díky za info

Sign In to comment.