Şikayet

Lotus hediyemi vermiyor adaletsiz oyun

Comments

• Benim lotus taki tasın birini vermedi yardımcı olursanız sevinirim
  • Redwolf 41 (TR1)Redwolf 41 (TR1) Posts: 1
    edited 14.04.2018
    Oyunda fake hesaplar kurulup kalelere sabotaj atılıyor sürekli bu şekil oyuncu kaybedersiniz insanları bıktırıyorlar bir sürü fake hesap kurulmuş ve insanlarıda oyunda rahatsız ediyorlar acil ilgilenilsin ittifakın ismi ADALET ORDUSU kralları minnak kingdom  acil ilgilenilmesi lazım :(((
  • Kayıp birlikler iş ögesi kaleye saldırı geldiğinde kaybedilen birlikleri azaltması gerekiyordu ama  sadece savaşı kaybettiğimizde kaybedilen birlikleri azaltıyor, savaşı kazandığımızda kayıp sayısı kadar asker ölüyor. Yani bu öge sadece savaşı kaybedince işe yarıyor. Böyle olunca da işlevsel olmuyor 
  • Ekipman bulmak için komutan yaptım %100 ekipmandan %80 taşlardan ekipman bulma oranını arttırıyor ama ne güzel bir ekipman geliyor ne de yüksek level süregeç. Yani hiçbir işe yaramıyor.
  • HOUB (TR1)HOUB (TR1) Posts: 1TR1

Hüseyin147 aile üyelerime küfür etti bunu buraya ı atmam lazım yardımcı olursanız sevinirim

• Daiyomo ya saldırırken ittifaktan çıktım şimdi askerler geri dönmedi kayıp ekmeğimi yiyolar ama ortada yoklar yardım ederseniz çok teşekkürler

• İki tane yabancı krallık komutan ekipmanları silinmiş

Sign In to comment.