Anasayfa Turkish Ittifak haberleri

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

DRAGONUN PATLATILMASI.

Relentless (TR1)Relentless (TR1) TR1 Gönderiler: 164
12.06.2022 düzenlendi kategorisi Ittifak haberleri
DARK OF SOUL İTTİFAKIYLA SAVAŞTAYKEN BANA HEM OYUNDAN HEM TELEFON ÜZERİNDEN YAZIPDA KAÇ KERE SAVAŞ İÇİN BİRLEŞME İSTEYEN DRAGONA GELMEK İSTEYEN SEVGİLİ KARAKTERSİZ CAESAR44.5 KALESİ BU SABAH SAAT 3 DE İTTİFAKI PATLATMIŞTIR.
DRAGONA KENDİ SAVAŞINI KAPAMAK İÇİN GELDİ. AKLINCA BİZİ KULLANACAKTI. GELİRKEN HERŞEY OKEYLENDİKDEN SONRA GELİPDE DARK BARIŞ İSTESE BENİ ATCANMI DİYE BİR ŞEY SORMASI HATAYDI ZATEN BUNU YA EN BAŞTA SOR YA SORMA. SAVAŞ SEBEBİYLE BİRLEŞEN SAVAŞ BİTİNCE GERİ DÖNER BU İŞİN ADABI BUDUR. SAVAŞI BİZ FIRTINAYA GÖRE KAPATAMIYORDUK VE SAVAŞIN KAPANMASINI İSTEYEN BİR ÇOK ADAM VARDI BUNU DEDİĞİMDE ADAM OLAN TAMAM KNK BEN ÇIKARIM DER BUNUN YERİNE ÇIKIP SAVAŞ AÇTI. ÜZERİNE NASILSA ELİNE GEÇEN P.UZM.ÇVŞ KALESİNİ VE İTTİFAKI PATLATTI.

BİZE GELDİĞİNDE BİLE BİR ÇOK KİŞİ BANA YAZDI ONLA İŞ TUTULMAZ ŞEREFSZ HERİFİN TEKİDİR. AYYILDIZCIYIM DİYİP GEZİYOR AYYILDIZDAN BİRİ BİLE BANA YAZDI 3 YÜZLÜ HERİFİN TEKİDİR AT GİTSİN DİYE.

GELELİM DRAGON İTTİFAKI KÜFÜR EDİYOR DİYİP LANSE ETTİĞİ OLAYA.
ŞAKİRR KALESİNİ DİYOR İNSTADAN ANASINA SÖVMÜŞ GÜYA . SS İSTİYORUM 1HAFTADAN UZUN SÜREYE GELİYOR ATTIĞI ŞEY ŞAKİRLE ALAKASI BİLE OLMAYAN HATTA HESABIN İSMİNİN ŞAKİRLE ALAKASIZ OLAN Bİ HESAP. HATTA ŞAKİR İNSTAGRAM BİLE KULLANMIYOR UZUN SÜREDİR.
2Cİ RDM KALESİ NİETZSCHE YE KÜFÜR ETMİŞ. PEKİ NE ZAMAN? BUNDAN EN AZ 6-7AY ÖNCE. KÜFÜR ETTİĞİNDE İKİSİDE DRAGON DA OYNAMIYORDU. VE ZAMANLA İKİSİDE BİZDE OYNADI ARALARINDA MEVZUDA YOKTU. ŞİMDİ KALKIPDA BU KADAR ZAMAN GEÇTİKDEN SONRA O MEVZUYU TEKRAR AÇIYORLAR. AMA İTTİFAKDA TOPLANIR KALEDE MERAK ETMEYİN.

HATTA BU OLAY GECE 3 TE OLDU. BİZ AHMET (NİETZSCHEYLE) 12 DE FELAN KONUŞTUK. BEN SAVAŞINIZI BİTİRMEKDE ŞANSIMI DENERİM DEDİM YENİDEN KONUŞURUM DEDİM. HER ANLAMDA YARDIM ETMEK İSTİYORDUM.  SAMETE DEDİĞİMDE ÇIKA BİLİRMİSİNİZ O ZAMAN BİLE DEDİM YARDIM EDERİM SAVAŞI BİTİRİRSİNİZ Bİ SÜRE SONRA  ARACI OLURUM.. VE ÇIKA BİLİRMİSİNİZ MESAJINIDA ATARKEN ANCA Bİ DÜZEYDE SAMİMİYET KURDUĞUM ADAMLARIN KIRILMASI DÜŞÜNCESİ VARDI YEMİN EDERİM ÇIKIP SAVAŞ AÇMASINI FELAN DÜŞÜNMEMİŞTİM. HATTA ŞEREFSİZLİK YAPICAKLARINI HİÇ DÜŞÜNMEMİŞTİM. 
PATLATTIĞI KALENİN TANIMINDA İTTİFAKDA BİR KAÇ KİŞİ OYNUYORLAR ÖYLE BÖYLE YAZMIŞ. BİR KAÇ KİŞİMİZİN KAÇ KİŞİYE BEDEL OLDUĞUNU BİLMESİ ÇOK GÜZEL. NEYSE SİNİRDEN BU KADAR UZUN YAZDIM KUSURADA BAKMAZSINIZ HERHALDE.
Post edited by Ceki on
                   ~  𝕽𝖊𝖑𝖊𝖓𝖙𝖑𝖊𝖘𝖘                                                                                                                                      
«1

Yorumlar

Bu tartışma kapatıldı.