Anasayfa Turkish Konu Dışı

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

POLAT42(ŞUANKİ RDM) KALESİNİ ÇALAN the devil İLE KONUŞMALARIN EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

KralUther (TR1)KralUther (TR1) TR1 Gönderiler: 11
05.08.2021 düzenlendi kategorisi Konu Dışı
Evet arkadaşlar bu konu çok uzadığı için açıklama yapıyorum. polat42 kalesini bergende oynayan enes adlı çocuk zamanında satın alıyor. ve kayı kalede benim oynadığımı düşünerek kaleyi mimliyor. bu doğru kaleye arada ben de giriyordum. kale mimlenince yanımda oynamaya başladı ve şifresi ikimizde de mevcuttu.  Daha sonra ben kaleyi satın alanın enes olduğunu ve farklı kişiler olduğumuzu kanıtlamak için enesin numarasını the devil kalesine attım. The devil enesi arayınca ''abi bu numarayı aramayın ablamla beraber kullanıyoruz.'' diyor

tabi the devil bunu duyunca kalenin şifrelerini vermezsen ablanın numarasını eskort sitelerine dağıtırım diyor. bu çocuk da şifreyi ağlayarak veriyor ses kayıtları ile discordda da dragon üyelerinin dalga geçmelerine şahit oldum. dragondan kavga eden obito kalesi her şeyi itiraf etmişti.

daha sonra şifreleri verdikten sonra the devil benim kalelerden gerek kayı liderlerine gerek kendi kalelerine küfürler yazmıştır. bunu da herkese teker teker yazıp izah ettim. küfürleri edecek insan 1-2 saat sonra yazıp küfür için özür dilemez.

enes daha sonra the devili savcılıkla tehdit ediyor ve bir daha yazmamasını sağlıyor birazdan atacağım sslerde bunu görebilisiniz. (BUNLAR ENESİN İDDAALARI.) BİRAZ DA THE DEVİLİN İDDAALARINI OKUYALIM BİRAZDAN GÖRECEĞİNİZ SSLERDE the devil OLAYI KABUL EDİYOR FAKAT KALEYİ BEN ÇALMADIM enes ile İŞBİRLİĞİ YAPIP KALENİ PATLATTIK DİYOR. İŞ BENDEN ÇIKIYOR BU DUYURUDAN SONRA SİZİN VİCDANINIZA VE KALBİNİZE KALMIŞ... ha benim geçmişte hatalarım olabilir kırdığım döktüğüm insanlar olabilir sizlerden özür diliyorum. lakin bu olayı değerlendirirken geçmişten bağımsız objektif ve tarafsız olmanızı istiyorum. İYİ GÜNLER CÜMLETEN..
Post edited by Ceki on

Yorumlar

• HeelGuardianS (TR1)HeelGuardianS (TR1) TR1 Gönderiler: 271
    04.08.2021 düzenlendi
    güzel kardeşim önce objektif bakın diyip sonra yazdığın şeyle alakası olmayan ssler atıyorsun, aklınca enayi mi kandıracaksın? attığın sslerde sadece rafaelin enesi arayıp yaptığı işlerden dolayı hakaret ettiği, nasıl bir şerefsizsin dediği doğrulanıyor. ne ablasıyla görüştüm demiş ne eskort sitelerine veririm demiş, bu nasıl ifşa? attığın yarım yamalak ssler senin iddianın haklı olduğuna değil rafaelin suçlamalarda masum olduğuna kanıttır. bence iftiralarını biraz oranlı at, konu sen olunca o kendince ifşaladığın rafaelin götünü yalayacağın günler uzak görünmüyor.

''DOSTUMA ÖLÜMÜNE EDERİM EŞLİK''

• KralUther (TR1)KralUther (TR1) TR1 Gönderiler: 11
    ilk önce tehdit edip sonra savcılık deyince ve benim de seni aynı şekilde( eğer enesin numarasını eskort sitesine verirsen aynısını ben de sana yaparım deyince) tehdit edince. geri adım atıp para teklif etmiş olmayasın enese????
    güzel kardeşim önce objektif bakın diyip sonra yazdığın şeyle alakası olmayan ssler atıyorsun, aklınca enayi mi kandıracaksın? attığın sslerde sadece rafaelin enesi arayıp yaptığı işlerden dolayı hakaret ettiği, nasıl bir şerefsizsin dediği doğrulanıyor. ne ablasıyla görüştüm demiş ne eskort sitelerine veririm demiş, bu nasıl ifşa? attığın yarım yamalak ssler senin iddianın haklı olduğuna değil rafaelin suçlamalarda masum olduğuna kanıttır. bence iftiralarını biraz oranlı at, konu sen olunca o kendince ifşaladığın rafaelin götünü yalayacağın günler uzak görünmüyor.
    senin ne yaladığın beni zerre alakadar etmiyor ağzındakini çıkar salyalarını dökme sağa sola. düzgün okursan bunlar enesin iddaaları yazıyorum. rafaelin iddası da enesle işbirliği yaptık beraber çaldık diyor. gözünle oku gözünle
    iban istemesinin amacı seni kandırıp çaldığın kalenin parasını çıkarmaktı :)
    bunları konuşurken hepsini bana atıyordu zaten:) at ibanı para koparırsan kopar dedim. kaleni çaldı en azından zararını çıkar dedim. bu da konuyla ilgili son mesajımdır. okuyan kendi vicdanına göre kararını versin sizin gibi karaktersiz insanlarla vakit geçirmek istemiyorum.)
  • The Devil (TR1)The Devil (TR1) TR1 Gönderiler: 19
    05.08.2021 düzenlendi

Post edited by Ceki on

Veni Vidi Vici

• Aslan Recep (TR1)Aslan Recep (TR1) TR1 Gönderiler: 503
    moderatör yokmu hani wp gibi mesajlar buraya atılmayacaktı  @Ceki
  • HeelGuardianS (TR1)HeelGuardianS (TR1) TR1 Gönderiler: 271
    senin ne yaladığın beni zerre alakadar etmiyor ağzındakini çıkar salyalarını dökme sağa sola. düzgün okursan bunlar enesin iddaaları yazıyorum. rafaelin iddası da enesle işbirliği yaptık beraber çaldık diyor. gözünle oku gözünle
    avel herif ben de sana attıkların yazdıklarına kanıt değil neyin ssini atıyorsun diyorum bunun neyini anlamakta zorluk çekiyorsun?

''DOSTUMA ÖLÜMÜNE EDERİM EŞLİK''

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak