Anasayfa Turkish Ittifak haberleri

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

ÇOK DİLLENEN KAYI DRAGON KONUSU (Yanlış anlamalara açıklama amaçlı)

2»

Yorumlar

• Aslan Recep (TR1)Aslan Recep (TR1) TR1 Gönderiler: 499

Hocam ben dragon da oynamıyorum yalnız.

Sanırım bana söylemediniz ama en son ben yazdığım ve ondan sonra yazdığın için üzerime alındım.

• INNA (TR1)INNA (TR1) TR1 Gönderiler: 164

Alıntı yapmadığı için karıştı yukarıdaki mesajlar için o, yukarda atıo tutulmuş yinede onların geneline dönüş amaçlı yazılmış

• HeelGuardianS (TR1)HeelGuardianS (TR1) TR1 Gönderiler: 267
    Relentless , the devil söz konusu kalelerin hepsi her plartformda tarafımca engellenmiştir. Yani kendileri ile iletişimde bulunmam söz konusu değildir . Biz söylediğimiz herşeyi delilleriyle birlikte  ispatlayabiliriz . İsteyen arkadaşlar öğrenmek istedikleri bilgileri oyundan yazabilirler gerekli belgeleri kendileri ile paylaşmaktan çekinmiyoruz . Buradaki amacımız serverdaki arkadaşlarla sağlıklı bilgiler vermek çünkü farklı manipülasyonlar yapılmış bunu birçok kişiden duyuncu burada bilgi verme kararı aldık .Sesin yüksek çıkmasının sebebi suçluluk psikolojisidir. Kendi açtığınız konuda atın tutun ,serverdaki arkadaşlar birazda bizi dinlesinler. Sizinle zaten savaşa devam ediyoruz söyleyecek birşeyimiz yok masada herşeyi dedik.Oyunda konuşun birazda ,sizleri oyuna davet ediyorum . 
    suçluluk psikolojisi mi, attığınız iftiralara cevap verdiğimiz için suçlu mu oluyoruz? biz de biliriz bir yazıda size 40 tane iftira atıp geleni geçeni 3-5 boş cevapla yollamayı, gelin görün ki bizim derdimiz üste çıkmak değil haklılığımızı ispatlamak. takmışsın ağzına bi suçluluk psikolojisi lafını nerede cevap alsan söylüyorsun, umuyorum ki yaptıklarının saçmalığını farkına varır ve utanç verici cevaplar yerine susmayı tercih edersin.

''DOSTUMA ÖLÜMÜNE EDERİM EŞLİK''

• The Devil (TR1)The Devil (TR1) TR1 Gönderiler: 16
    24.07.2021 düzenlendi

Biz normal savaş sebebimizi açıkladık, yalansız, iftirasız.

Lakin yalan, iftira attıkları zaman iş değişir, gerçeği açıklamalı ki, bir insan, haklıyı haksızı ayırd edesin

• INNA (TR1)INNA (TR1) TR1 Gönderiler: 164

Evet çok haklısınız kesinlikle katılıyoruz, he iyisiniz böyle devam süper sizden iyisi yok

• TESLAIBLAZE (TR1)TESLAIBLAZE (TR1) TR1 Gönderiler: 57
    ","bodyRaw":"Relentless , the devil söz konusu kalelerin hepsi her plartformda tarafımca engellenmiştir. Yani kendileri ile iletişimde bulunmam söz konusu değildir . Biz söylediğimiz herşeyi delilleriyle birlikte  ispatlayabiliriz . İsteyen arkadaşlar öğrenmek istedikleri bilgileri oyundan yazabilirler gerekli belgeleri kendileri ile paylaşmaktan çekinmiyoruz . Buradaki amacımız serverdaki arkadaşlarla sağlıklı bilgiler vermek çünkü farklı manipülasyonlar yapılmış bunu birçok kişiden duyuncu burada bilgi verme kararı aldık .Sesin yüksek çıkmasının sebebi suçluluk psikolojisidir. Kendi açtığınız konuda atın tutun ,serverdaki arkadaşlar birazda bizi dinlesinler. Sizinle zaten savaşa devam ediyoruz söyleyecek birşeyimiz yok masada herşeyi dedik.Oyunda konuşun birazda ,sizleri oyuna davet ediyorum . 
    ","format":"wysiwyg","dateInserted":"2021-07-24T11:05:33+00:00","insertUser":{"userID":404551,"name":"ACIMASIZ MEHMET (TR1)","url":"https:\/\/community.goodgamestudios.com\/empire\/tr\/profile\/ACIMASIZ%20MEHMET%20%28TR1%29","photoUrl":"https:\/\/us.v-cdn.net\/6025127\/uploads\/userpics\/OUT62157XXDC\/nAMT79XGF1XQ1.png","dateLastActive":"2021-07-24T21:54:33+00:00","banned":0,"private":false},"displayOptions":{"showUserLabel":false,"showCompactUserInfo":true,"showDiscussionLink":false,"showPostLink":false,"showCategoryLink":false,"renderFullContent":false,"expandByDefault":false},"url":"https:\/\/community.goodgamestudios.com\/empire\/tr\/discussion\/comment\/5202444#Comment_5202444","embedType":"quote"}"> https://community.goodgamestudios.com/empire/tr/discussion/comment/5202444#Comment_5202444

"Benim bunlardan haberim yoktu, Orhan":)

sırf orxan var diye bir şey demiyorum çok haklısınız benim için artık orxancık yalan söylemez
    @Relentless (TR1) bırak bu işleri ya gel biz valo oynayak kaliteli işler falan burada seni yalancı yaptılar fdgdgdfg
  • Relentless (TR1)Relentless (TR1) TR1 Gönderiler: 121
    ","bodyRaw":"Relentless , the devil söz konusu kalelerin hepsi her plartformda tarafımca engellenmiştir. Yani kendileri ile iletişimde bulunmam söz konusu değildir . Biz söylediğimiz herşeyi delilleriyle birlikte  ispatlayabiliriz . İsteyen arkadaşlar öğrenmek istedikleri bilgileri oyundan yazabilirler gerekli belgeleri kendileri ile paylaşmaktan çekinmiyoruz . Buradaki amacımız serverdaki arkadaşlarla sağlıklı bilgiler vermek çünkü farklı manipülasyonlar yapılmış bunu birçok kişiden duyuncu burada bilgi verme kararı aldık .Sesin yüksek çıkmasının sebebi suçluluk psikolojisidir. Kendi açtığınız konuda atın tutun ,serverdaki arkadaşlar birazda bizi dinlesinler. Sizinle zaten savaşa devam ediyoruz söyleyecek birşeyimiz yok masada herşeyi dedik.Oyunda konuşun birazda ,sizleri oyuna davet ediyorum . 
    ","format":"wysiwyg","dateInserted":"2021-07-24T11:05:33+00:00","insertUser":{"userID":404551,"name":"ACIMASIZ MEHMET (TR1)","url":"https:\/\/community.goodgamestudios.com\/empire\/tr\/profile\/ACIMASIZ%20MEHMET%20%28TR1%29","photoUrl":"https:\/\/us.v-cdn.net\/6025127\/uploads\/userpics\/OUT62157XXDC\/nAMT79XGF1XQ1.png","dateLastActive":"2021-07-24T21:54:33+00:00","banned":0,"private":false},"displayOptions":{"showUserLabel":false,"showCompactUserInfo":true,"showDiscussionLink":false,"showPostLink":false,"showCategoryLink":false,"renderFullContent":false,"expandByDefault":false},"url":"https:\/\/community.goodgamestudios.com\/empire\/tr\/discussion\/comment\/5202444#Comment_5202444","embedType":"quote"}">

"Benim bunlardan haberim yoktu, Orhan":)

sırf orxan var diye bir şey demiyorum çok haklısınız benim için artık orxancık yalan söylemez
    @Relentless (TR1) bırak bu işleri ya gel biz valo oynayak kaliteli işler falan burada seni yalancı yaptılar fdgdgdfg
    Ulan furki takma böyle şeyleri o kadar yazmışlarki hem uzun hem 10şey demişlerse 9u yalan 1i şüpheli
    Valoya giremiyorum bilgisayarın ekran kartı yandı yenisini alana kadar gge"deyiz

orxan
  • venesiya (TR1)venesiya (TR1) TR1 Gönderiler: 28
    Hikaye değil roman yazmışsın olaylar okadar karışık ki anlamak için 50kere falan okumak lazım ama anladığım kadarıyla 2 tarafta kısasa kısas yapma çabasında
    Olduğu Kadar Olmadı Kader :smile:
  • KralUther (TR1)KralUther (TR1) TR1 Gönderiler: 11
    forumda adım geçtiği için yazma gereği duydum. Bergen kalesinde oynayan enes 12 yaşında bir çocuktur. benim hatam sonucu bu çocuğun numarası rafaelin eline geçti. rafael denen kanıbozuk enesi arayarak telefonda küfürler ederek taciz etmiştir. 

bunun sonucunda enes:   ''Abi bu numarayı aramayın ablamla beraber kullanıyoruz'' deyince bu kanıbozuk çocuğu ablanın numarasını esk*rt sitelerine dağıtırım diyerek tehdit edip kaleleri patlatmıştır. kaleden kayı liderlerine küfürler etmiş birçok dostuma hakaret etmiştir benim adımdan. kayıda her türlü pisliği yaparak suçu başkalarının üzerine atmıştır her daim. hak eden hak ettiğini elbet buluyor. ben tatildeyken kaledeki saldırı askerini basitçe kesmişler :) döndüğümde birileri karakolun gideceğini anlayıp korumaya girmiş. yaptıkları karaktersizlikler yanlarına kalmayacak bundan emin olabilirsiniz 
  • Relentless (TR1)Relentless (TR1) TR1 Gönderiler: 121
    27.07.2021 düzenlendi
    forumda adım geçtiği için yazma gereği duydum. Bergen kalesinde oynayan enes 12 yaşında bir çocuktur. benim hatam sonucu bu çocuğun numarası rafaelin eline geçti. rafael denen kanıbozuk enesi arayarak telefonda küfürler ederek taciz etmiştir. 

bunun sonucunda enes:   ''Abi bu numarayı aramayın ablamla beraber kullanıyoruz'' deyince bu kanıbozuk çocuğu ablanın numarasını esk*rt sitelerine dağıtırım diyerek tehdit edip kaleleri patlatmıştır. kaleden kayı liderlerine küfürler etmiş birçok dostuma hakaret etmiştir benim adımdan. kayıda her türlü pisliği yaparak suçu başkalarının üzerine atmıştır her daim. hak eden hak ettiğini elbet buluyor. ben tatildeyken kaledeki saldırı askerini basitçe kesmişler :) döndüğümde birileri karakolun gideceğini anlayıp korumaya girmiş. yaptıkları karaktersizlikler yanlarına kalmayacak bundan emin olabilirsiniz 
    Oha bunu nerenle düşündün lan 

Yani rafaele saldıranda rafaeldi onu geçdim benimle vhatsappda senin numaranla konuşanda rafaeldi ? kasdhaksdh
    Hepsi sendin Polat42 kalesiyle aramıza gelip yunusum diyip yine vhatsappda konuşurken bu rdm ne kadar şerefsiz diyen de sendin kendinin ne mal olduğunu biliyosun çünki

Sonra millete çok iğrenç küfürler edende sendin Şimdi bunuda dicen rafael etti herhalde 3kalenden de edilmiş artık bunuda deme 3kaleminde şifresi vardı falan .
    Kimseye kendimizi ispatlıcaz deyilim ama çok merak edenler için ssları ata bilirim.

Bununla ancak rafael kardeşimin ismini kötülemek istiyorsun ama 1 Kurdun arkasından 40 KÖPEK havlar demişler (Köpekler kusuruma bakmasın) 

orxan
    bir kurdun arkasından kırk köpek havlar da sizin gibi 40 itin arkasına ne geçer bilemem :) hak edene hak ettiği gibi küfür de ederim lafı da gediğine koyarım. ne it olduğunuz belli server öğrenmiş ne olduğunuzu sizin. 
    bir kurdun arkasından kırk köpek havlar da sizin gibi 40 itin arkasına ne geçer bilemem :) hak edene hak ettiği gibi küfür de ederim lafı da gediğine koyarım. ne it olduğunuz belli server öğrenmiş ne olduğunuzu sizin. 
    bahsettiğin şeylerin geçerli bir kanıtı varsa paylaşabilir misin  :/

28.07.2021 düzenlendi

Enesle senin AY YILDIZda mimlenme ve atılma sebeplerini tüm server biliyor. AY YILDIZ ve KAYI ya ailevi küfürler edip sonra kardeşim diyenden ne beklenir ki, o da var.

Varsa kanıtın yiğidim, beklerim meydana
    Post edited by The Devil (TR1) on
    Gülüm yalnız bir yanlışın var, oyunda son 1 yıl içerisinde sıfırdan başlayıp bulunduğu ittifaklarda yönetime kadar çıkmış birisi sen değilsin, sen son 1 yılının 7-8 ayını mimli geçirmiş adamsın.
  • Ertugrul1453tr (TR1)Ertugrul1453tr (TR1) TR1 Gönderiler: 877

dostum bu iddiaların ağır iddialar böyle iddialar ortaya atıyorsun ve bu tür iddialar ortaya atarken kanıt göstermen gerekir diye düşünüyorum
    GERİ YOK İLERİ DAİMA
  • PRO KAYA (TR1)PRO KAYA (TR1) TR1 Gönderiler: 948
    Hikaye değil roman yazmışsın olaylar okadar karışık ki anlamak için 50kere falan okumak lazım ama anladığım kadarıyla 2 tarafta kısasa kısas yapma çabasında
    Hiç okumayalım daha iyi :)
    wpde mesaj olarak değil telefonda görüşme yaparak almış. ona güveniyor zaten kanıtın varsa çıkar diye gevşek gevşek konuşuyor :) ama kendi ittfakındaki adamlar bile biliyor hakettiği için yaptı diyorlar :)
    28.07.2021 düzenlendi
    wpde mesaj olarak değil telefonda görüşme yaparak almış. ona güveniyor zaten kanıtın varsa çıkar diye gevşek gevşek konuşuyor :) ama kendi ittfakındaki adamlar bile biliyor hakettiği için yaptı diyorlar :)
    Hmm, ablasının IBAN numarasını atıp bana AY YILDIZ ve senle ilgili bilgileri satmaya çalışan Enesin ablasını esk*rtlukla tehdit mi etmişim.

Benim her şeye dair kanıtım var, senin yok gibi, mitomanin var her halde
    28.07.2021 düzenlendi
    iftira olmadığını kanıtlayamam ama siz bana inanın diyorsunuz öyle mi? en baştan beri olaya tarafsız yaklaştım, hem rafaelden hem senden kanıt istedim. rafael bütün kanıtlarını attı, zaten geriye bir şey söylemesine gerek kalmadı. senden de aynısını bekliyorum, atamaycaksan da orada burada milleti boş beleş karalamaya kalkma

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak