Anasayfa Turkish Ittifak haberleri

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

ÇOK DİLLENEN KAYI DRAGON KONUSU (Yanlış anlamalara açıklama amaçlı)

INNA (TR1)INNA (TR1) TR1 Gönderiler: 164
23.07.2021 düzenlendi kategorisi Ittifak haberleri
Cümleten tüm tr1 oyuncularının bayramlarını bayram tatillerinin kalanını aileleri ile beraber mutlu huzurlu hep beraber birlikte geçirmelerini dilerim,

Aslında bu açıklama aile içi durumları çok fazla ilgilendiriyor böyle şeyler buralık konularla ilgili hiç değil amma velakin tek taraflı o kadar konuşulup konular saptırılmaya bu birliğin zararına çevirilmeye çalışılıyor ki böyle şeyleri bile açıklamak zorunda kalıyoruz kaldık :(

İlk olarak baştan başlayım dragon sizden ayrıldığı için vuruyorsunuz veya bizi devamdan çıktığımız için vuruyorsunuz gibi düşünceler görüyoruz bu biraz savaşla ilgili ama denildiği gibi değil şöyle ; 
Bize bir gün bu günden uzun bir süre önce dragon birliğinden biz devamlıktan çıkmak iştiyoruz talebi geldi 
Bizim bir yönetim düzenimiz vardır bu ekibimizin sayısı geniştir bu istek yönetime gelmemişken dragonda oynayan ama kayı yönetimde olan iki kale ile beraber bu konuşulmuş iki duygusal anlamda bu konuya üzülen iki kayıda oynayan yönetim kalesi ile olmuş ve kızgınlıkla kavgalıkla sürmüş tartışmışlar aralarında beraber hatta bekletiyorsunuz bizi konusu filan bu yüzden yönetime gel.neymeden önce geçen süreç yüzünden geçer bu laf
Neyse konu yönetime emir olarak geldi biz başta bir sorguladık direk yapıcaz dendi çünkü ilk önce konuyu anlayıp anlamaya çalıştık bizim haberimiz karar alınıp tüm iletişim alanlarından çıkıldığı zaman oldu o yüzden de anlamaya çalıştık doğru olması gereken o noktaydı zaten bunun olması için 1-2gün kadar beklettik konuyu toparlamaya çalıştık
Bize gelen talep biz devamlıktan ayrılmak istiyoruz bunun sebebi olarakda 
Biz zamanında birleşme yaparkeni kişi konuşurken şunun sözünü almıştık dragon 80-90d güçlerine geldiğinde ayrılıp müttefik olarak devam edicez ( ilk birlikle birleşme konuşmaları yapılırken deniyor baktınız olmadı güçlenirsiniz sonrasında dost olarak müttefik olarak devam edersiniz.)
İkinci sebep olarakda 140d birliğin 180d devam birliği olmaz güçlendik artık la beraber iki sebep verildi.
Konuyla ilgilenen orta noktadaki kişide direkt olarak bendim INNA Kalesi ( Emre ) Direkt olarak dediğim bizim için sıkıntı yok ayrılabilirsinzi kimseyi zorla tutamayız bütünlüğümüz bozulmasın die elimizden gelen mücadelemizi ederiz ama her düşünceye saygı duymak zorundayız yapabilecek birşeyimiz yok denildi. 
Bizim için çok daha önemli kafa karıştırıcı olan nokta ise biz sizle şunun sözünü aldık 80-90d gücüne geldiğimizde sizden ayrılıcaz noktası ve bunun saklı tutularak buna hitaben iş edilmesi ve bunun bizim birlik ve dragondan 3-4kişi dışı kimsenin bilmiyor olması, daha çok bunun üstüne durduk birleşmeden çıkmak değil de bunun bize yapılması üzerineydi tüm konuşmalar.
İlk önce şaşırdık kızdık sorguladık bir gün o kadar samimi beraber hareket ettiğimiz bir ilişkimiz olduğunu düşünüyorduk ki o şaşkınlıkla beraber olayın şoku gündemimizi sarstı 
Dragonu şöyle anlatayım biz yaklaşık savaştan çıkalı çok bir süre olmamışken oyuncular aktiflik güç kaybettiği bir sıra 63-65d cıvarlarında iken serverde uygun bir birlik olarak görüp devam birliği yapmak istediğmiz bir birlikti ve yaptık devam birliği diyorum çünkü bu şekildeydi ilişkimiz her dayim dragonla beraber 3alt birliğimiz vardı bu birlikler 30osmanlı 30wolfteam 60dragon ortalama olucak şekilde bir güç dengesi vardı bu birliklerde kayıda aktif oynayan kim varsa kalesi zayıfsa kayı birlik rezervinden yer yer kendi kalelerimizden kale vererek aktiflik zaman içersinde de güç sağlamaya çalıştık o dönem gücümüzün en iyi olduğu dönemlerden biriydi çoğu konuda fazlalığımız vardı bunun sayesinde tüm ilgimizi dragona verdiğimiz bir dönem oldu 6aylık bir beraberlik süremiz oldu bunun 4ayı bizim aktifliğimiz potansiyel olarak fazlalıklarımızın savaşlarla beraber düşmesine kadar aktif bir şekilde elimziden geleni gecesiyle gündüzüyle yaptığımız bir süreçti ondan sonraki 2ay ilgilenemediğimiz bir süre oldu kayı zaten ilgiye ihtiyacı vardı ki dragonu kendi kendine yetebilecek şekilde dizayn ettiğimiz için içimizde rahat yetkili kalelerde samiyetimizin tavan olduğu bizim rıcamızı kırmayıp wolfteamden dragona geçen geleceğimizin lideri olarak gördüğümüz sürekli iletişim halinde olduğumuz kaleler olduğu içinde içimiz de rahat biz yerimizde dururkende güçleniyorlar süreklilik sağlıyorlar.
Dragon bizim için bu tarz bir devam yani bir birliğe 65kale sığmaz ve kalan kaleleri farklı bir birlikte tutman gerekir bizim içinde bütünlüğün parçası olarak kullandığımız bir birlikti buna hitaben bu ilk maddeye çok şaşırdık madem böyle bir madde vardı neden biz kalelerimizi, birlik ve oyuncularımızı gönderirken neden bu maddeden hiç bahsetmediniz neden kullanıp kandırmaya çalıştınız böyle iş mi olur madem bir madde vardı tamam dostluk olur çatı altında gelişir çıkarsınız ama bunu bizim imkanlarımızı tüketerek bizi yıpratarak yapmazsınız biz farklı bir devam birliğide kurardık bu kaleler ile yeni birliklerde kurardık devam birliğimiz olurdu üzerine tepki koyduk yine düşüncelere saygı duyduk yapabileceğimiz birşey yok böyle düşünüyorsanız dedik,
Dragondan yönetimimizde olan kaleler dışında kalan kalelerle konuşup ne yapalım die konuştuk devamlığa yapabileceğimiz birşey yok madem böyle bir kandırma kullanılma durumumuz var kendimizide kullandırtmayız devam yazsını silin şu konuyu halledelim dedik, şu zamanında kayı rezervinden verdiğimiz kaleler vardı bunları bu madde varken istememeliydiniz bu kaleleri geri verin olmaz böyle iş oyuncak mıyız biz bunun olması ayıp zaten tek yapabildiğimiz maddeye karşı durumu eşitlemek için kaleleri talep etmek bu kaleleri alalım bu kalelerde oynayan olmuş emek vermiş emekleri boşa gitmesin hatanızı telafi edin kale ayarlayın veya kalerinde oynasınlar kayıda devam etsinler die yönetim kalelerine seçenek verdik 2 gün konuşuldu kaleler size karşı bakıyor kelle gider kafa gitmez olarak düşünüyorlar kaleleri vermez dendi zaten adamlar emek vermiş emeklerinden olmasından ziyade sizin hatanızı telafi etmeniz gerekiyor kale ayarlayın filan yine olmuyor, dedik zaten bizim konuşmamız lazım kalelerin numaraları ile konuşup değerlendirmeye aldık şöyle yapalım böyle yapalım tek tek her kale ile konuşmaya çalıştık anlaşıldı da kaleyi direk vermeyi kabul etmeyenler oldu direk ulaşamadıklarımız oldu 8kadar kale vardı birini istemedik 3ü ile telefonla uzunca konuştuk biri haklı olarak yönetim halletsin benlik konu değil olarak konuyu yönetime şevk etti biri kayıda oynayım bir kale biraz bekleyelim duruma bakalım birine yazmamıza rağmen dönüş alamadık 3kaleye ulaşamadık hiç filan konuşuyoruz bu kalelerin 8de 6sının filan postasıda bizde bekliyoruz öyle konuşuruz kalelerle ulaşmaya çalışıyoruz biz bunu yaparkende kalelerin emeği gitmesin die elimizden geldiğince uğraşıyoruz yoksa posta bizde dimi al kaleleri çık git ( bu noktaya değinicem şimdi)

SAVAŞ BAŞLANGIÇ
Bu sırada bize savaş açılıyor açılan savaş şu şekilde 15tane dragon kalesi bir birlik açıp bize kırmızı yakıyorlar aniden borular yakıp baskın olayı toplu saldırılar geliyor çarka filan girilmiş 15aktif kale için ciddi geliyorlar, bu sayede savaş başlıyor
Bu baslangıç saat gece 10da bu süre öncesinde sabahtan bize telefon açılıyor yazılıyor bize savaş mı açıcaksınız savaş mı düşünüyorsunuz yok ne alaka savaş açmıcaz tabi ki birlik içinde kayı bizi vurucak vurucak flian diyorlar lafı dönüyor deniyor yok olurmu hiç öyle şey olarak tepki veriyoruz neyse akşam baskın başlayana kadar tabi sonra fark ediyoruz bu kale sahiplerine ulaşamadığımız kalelerin içi boşaltılmış dragon yetkili kaleleri tarafından kumandan komutan seralar ögeler dekorlar kabaca patlatılmış biri tamamen patlatılmış,
Bizimde bu şekilde ayrılım olduktan sonra beraber kullandığımız bir platformda dragona özel kurduğumuz oluşturduğumuz alanı dragon kalelerinden boşaltıp geri alma durumumuz oldu aslında bunu almasakda olurdu biraz bizde tepki verdik ama yapan kişi bu platformu oluşturan kişi geri almak istemedi direkte savaş açıldığı için çokta oralı olamadık zaten.
Sabaha kadar savaşıldı normal olarak bi baktık ana rezerv olarak kullandığımız SANCAK birliği yok kalelere bakıyoruz birlik dışındalar 30-35kadar kale vardı rezerv boş kaleler lider kaleye facebook ayarlanmış birlik boşaltılıp el değiştirilmiş. O sırada da öğrendik ki ana birlikteki ulaşabildikleri kaleler patlatılıyormuş facebook bağlantısından olur şifreyi değiştirmelerinden olur 3,5d kaleler olur 1,5d 2,5d ler olur 1,5 2ler olur 2d  ler olur 1d 
Baskınla geldikleri için, dragondaki iki kale kayı yönetim kalesi şifrelerimiz var haliyle ulaşabildiklerini boşaltıyorlar o sırada bizimkilerde korumadaki kalerinden birinin şifresi varmış korumayı bozupta destekteki askerlerini kesmiştik doğru bir hareket değil tabi ama kalelerde asker yok savaş durumu asker kesmeninde biraz açıklaması var tam emeğe iğanet sayılmayabilir bi saldırı ile kestik askerleri fark edildi tabi şifreyi attık atan kişiye bıraktık öylece kaleyi askerleri kestiğimizle, aldılar birliğe geri almadılar filan o gece yaptığımız öyle birşey olmuştu 
Öyle işte, böyle çalındığını fark ettiğimiz ama sahibine ulaşmadığımız için kaleye ulaşamadığımız kalelerin kumandanları satılıp asker kesilmeye gelirdi güzel raporlar çıkartırlardı oralardan tek saldırıya 60-80k filan :)
İlk gün kalelerle uğraştık tüm kaleleri ayarladık aldık geri ulaştık filan 2. güne kadar tüm kaleler yanmış oldu artık 1,5d üstü kim varsa rütin gider olduk asker yakalamak için 2-3gün filanda yakaldıkca kestik güç kalmadı zaten ağır bir birlik gücü, napalım bir şekilde bitircez artk düşüncemiz birimiz yok olucak bu savaş bitmez yani o kadar kalen çalınsın yılların emeği yılların birikimi birliği çalınsın hiç görmediğin bir oyun yüzü gör vede güç dengesi biraz bizden yana gerilla tarzı oynamak durumunda değiliz karşı taraf gücen mecburen öyle oynuyor napıcaz hem zaten birimiz bitene kadar karakol alımlarına başladık 5mi 6. gün mü ne liderlikte olan iki kalenin karakola bayrak diktik savunmaları attık bi kaç saldırı aldı sağlam bir işgal bana mısın dediği yok bi baktık iki kale atılmış delege kalemiz tarafından :)
Abimiz afkydı oyunda o sıra bayram hali sonuçta başka bir isim verilerek çeşitli hilelerle şifre istenmiş bizim karışıklığa dek gelmiş o sıra abimiz şifreyi verince o kaleyide öyle ele geçirip kullanmışlardı öyle ilk 5-6 günümüz geçti 
Bir işgal daha diktikdirek birliğin lider kalesine o zaman barış istekleri geldi bitsin edilsin bitirelim çeşitli şeyler dendi kabul etmedik ısrarla istenilince dedik bu şekilde bir durumda bize barış teklif ediyorsanız bizim hiç bir şekilde bitene kadar durmıcağımız bir durumun içinde makul olabilecek şekilde iki birliğe uygun zararı kendimizi güvenceye alarak şartlandırma yaptık bunun lafını şu günler çok ediyorlar ediliyor  Tepkimiz Allah aşkına neyin barışı öyle o kadar şey edilsin işgal dikelim biz sıkıldık gidicez densin oyuncak mı bu üzerine tepkimiz,
Şeyi unutmuşum eklemeyi, 15kişi birlik açılıp bize baskın yapıldığında dragondan çıkıp birlik kuran ekip dışında dragonada kırmızı yakmıştık, sabah birlik içinde organize olup ben plan yaptıkları insanlar ulaşım kurdukları oyuncak olsun die birlikten çıkmaları çok inandırıcı gelmemişti zaten, ki birlik sohbetinde geçen laflar savaşa gelmek isteyen varmı üzerineydi tüm kalelerin şifreleri adamlarda var bize, bize neden savaş açtınız biz savaşmak istemiyoruz deniyordu istemeyen vardır tabi ama sen zaten baskın yapıyorsun bizde dedik öyle bir düşüncemiz yok die iletişimizimizi kestik filan sohbeti gördükten birliğin durumunu gördükten sonra bir inanırlık kalmıyor zaten :) 
Şimdide bu açıklamaları yapmamızın sebebi olarak etrafa şöyle böyle denmesinden çok tepki almamız bu uzatılıp büyük olaylara çekilmeye kadar gidilmesinden atıp tutma ile nerelere gelebilir denilmiyor çok yerlere gidiyor :D 

En azından bizide dinleme fırsatınız oldu uzunca yazdım biliyorum ama idare etmek lazım detaylıca anlatmaya anlaşılır olmaya çalıştım, telefonum olanlar varsa uzunca sohbet edercede konuşabiliriz aklında kalan birşey varsa yorumlarada cevap veremeye çalışıcam gerçi manupule için saçma sapan yazıcaklar şimdi diğer konulara baya yazmışlar diğer birliklere ayıp olmasın şimdi ondan pek yorumlamıcam ama arkamızdan önümüzden durup durup sallamışlar burdada olucaktır onları ciddiye alıp cevap vermiyebilirim cevabı olmadığından değil cevabı bilipte hinliğine ettiklerinden yine sormak isteyen olursa o mesaja ek olarak yazarsacevap vermeye çalışırım.
Lütfen tek taraflı dolduruşa, kandırışa gelipte tepki koymayın tepki vermeyin biz duyuyoruz üzülüyoruz zaten yeterince çirkinliklerden kullanmasınlar sizleri menfaatlerine bize yaptıkları gibi biz 6ay bilsekte bilmesekte iyilik etmişiz hayla ediyoruz tabide çok fayda göstermiyor dikkatli olun oyüzden lütfen.

«1

Yorumlar

• INNA (TR1)INNA (TR1) TR1 Gönderiler: 164
    Deniyor, devam birlikten çıktıkları için neden vuruyorsunuz ;
    Olay şu ki biz bile vurmadık ek birlik kurup bize savaş açıp baskın vermeye çalışarak savaş açılmıştı o sıra devamlıktan çıkalı 4-5gün belki 1hafta olmuştu zaten bizle herhangi bir durum yok devamlıktan çıkıyorlar filan

Deniyor barış atıyorlar neden kabul etmiyorsunuz ;
    Bu iş oyuncak mı bu oyuna emek veren her insan bilir kalen patlıcak birliğin elinden alınacak savaş varkende fazlaca şey savaş dışı iş edilecek ve zarar verdikten sonra yeter artık dicekler akıl mantık karı değil .
    23.07.2021 düzenlendi
    Böyle şartlar mı olur filan deniyor ;
    Olmaz zaten şuda var ki böyle bir savaşta olmaz zaten birliğin kalelerinin 10da 2sini şifresini gasp edip patlatmışsın yılların emektar birliğini çalmışsın yeter bitirelim deniyor sıkılınmımşsa bize ne bize yapılan belli yaptığımız belli derdimiz ne mantıığa sığmaz bir iş edelim işte savaş dışı yapılan şeyleri taleben bir maddeleşme teklif ettik onun sebebide ısrarla barış istenmesi.
  • The Devil (TR1)The Devil (TR1) TR1 Gönderiler: 16
    23.07.2021 düzenlendi
    Böyle şartlar mı olur filan deniyor ;
    Olmaz zaten şuda var ki böyle bir savaşta olmaz zaten birliğin kalelerinin 10da 2sini şifresini gasp edip patlatmışsın yılların emektar birliğini çalmışsın yeter bitirelim deniyor sıkılınmımşsa bize ne bize yapılan belli yaptığımız belli derdimiz ne mantıığa sığmaz bir iş edelim işte savaş dışı yapılan şeyleri taleben bir maddeleşme teklif ettik onun sebebide ısrarla barış istenmesi.
    Lafın ağızdan çıkması 2 saniye sürer, beyefendi, kanıtlanması lazım ki, kendiniz videolarınızda paylaşmışsınız patlattığınız şeyleri, yorumda bile savunmaya kalkışmışsınız. Beni açıklama durumunda bırakmadığınız için teşekkürler, yorumları da kapatın işinize gelmeyince :'(

Kirli çamaşırlarınızı yalanlarla örtmeye çalışın, dün her kes gördü nasıl pislikler yaptığınızı.

• resul83 (TR1)resul83 (TR1) TR1 Gönderiler: 65
    23.07.2021 düzenlendi
    Oncelikle şunu belirtmek isterim ki tamamen tarafsiz olarak olaylara yaklaşıyorum. Lakin 2-3 gundur forumda Adı geçen Bergen, polat42 , Agır abi , karagergedan kaleleri bi sure once  çalındı ve Taraflar bir birlerini Kale çalmada veya patlatmada suçluyorlar.Kaleler calındıgı zaman Dragon Kayınin Devam birligiydi.
    Yani Anladıgım Kadarıylada bu olup biten olaylardan 2 tarafında Bilgisi var. Sonuç olarak baya kirli karışık
    olayların döndugunu anlıyoruz.

AY-YILDIZ Ailesi   B)

ATATÜRKÇÜLER = .:H.A.R.P:.

Evet rdm polad42 kaleleri konularıda karışıktır bu konularla bağdaşlaştırmak güç, ilgilendiren bir nokta var savaş sırasında the devil karakoluna yakın olduğu için karakolu almakta kolaylık amaçlı birliğe alım durumumuz olmuştu zamanında şöyle böyle etmişti birliğinize neden alıyorsunuz gibi yorumlar gördük, biz zaten savaşı kapatmışsak sorunlarımızı savaşımızla çözüp bitirmişsek bundan sonrası zaten normal oyun şartlarında geçer bir kinlik durumumuz olsa zaten kavga devam ederdi bu yüzden bu yorumlar çok anlamlı değil, Zor yani savaş vb durumlarda destek yardım teklif edilmiş eskiden kavgamız olmasına rağmen tebrik dahi edilesi bir durum 
  • Mustafa Kadir (TR1)Mustafa Kadir (TR1) TR1 Gönderiler: 15
    23.07.2021 düzenlendi
    Oncelikle şunu belirtmek isterim ki tamamen tarafsiz olarak olaylara yaklaşıyorum. Lakin 2-3 gundur forumda Adı geçen Bergen, polat42 , Agır abi , karagergedan kaleleri bi sure once  çalındı ve Taraflar bir birlerini Kale çalmada veya patlatmada suçluyorlar.Kaleler calındıgı zaman Dragon Kayınin Devam birligiydi.
    Yani Anladıgım Kadarıylada bu olup biten olaylardan 2 tarafında Bilgisi var. Sonuç olarak baya kirli karışık
    olayların döndugunu anlıyoruz.
    Dedigin kalelerin çalındığı ile ilgili bir bilgim yok ama polat42'nin konusunda önceden aramız iyi iken Rafael bunu yapacağını düşünmemiştim ama bizle girdikleri savaşta yaptıklarından sonra ne yapsalar şaşırmam ki ağır abi kalesinin bizle uzun zamandır bir sorunu yoktu saldırı vs. Almadïk bergen ve kara gergedan da öyle bergenle sorunu olan zaten Rafael, Bergen savaş çıkınca Rafael'den karakol almak istedi eger ona biz yapsak bu dediklerini bize karşı olurdu bize cephe alırdı, biz sadece birlikte oynadığımız adam sandığımız bazı kişilere fazla güvenmişiz tek hatamız bu
  • Relentless (TR1)Relentless (TR1) TR1 Gönderiler: 121
    23.07.2021 düzenlendi
    Gereken açıklama önceki sayfalarda yapıldı.

Rdmmı kraluthermi her neyse artık bu 12 yaşındakı çocuğa duyduğunuz en iğrenç küfürleri eden bir nesnedir ve daha fazlası.

Sadece ona deyil çoğu kişiye çok iğrenç kufurler. Diye bilirsiniz o zaman neden saldınız 2-3 ay arası mimli kaldı sonra genel aff çıkarıldı tüm mimli kalelere o zamanda arada bu kaynadı.

Yani bu adama durupda yardım ediyoruz ya da o bize yardım ediyo vs diyemezsiniz derseniz sizin karakter meseleniz küfürlerin hepsinin ss sı kayıda vardı bulsam facebookda da paylaşırım.

Mustafa kadir kardeşim sana gelince o süreçde dragon her ne yapmışsa kayının haberi halinde yapmışdır

Not kalem korumada olduğu için sait59 konigsrasse gibi kalelerden saldırdım :

Tüm kaleler bi kişiye aittir

orxan
  • Arda love İrem (TR1)Arda love İrem (TR1) TR1 Gönderiler: 624
    Dedigin kalelerin çalındığı ile ilgili bir bilgim yok ama polat42'nin konusunda önceden aramız iyi iken Rafael bunu yapacağını düşünmemiştim ama bizle girdikleri savaşta yaptıklarından sonra ne yapsalar şaşırmam ki ağır abi kalesinin bizle uzun zamandır bir sorunu yoktu saldırı vs. Almadïk bergen ve kara gergedan da öyle bergenle sorunu olan zaten Rafael, Bergen savaş çıkınca Rafael'den karakol almak istedi eger ona biz yapsak bu dediklerini bize karşı olurdu bize cephe alırdı, biz sadece birlikte oynadığımız adam sandığımız bazı kişilere fazla güvenmişiz tek hatamız bu
    pek karışasım gelmemişti amma dayanamadım kara gergedan kalesinin yanlışını düzeltmek isterim :) 

karagergedan kalesi ve ağır abi kalelerinin sahipleri tek 1 kişi sevdiğim bir abimdir hilal zamanında birlikte oynamıştık kendisi coja geçmişti ağır abi kalesiyle kara gergedan kalesinide satın alıp kayıda bırakmıştı o zamanlar kayı dark altıydı kalede fırtınada benim altımdaydı onuru dikkatimi çekmişti yalan yok şimdi :D ama yine baktığımda kaleyi vurup onurunu alıyolardı ağır abiye sorduğumda acımasız mehmete emanet ettiğini ve kaleyi çalıp vurduğunu söyledi bunu nerden öğrendin dedim yanlış hatırlamıyorsam bilişimden mezun olduğunu yani bu konularda bilgili olduğunu söyledi benden bu kadar iyi geceler herkese :) 
  • ACIMASIZ MEHMET (TR1)ACIMASIZ MEHMET (TR1) TR1 Gönderiler: 6
    24.07.2021 düzenlendi
    Gönderiyi okuyan  arkadaşların sağlıklı  bilgi alması adına konuya açıklık getireyim .Saydığın kaleler   cCc KAYI cCc ittifakını patlatmaya çalıştılar . Bir sabah general altı tüm kalelerimiz atıldı .Çoğu birliğe kırmızı yakıldı . Son anda fark eden bir arkadaşımız sayesinde bu uzun sürmedi daha farklı yerlere gitmesi önlendi. . Öğrenmek istediğiniz bir durum olursa her türlü iletişim adresimiz bilinmekte.Şunu da belirtmek isterim ki  the devil kalesinin şifresi savaşın başında bizim tarafımızdan bilinmesine rağmen kendisine whatsapp üzerinden şifresini değiştirmesi gerektiğini söyledik.  Herkes kendisine yakışanı yapar .Unutmayın bu savaşı biz başlatmadık bir gece baskını ile karşı taraf başlattı  .Biz istediğimiz kaleyi vura vura indirmesini de biliriz ve sanırım bunu bir kez daha  gösterdik .
    24.07.2021 düzenlendi

Bunu 2 kere okudum gerçek mi diye. Kayı altıyken siz tüm kalelerin şifresini istemenize rağmen güvenmediğimiz için vermedik. Ben şifremi her 2 günden bir değiştirir, Orhandan başka kimseye de vermem.

Savaş başladığında bana kale patlatan dediğiniz için, sizi haberdar ettim. Eğer sizin gibi pisliklere bulaşsak eskiden tüm KAYInın şifreleri bende bulunurdu, zamanında sizin yaptığınız çirkin şeyleri yapa bilirdim, ama yapmayacağımı da belirttim. Bunu kanıt olarak Türk numaramla sana yazdığım mesajlar duruyor.

Relentless kalesine yazdığın "çoğu kalelerinize farklı kartlarla para çektim, banlatamayacağımı mı düşünüyorsunuz" sözün duruyor:) Arkadaşlar, bu paralar 13 leveller karşılığı pro mod açılması için yatırılmıştı, yani bedavaya değil. Acımasızın etrafını çoğusunu bizim ittifak yaptı.

Kara Gergedan olayına gelirsek ise sizin bilinçle ona general değil de çavuş rütbesini verdiğinizi biliyoruz. Artık adamın kalesine girip ne yapmışsanız Arda kardeşimiz yeterince açıklamış ve şahit olmuştur diye umuyorum.

RDM olayındaysa benim sırlar mezara kadar gider diye bir görüşüm var, lakin çirkef sözlerinizden sonra hiç sakınmam doğruları söylemeye.

Çırpındıkça batıyorsunuz, yerinize utanmaktan bıktık.

• PRO KAYA (TR1)PRO KAYA (TR1) TR1 Gönderiler: 950
    Yav biz kime inanalım şimdi :)
  • Aslan Recep (TR1)Aslan Recep (TR1) TR1 Gönderiler: 500

Birsey söyleyeyim iki tarafda sonuna kadar haksız. Ve 2 tarafından yakışmayan şeyler bunlar.

Bir laf vardır savaşta herşey mübahtır. Diye yok kale patlatıldı ittifak patlatıldı savaş ahlakına sığmaz ama çook olağan şeyler kimse ağlamasın yok o kalemi patlattı yok çaldı diye.

Kardeşim adama şifre verdin mi ? Verdin o zaman ona her türlü yetkiyi verdin.

Kardeşim adama rütbe verdin mi ? O zaman ona her türlü yetkiyi verdin.

O zaman konu bitmiştir bence.

Başıma gelse koyar emeklerimin boşa gitmesi, ama rütbe verdiysem şifre verdiysem hata benim der susarım.

• HeelGuardianS (TR1)HeelGuardianS (TR1) TR1 Gönderiler: 268
    24.07.2021 düzenlendi

Birsey söyleyeyim iki tarafda sonuna kadar haksız. Ve 2 tarafından yakışmayan şeyler bunlar.

Bir laf vardır savaşta herşey mübahtır. Diye yok kale patlatıldı ittifak patlatıldı savaş ahlakına sığmaz ama çook olağan şeyler kimse ağlamasın yok o kalemi patlattı yok çaldı diye.

Kardeşim adama şifre verdin mi ? Verdin o zaman ona her türlü yetkiyi verdin.

Kardeşim adama rütbe verdin mi ? O zaman ona her türlü yetkiyi verdin.

O zaman konu bitmiştir bence.

Başıma gelse koyar emeklerimin boşa gitmesi, ama rütbe verdiysem şifre verdiysem hata benim der susarım.

"savaşta her şey mübahtır" ha :D? aldığı sonuçları hazmedemeyip türlü kurnazlıklar vasıtasıyla ahlaksızca ve aşağılıkça rakibin devirmeye çalışmayı meşrulaştıran bir sözü hiç bir şekilde ne kendim ne de ittifakım için kullanamam, kimse kullanamaz. tabii karşı tarafı bilemem, koruma kalemizi patlattıklarında bu sözü kendilerine ithafen söyleyen 3-5 itten bahsediyoruz

''DOSTUMA ÖLÜMÜNE EDERİM EŞLİK''

Sen yanlış anlamışsın bu bir tartışma şikayet konusu değil zaten, ne ağlama ne yakınma. Şöyle yaptınız böyle yaptınız atılıp tutuluyor biz birşeyler denmedikce milleti şişiriyorlar bizde olanları yaşadıklarımızı anlattık ki böyle şeyleri dememimizin sebebi dicek birşeyimiz olmadığından değilde reklam edilmemesi yaşanan şeyler üzücü rezil edesi şeyler olduğunu düşündüğümüz için, dinleyen tek taraflı dinlemesin bizde demiş olalım maksat.

24.07.2021 düzenlendi

Bak reyiz yazdığımdan ne anladın bilmem ama yukarıda dediğim gibi koruma kalenizin şifresi ne geziyordu millet te ? Sizin kalenin degilmi vermeyin kimseye şifresini.

Siz birine şifre verdiyseniz kusura bakmayın ama bu şu anlama geliyor

Kardeş şifremi sana verdim sana güveniyorum her türlü yetkiye sahipsin demek.

Savaşta herşey mubahtir yerine geleyim ilk yazımda dediğim gibi hersey mubahtir ama dedim ki savaş ahlakına sığmaz şunu bunu yapmak (üşendim şimdi yazmaya) sen burdan ne çıkardın bilmem.

Edit.

Ayrıca ben neden böyle birsey söylediğimizde açıkladım itti mi patlatıldı vermişsin rütbe sonra niye attın milleti. Vermişsin şifre sonra niye patlattın kalemi.

• ACIMASIZ MEHMET (TR1)ACIMASIZ MEHMET (TR1) TR1 Gönderiler: 6
    24.07.2021 düzenlendi
    Relentless , the devil söz konusu kalelerin hepsi her plartformda tarafımca engellenmiştir. Yani kendileri ile iletişimde bulunmam söz konusu değildir . Biz söylediğimiz herşeyi delilleriyle birlikte  ispatlayabiliriz . İsteyen arkadaşlar öğrenmek istedikleri bilgileri oyundan yazabilirler gerekli belgeleri kendileri ile paylaşmaktan çekinmiyoruz . Buradaki amacımız serverdaki arkadaşlarla sağlıklı bilgiler vermek çünkü farklı manipülasyonlar yapılmış bunu birçok kişiden duyuncu burada bilgi verme kararı aldık .Sesin yüksek çıkmasının sebebi suçluluk psikolojisidir. Kendi açtığınız konuda atın tutun ,serverdaki arkadaşlar birazda bizi dinlesinler. Sizinle zaten savaşa devam ediyoruz söyleyecek birşeyimiz yok masada herşeyi dedik.Oyunda konuşun birazda ,sizleri oyuna davet ediyorum . 

Katılıyorum bu yaşanan olay lar rezil ötesi.

Yanlış anlamadım şikayet frlan değil ztn konu 3 tane snrm konu açıldı bu olayla ilgili 2 ittifakla çok köklü ittifaklar ve cidden 5 yaşında bebek mis gibi davranıyorlar yada 3-5 üyesi. Bakın kimseyi savunduğum yok. Atıp tutuluyor diyorsunuz ya hocam bunu 2 tarafta çoook fazlasıyla yapıyor 2 tarafta çok zarara uğradı bence 2 tarafında kuyruk acısı var bu olanları mantıklı olrak bu durum açıklar bence. Yoksa durum acı.

Dediğin doğru dediğim gibi bizimki foruma şikayet edelim değil gördüğümüzü anlatmaya çalışıyoruz herhangi bir anlayış bulmak tartışma yaratmak değil zaten amacımız tek niyet derdimizi anlatmak,

Koruma kalesinin patlatılma konusu bize denilmemiş bizimki bariz bu olaylar patlak vermeden önce devam birliğimiz ve yönetimimizin iki kalesi dragon kalesi idi şifre ekibimize de vardılar bize savaş açılıp biz gerekenleri yapana müdale edene kadar yapılanlar yapıldı gerekli tedbirleri aldık yapabileceklerimizi yaptık ama o süreç içinde olanlar oldu buda zaten şikayet değil dediğim gibi ortada bir savaş var ki bu zaten kimseyi bağlamaz bu durumların ederi savaşın sebebi bizim yaptığımız yapılana bedel ödetmek bunu da şuan savaşla yapıyoruz

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak