Anasayfa Turkish Ittifak haberleri

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

D.R.A.G.O.N — cCc KAYI cCc Savaş Sebebi

The Devil (TR1)The Devil (TR1) TR1 Gönderiler: 19

Öncelikle, Tüm Empire oyuncularına iyi oyunlar dilerim. Bir kaç gündür başlayan D.R.A.G.O.N — cCc KAYI cCc savaşını hepiniz merak etmişsinizdir. 

Zamanla aile kıvamına gelen D.R.A.G.O.N ittifakının cCc KAYI cCc Devam Birliği olarak uzun süredir gerek ki, savaşlarda, gerek ki bağımsızlık olaylarında birliktelik,dayanışma sürdürdüğünü biliyorsunuzdur.

Lakin, bu süreçte ilişkinin aile kıvamından daha çok menfaat ilişkisi olduğunu anlayan Yönetimimiz KAYIdan ayrılıp Kardeş/Dost Birlik olmayı öne sürmüş, lakin yalanlara, zorba sözlere ve s. maruz kalması kararımızı doğrulayan haraketler olmuş. İlaveten, alt birlik adına tutmak için zamanında KAYInın HEDİYE verdiği 500klık kaleler 2-3d şeklinde geri almaya kalkıştmalarına ilişkin yerine 1d kaleler vermeyi teklif etmemize rağmen aynı isimde olacak demeleri Alt birlik olarak zorla tutmaya çalışmalarının bariz nümuneleriydi. Zamanında KAYI Liderinin "Eğer kaleleri geri alırsak zaten şerefsiziz" demesine rağmen ayrıldığımızda "kaleyi ben değil diğer yönetici verdi" demesi, kendi sözünü tüm Yönetim karşısında yemesi çok komik bir durum.

Bazı kale sahipleri bu durumu kabullenmeyip kalelerindeki emekleri silip 500 aldım, 600 veriyorum olayı yaşandı ve millete kaleleri çaldılar diye lanse etmeleriyle olay daha da ateşlendi. 

Bunun üzerine Discord Grubumuzun patlatılmasıyla, edilen tehditlere ilişkin, Emek hırsızlığına, yalana, haksızlığa karşı olduğumuz bu durumda KAYI ittifakıyla savaşa girdik.

Adil bir savaş beklerken, dış krallıkta kendilerine destek atsınlar diye verdiğimiz Sait Kurtun oğluna ait olan Settar Kurt KORUMA kalesi KAYI ittifakı tarafından patlatılmış, tek saldırıda 150k asker kesmişler. Normalde kesemezlerdi her halde:). Utanmadan videoda paylaşmaları da ayrı trajedikomik bir durum. 

Bu insanların "biz demokrat ittifakız" demesine inanlar olmuş. Organizatör, Sekreter, ve verilecek isim bulunmayan Alperenden başkasının sözü geçiyorsa ne olayım:)

Değerli Empire Oyuncuları, edilen sözden önce edilen haraketlere itimat ediniz. Oyunda ve Hayatınızda başarılar, Esenler Kalın.

Veni Vidi Vici

Yorumlar

Bu tartışma kapatıldı.