Anasayfa Turkish Savaş Raporları Paylaşım Platformu

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

kaplan_aslan Savaş Raporları

124

Yorumlar

• ~NEKOK~ (TR1)~NEKOK~ (TR1) TR1 Gönderiler: 222
    ellerine sağlık ali sen bu işi biliyorsun ;)
    Tabi olm dosta korku düşmana güven :d

Pişmanlık nedir bilir misin? Merak etme öğreteceğim!

• ImmortalKiller (TR1)ImmortalKiller (TR1) TR1 Gönderiler: 47
    bu arada yanlış anlaşılmasın merkur kalesinde salonu son 2 yada 3 saldırı da sava aldık , kaplan çarka girdiğinden dolayı oda , yani merkurle olan raporların % 95 inde salon savda değil :) raporlarda güzel tebrik ederim  :blush:
  • merkur (TR1)merkur (TR1) TR1 Gönderiler: 2

• HeelGuardianS (TR1)HeelGuardianS (TR1) TR1 Gönderiler: 262
    normalde bu platformları takip etmem. arkadaşlar söyledi diye bakayım dedim. üstte merkür un kapı acma raporunu paylasmıssın... benim kaleyi bu savasta 1defa bile ne kesebildin ne kapı actırabildin ? bundan %100 eminim. daha önceki albayrak ayyıldız savasından kalma rapor olabilir mi ? karıstırmıs olabilirmisin. bu savasın raporu olması imkansız. onur puanı da alamamıssın.
    az önce whatsapptan da soruldu aynı cevabı verdim bi osmancığım 6 dalgası bi de o rapor albayrak savaşı bitiminden kalma yanlış hatırlamıyorsam

Evet arkadaşlaaaaar yine can sıkıntıma engel olamadım ve bu gece emrenin merkürden kestiği/kesildiği askerleri saydım :D:D:D sonuç ise:

209k asker merkur den kesilmiş,
    233k asker de kaplan_aslan dan kesilmiştir...

asker çeşitleri neler ?

Not: yukarıda merkur un kestiği 26k asker de sayıların içine dahildir. Kapı açmalar dahil değildir.

buna 100 küsür k çark surlu göçebeli cart curt dememe gerek var mı
    peki bu raporları şimdi atma amacın ney ? ben cevaplayayım algı yaratmak değilmi... salonu sava aldıgımıda atmıssın onu da osman kardesim sağolsun acıklamıs. bu arada o kapıyıda eskiden senin için açmamıstım. bunuda söylemiş olayım. 

PRO KAYA  sana gelince 400askerle saldırıp 800kestiği surdan geldiği raporların nerdeyse %90ı kırmızı iblistir. %100 eminim yalan konusmam. ek dalgalı raporlarının hepsi de bilettir.. 3k civarı kestiği dahil.
    aynı sayıda askere aynı sayıda askerle girip 2 kat daha az kesmesinin sebebi sence sur mu, yoksa kıdem farkı mı? saldırganın göçebeyle saldırmadığını sanmak için kör olmak falan gerekiyor daha ötesi yok, dilersen rapor tarihlerini de bırakayım

gördüğün üzere çark atılmadan önceki tarihten, böyle amaçsız yalanlarla kimseyi karalamaya çalışmanın anlamı yok

savdaki salon, surdaki asker çeşidi düşünülünce anormal bir rapor değil, çarkla saldırmışım çarkla savunmuşsun 1200 asker için 1.1k surun ve savunmada olan bir salonun var biraz da benimkilerden bahsedelim mi?

''DOSTUMA ÖLÜMÜNE EDERİM EŞLİK''

• FB BOZKURT1907 (TR1)FB BOZKURT1907 (TR1) TR1 Gönderiler: 134
    TEBRİKLER

• resul83 (TR1)resul83 (TR1) TR1 Gönderiler: 64
    ayn ahmo :) arsivde sunu buldum onuda atayım 5lvl çark 1500sur salon sav diye dolanıyor :)

AY-YILDIZ Ailesi   B)

ATATÜRKÇÜLER = .:H.A.R.P:.

• PRO KAYA (TR1)PRO KAYA (TR1) TR1 Gönderiler: 938
    resul83 (TR1) dedi:
    Ceyhun moderatör ün adaletinden bahsediyoz benim hesapladığımı da silmiş orda o kadar emek vardı :D 
    merkürün yazdıgını da silmiş :) sileceksen ya hepsini sil ya da hiç karısma demi
    saçma iş yapıyor adalet konusunda da hemfikirim 
    Ayn ama sonuçlar hala aklıma

209k merkur den kesilen asker,
    233k kaplan dan kesilen asker

Canım istedi

• T İ T A N (TR1)T İ T A N (TR1) TR1 Gönderiler: 86
    Tebrikler Aliemre raporlar ateş ediyor :wink:

ŞAHLAR MAT

• Executioner (TR1)Executioner (TR1) TR1 Gönderiler: 67

Tebrik ederim aliemre, raporların çok iyi. Daha iyilerini bekliyoruz:)

çünkü bizim ihtiyacımız yok.
  • Executioner (TR1)Executioner (TR1) TR1 Gönderiler: 67
    eline sağlık raporlar tertemiz.
    çünkü bizim ihtiyacımız yok.
  • Relentless (TR1)Relentless (TR1) TR1 Gönderiler: 118

Raporlar çok güzel Tebrikler 👏🏻

orxan
  • WarriorLordGame (TR1)WarriorLordGame (TR1) TR1 Gönderiler: 126
    Elinize sağlık raporlar süper 
  • HeelGuardianS (TR1)HeelGuardianS (TR1) TR1 Gönderiler: 262
    11.06.2021 düzenlendi

Post edited by HeelGuardianS (TR1) on