Anasayfa Turkish Konu Dışı

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

Demirci Değişikleri

AlamuT  (TR1)AlamuT (TR1) TR1 Gönderiler: 21
Daha kötü bir güncelleme yapılamazdı galiba. Bir çok şey sınırlandırılmış, fiyatı artmış ama istenilen görevlerde hiçbir düşüş yok. Bonus almaya teşvik amaçlı olsa gerek. Biraz oyundan soğuttu aktif olarak oynayan biri olarak.
«1

Yorumlar

• Ertugrul1453tr (TR1)Ertugrul1453tr (TR1) TR1 Gönderiler: 877
    04.06.2021 düzenlendi
    Daha kötü bir güncelleme yapılamazdı galiba. Bir çok şey sınırlandırılmış, fiyatı artmış ama istenilen görevlerde hiçbir düşüş yok. Bonus almaya teşvik amaçlı olsa gerek. Biraz oyundan soğuttu aktif olarak oynayan biri olarak.
    şahsen yeni değişiklikleri rezalet buldum

bu uygulama aletlere değilde askerlere yapılsaydı daha mantıklı olurdu

burada sizin dediğiniz gibi oyuncuları bonusa zorluyorlar

GERİ YOK İLERİ DAİMA
  • Arda love İrem (TR1)Arda love İrem (TR1) TR1 Gönderiler: 624
    evet gge ailevi değerlerini çok seviyo :)
  • -darklord- (TR1)-darklord- (TR1) TR1 Gönderiler: 12
    04.06.2021 düzenlendi
     acaba gge oyuncuları nasıl  para yatırmalarına yöneltilebilir 

yada en önemlisi nası bir gge oyuncusuna kafayı yedirtilibilir sorusunun cevabı bu demirci güncellemesi arkadaşlar....
  • .:SENAN:. (TR1).:SENAN:. (TR1) TR1 Gönderiler: 8

bu güncelleme önceden belliydi fırtınaya gelen rezalet bireysel ödüller güncellmesinden yine kendi ceplerini doldurmaya yönelik bir güncelleme yapmışlar sandiklar ve at kuyrugu 1e10 artmış bileti demiyom bile zamlanmış altın jetonun deyerinide düşürdüler bu gidişle 3-4 etkinlikden sonra kimsede stok kalmaz ödül olarak verdikleri gümüş ve altın yeni demirci fiyatlarının yanında devede kulak kalıyor bir deyişiklik şart yoksa az para yatıran ve hiç yatirmayanlar için oyun yeniden kabusa dönücek

• PiKaChU (TR1)PiKaChU (TR1) TR1 Gönderiler: 453
    04.06.2021 düzenlendi
    Zam gerekliydi fakat bu kadar büyük çaplı bir zam tamamen kabul edilemez...
    Bonus atılmadan oyunu oynayamayacağız sanırım.

D-DOSTUM BU EPİKTİ

• Delivery (TR1)Delivery (TR1) TR1 Gönderiler: 169
    ama şöyle bir düşündüğümüzde eskiden aletler zaten sınırsız değildi ? şuan yine sınırsız ama onu satın almak çok fazla gümüş istiyor

server sadece tr1 i kast etmiyorum öbürleride dahil gerilla kişilerden bıkmıştı ve çok saçma birşeydi adamların kesemeyeceği kale yoktu 1 etkinlik kasıp altınlarıda çarka girip ek dalga alıp bizi rahatsız ediyorlardı 
    elveda onlara , gge de zaten para atan kazanır bunu hepimiz biliyoruz bu kural yine böyle kalıcak 

2 tane parasız kalenin kapıştığını düşünün 1d asker onun elinde var 1d de onda var o onu vuruyor oda onu vuruyor , ama savunma yok ortada  ? 

şuan savunmaları bu şekilde parasız kaleler kesemezler zaten bu sandıkların gelmesiyle insanlar kendisini yenilmez sanmıştı

bu güncellemede tek tepki göstereceğim konu,
    1. bu oyuncular bal araştırmaları için parayı nereden bulucaklar ?
    ben şahsen yalan olmasın 500 - 700d para vermişimdir bal araştırmalarını maxlamaya ama insanlar bu 500 700d parayı nasıl kasıcak 

2. altın ve gümüşle çark girilip , kalelerinin yakutlu binalarını basan oyuncular var zaten şöyle bir baktığımızda yakut fiyatları tr nin alım gücüne ayak uyduramıyor bilene 
    ama bu yine paralı kalelere yada çok gelişmiş kalelere işlemedi 

olan yine parasız ve gelişmekte olan oyunculara 

ama felsefem her zaman şudur bu bir oyun ve zevk almak için oynanır benim şahsen bir hırsım yoktur bu oyunda arkadaşlarımla dostlarımla arada bir girer etkinlik kasar çıkarız.

iyi forumlar

ama şöyle bir düşündüğümüzde eskiden aletler zaten sınırsız değildi ? şuan yine sınırsız ama onu satın almak çok fazla gümüş istiyor

server sadece tr1 i kast etmiyorum öbürleride dahil gerilla kişilerden bıkmıştı ve çok saçma birşeydi adamların kesemeyeceği kale yoktu 1 etkinlik kasıp altınlarıda çarka girip ek dalga alıp bizi rahatsız ediyorlardı 
    elveda onlara , gge de zaten para atan kazanır bunu hepimiz biliyoruz bu kural yine böyle kalıcak 

2 tane parasız kalenin kapıştığını düşünün 1d asker onun elinde var 1d de onda var o onu vuruyor oda onu vuruyor , ama savunma yok ortada  ? 

şuan savunmaları bu şekilde parasız kaleler kesemezler zaten bu sandıkların gelmesiyle insanlar kendisini yenilmez sanmıştı

ben şahsen yalan olmasın 500 - 700d para vermişimdir bal araştırmalarını maxlamaya ama insanlar bu 500 700d parayı nasıl kasıcak 

2. altın ve gümüşle çark girilip , kalelerinin yakutlu binalarını basan oyuncular var zaten şöyle bir baktığımızda yakut fiyatları tr nin alım gücüne ayak uyduramıyor bilene 

ama felsefem her zaman şudur bu bir oyun ve zevk almak için oynanır benim şahsen bir hırsım yoktur bu oyunda arkadaşlarımla dostlarımla arada bir girer etkinlik kasar çıkarız.

iyi forumlar
    emircan gerilla demişsin

bende şahsen bir gerillacı olarak şunu diyeyim

650k lık kalem var

efsanevi seviye 164

bal şarabı vsvs aktif değil üretimim 18k

ben bu kaleyle nasıl savunma dizebilirim?

diyelimki büyük bir ittifakla savaşa girdim ve adamlar 2d aşağısı değil 

ve illaki bizede bir bonus bir fayda lazım örn:(bakın örnektir yanlış anlamayın) sowla savaşa girdim diyelim

hemen  hemen kalelerin hepsinde 5-10 sv arası bal şarabı askeri var

bunlara karşı ne yapabileceksin oyunun yani bir bonus sağlaması şart ha ittilerde keyfinin sürmesini istiyorsa gerillacıyla savaşa girmeyecek bu kadar basit :)

GERİ YOK İLERİ DAİMA
  • Arda love İrem (TR1)Arda love İrem (TR1) TR1 Gönderiler: 624

iyi forumlar
    olan her türlü parasız oyunculara olur savaş konusunda haklısın ama eskiden sınırlıydı herkesin düzeni vardı kendini ona göre ayarlıyordu bonuslarda aletliydi 10 liralık bonusda bile süregeç alet falan vardı herkes şuan da bu sınırsız aletlere alışmış etkinlik yapıyordu bir anda yine düzen bozuldu ben şahsen kim ne derse desin haklı bulmuyorum hiçbir türlü bu yapılan güncellemeleri aksine hayatımda gördüğüm en boş şeyler türk lirasından zaten para kazanamaz alman bir firma daha neyine para attırmaya çalışıyolar millete 
  • .: ŞAHİN :. (TR1).: ŞAHİN :. (TR1) TR1 Gönderiler: 81
    Az kaldı az kaleyi silip sisteme atıcam az kaldı :)

Az kaldı az kaleyi silip sisteme atıcam az kaldı :)
    hocam aman diyeyim servere sizin gibi tecrübeli oyuncular lazım gideyim demeyin :)

ggs oyuncuları soğutma calışmaları üzerinde calışıyor şuan ve gayette başarılı oluyor
    GERİ YOK İLERİ DAİMA
  • .:MeLiH:. (TR1).:MeLiH:. (TR1) TR1 Gönderiler: 1,361

Eskiden ittifak ödüllerinden verilen 20 30 tane 5 saatlik süregeçle göçebe vururduk
    Tabii şimdikiler bilmez eskiden göçebe 5 saatlik ile vuruluyordu
    O zaman yine ittifak ödüllerinden olsun bireyselden olsun gelen maksimum 500 sandıkla vururduk
    10k sandığı olan ilah oluyordu :) (tabiri caizse)
    Şimdi GGS ekibi parayı çuvalla aldığı için ve parayı koyacakta yer kalmadığı için
    Yeni birşeyler peşinde herhalde Gelen paralar ile bi banka kurup paraları oraya depolayacaklar
    Tabii bu faiş zam ve usülsüz güncellemelere rağmen sırf boş bi hırs yüzünden para atan insanlar olduğu sürece Bu güncellemelerin ardı arkası kesilmez...
    7 yıldır oynuyorum gelen en kötü güncellemelerden birisi
    Madem kaldıracaktınız ne diye getirdiniz ???

İzmir/Buca/Yaylacık
  • HeelGuardianS (TR1)HeelGuardianS (TR1) TR1 Gönderiler: 267
    Bi tık yerinde bir güncelleme olmuş, eskisi gibi ekran süresi fazla olan ameleye değil oyunu hakkıyla oynayan kitleye yaramış. Aktif bir ittifakınız varsa ne sandık ne bonus işine girmeden rahatlıkla +100k kasıp ilk 100 ödülünü alabilirsiniz. Fakat fırtına, sera, etkinlik dekoru, yeni öğeler vs ile savunma besleyecek üretimleri bu kadar arttırıp sandıkları bu kadar sınırlandırmaları para atmadan savaşta adam akıllı iş yapılamayacağının göstergesi. Özellikle artan üretimlerden sonra asker aktarmalar ve bal araştırmaları bu kadar pahalıyken madeni paranın önünü tıkamak oldukça düşüncesizce. Biletler zaten gereğinden ucuz ve adaletsizdi, herhangi bir emek harcamadan aynı sayıda biletle birine yakut çıkmazken birine 100-110k çıkması oldukça sinir bozucuydu.

''DOSTUMA ÖLÜMÜNE EDERİM EŞLİK''

• Delivery (TR1)Delivery (TR1) TR1 Gönderiler: 169
    olan her türlü parasız oyunculara olur savaş konusunda haklısın ama eskiden sınırlıydı herkesin düzeni vardı kendini ona göre ayarlıyordu bonuslarda aletliydi 10 liralık bonusda bile süregeç alet falan vardı herkes şuan da bu sınırsız aletlere alışmış etkinlik yapıyordu bir anda yine düzen bozuldu ben şahsen kim ne derse desin haklı bulmuyorum hiçbir türlü bu yapılan güncellemeleri aksine hayatımda gördüğüm en boş şeyler türk lirasından zaten para kazanamaz alman bir firma daha neyine para attırmaya çalışıyolar millete 
    bu gelen güncellemeler bütün serverlere etkilidir ve çoğunluk dinlenir siz sanıyorsunuz bu şirket tr1 i dinliyor yada tr1 özel birşeyler yapıyor ve bu arada ücretsiz oyunların hepsi para attırmaya yönelik politikalar uygular.

yabancı modun bana dediğini çevirili şekilde atıyorum: Araçların neredeyse ücretsiz ve sınırsız olmasını tuhaf bulmadınız mı?

1 etkinlikten göçebeden 10k altın geliyordu , ligden gelen gümüş altınlar ile bu adam 500k göç vursa 10k altınıda çarka girse ondanda 3 4 yakut düşse hemen +5 çekip dibimize karakol sallayabiliyordu ?
    çok mu hoş oluyordu bu durum serverde neredeyse normal savaşlar bitti gerilla bilmeyen adam yanmayı öğrendi

artık normal savaşlar döner diye umut ediyorum.

• AlamuT  (TR1)AlamuT (TR1) TR1 Gönderiler: 21
    05.06.2021 düzenlendi
    bu gelen güncellemeler bütün serverlere etkilidir ve çoğunluk dinlenir siz sanıyorsunuz bu şirket tr1 i dinliyor yada tr1 özel birşeyler yapıyor ve bu arada ücretsiz oyunların hepsi para attırmaya yönelik politikalar uygular.

yabancı modun bana dediğini çevirili şekilde atıyorum: Araçların neredeyse ücretsiz ve sınırsız olmasını tuhaf bulmadınız mı?

1 etkinlikten göçebeden 10k altın geliyordu , ligden gelen gümüş altınlar ile bu adam 500k göç vursa 10k altınıda çarka girse ondanda 3 4 yakut düşse hemen +5 çekip dibimize karakol sallayabiliyordu ?
    çok mu hoş oluyordu bu durum serverde neredeyse normal savaşlar bitti gerilla bilmeyen adam yanmayı öğrendi

Güncelleştirmeyi doğru bulan arkadaşlar şunları göz ardı ediyor.
    1-) Şu an sandık stoklamayan kimse 175k yapıp dekoru bile alamaz. Bonus çeken adam bile 300 300 zor alır.
    2-) Eğer sıkıntı fazladan asker çekmek ise çadırdan asker alımına sınırlama getirilirdi.
    3-) Şuna emin olun bu oyunda para yatırmayan yada az para yatıran oyuncular olmasa para yatıran adam da gram zevk almaz. 1000 kişiden 900 kişi para yatırmıyor. Benim gibi fakirleri etkinlikte savaşta yenecek ki zevk alsın :) O yüzden eşitlik iyidir. Zaten para yatıran adam her türlü üstün oluyor.
    4-) En basitinden bir kalıntı ekipman yükseltmek için 1d para istiyor. Bal askeri geliştirmesi için 1. seviye 27d para istiyor. Tek gelir kaynağı göçebe etkinliği. 10dk bir para toplayarak olacak iş değil :)

Ben bu oyunu 2009-2012 arasında oynayan biri olarak asker basıp o şekilde savaşmanın tadı bambaşkaydı diyebilirim. İtiraz ettiğim konu ortada istenilen bir etkinlik puanı(500k)var ödüller var ama %10nu bile elimizdekiler ile yapamıyoruz.

Şirkette(ggs) çalışan düzenleme gelecek tekrar diye bir şey söylemiş. Bence de bir düzenleme gelir böyle kalmaz.
    zaten böyle bu güncelleme gibi 2-3 güncelleme daha gelirse bırakacağım oyunu sorun yok

şimdi göcebede sandıklar limitsiz iken 5k asker koyardık kaleye savaştayken o 5k ile 4 lü tren yapar ordan gelen tabletlerle asker alıp karşı tarafı vururduk sandıklar ucuzdu

şimdi 100 sandık 300 gümüş 100 sandık 400 göcebe tableti gibi birşey veriyor

400 tablete de 100 asker alınıyor zaten göcebe saldırısı attığımıza en az 50 kayıp ortada 50 asker kar oluyor 50 askere 20 level kale bile kesilmiyor :)

kısacası oyunu yerin dibine sokuyorlar tek dertleri  paraaaa paraaaa paraaaaaa 

evet kazanması gerekiyor ama bu kadar boş ve gereksiz dayatmalar sadece oyuncuları oyundan soğutur
    GERİ YOK İLERİ DAİMA
  • .: ŞAHİN :. (TR1).: ŞAHİN :. (TR1) TR1 Gönderiler: 81

Bu ne kadar tutarsız bi bakış açısı ya :/

Önceden bonus ile süre geç paketi eş zamanlı geliyordu, üstelik 10 TL ye bile bonus vardı iyi kötü her kesim bir şeyler yapmaya çalışıyordu ...
    Şuan en küçük bonus paketini almak için 33 TL ,
    50k barajı olan sepetten süre geç seçip %200 bonus bile 2 kere almak için de 129 TL veriyorsun 
    33+129= 162 TL

Unutma Göçebe 4 günde bir geliyor ya ödeyeceksın , ödemesende dekorda yok jetonda !  

Göçebe kasıp vur kaç yapıyorlar hoş mu oluyor tarzında bi şey yazmışsın sana bi beyin fırtınası yaptırayım gel :)

Vur kaç zaten güç ve sayı olarak üstün noktaları yıkmak için değil yıpratmak için yapılan savaştır .
    Yani bu tekniği kullanmaya karar verilen nokta karşı tarafa direnemeyeceğini anladığın anda başlar ...

Yerleşik oynayan kaleler için; dekorların kamu düzeni artırılması,temel öğelere level artışı getirilmesi , çark ve ufuktan gelen öğeler vs karakollarda +100k üretime sebep oluyor ve avlu üstünlüğü yine savunan için avantaj halinde onuda geçtim bal savunmasını sur aletini eritmeden girmek pek mümkün değil ...
    Bu kalelere karşı zaten göçebe askeri işe yaramıyor anladın mı ? Kanatlarda kullanmak üzere çok satan mağazasından , ufak çark çevirmelerden vs zaten asker temin ediliyordu demircideki 3-5k kıdemli ile veya bal askerini üretmeyi bekleyip çoğuluk olan taraf ile savaşmak ağır ameleliğe girer :)
    Göçebenin de önü kesilirse savaş oyununda ne atacağız ?
    Okey oynamıyoruz ki taş atalım :) Senin yanından ınvıcta karakol almıştı hala o yaşadıklarının etkisinde kalmışsın :)

• muhittin001 (TR1)muhittin001 (TR1) TR1 Gönderiler: 144
    Klasik türk sunucusu :d bu hafta kınayın, haftaya alışırsınız.

• ~NEKOK~ (TR1)~NEKOK~ (TR1) TR1 Gönderiler: 222
    Yerinde bir güncelleme olmuş. Gerillacılar tr de fazlasıyla artmıştı birazda olsa önlerinin kapanması güzel oldu.
    Şimdi parası olana iyi olmuş diyen varda arkadaşlar eskiden 20d kasan şimdi bonus alsa da 5d falan kasacaktır önceden de parası olana daha iyiydi oyun. Ggs'nin amacı daha fazla para yatırılmasından çok ekran sürenizi uzatarak daha çok aktif oyuncu elde etmek. Zaten adamların kendi websitesine giderseniz 2017 yılında sadece empireden 800 milyon dolar ciro yaptıklarını görürsünüz. Bu güncellemeden önce çoğu kişi 2-3 saat girip ödülleri alıp bir sonraki etkinliğe kadar bir daha girmiyordu. Adamlar öncelikli olarak ekranda durma sürenizi uzatmaya çalışıyor.
    Zaten size ücretsiz oyun sunan bir firmanın para odaklı olmaması gibi bir durum olamaz bu oyunun arkasında çalışan yüzlerce kişi var.
    Dünya 1 de ikinci sıradaki ittifakta oynuyorum bir kez bile şikayet eden görmedim tr de gerilla mantığına alışmış kişilerden şikayet edenler oluyor genelde.

Pişmanlık nedir bilir misin? Merak etme öğreteceğim!

• EFSANE123321 (TR1)EFSANE123321 (TR1) TR1 Gönderiler: 8
    Yerinde bir güncelleme olmuş. Gerillacılar tr de fazlasıyla artmıştı birazda olsa önlerinin kapanması güzel oldu.
    Şimdi parası olana iyi olmuş diyen varda arkadaşlar eskiden 20d kasan şimdi bonus alsa da 5d falan kasacaktır önceden de parası olana daha iyiydi oyun. Ggs'nin amacı daha fazla para yatırılmasından çok ekran sürenizi uzatarak daha çok aktif oyuncu elde etmek. Zaten adamların kendi websitesine giderseniz 2017 yılında sadece empireden 800 milyon dolar ciro yaptıklarını görürsünüz. Bu güncellemeden önce çoğu kişi 2-3 saat girip ödülleri alıp bir sonraki etkinliğe kadar bir daha girmiyordu. Adamlar öncelikli olarak ekranda durma sürenizi uzatmaya çalışıyor.
    Zaten size ücretsiz oyun sunan bir firmanın para odaklı olmaması gibi bir durum olamaz bu oyunun arkasında çalışan yüzlerce kişi var.
    Dünya 1 de ikinci sıradaki ittifakta oynuyorum bir kez bile şikayet eden görmedim tr de gerilla mantığına alışmış kişilerden şikayet edenler oluyor genelde.
    Bütün serverların forumlarında küfüre varacak kadar isyan ediyorlar bunun gibi savaşmaktan tırsanlarda gelmiş buraya ağlıyor ekran başında daha fazla tutacakmış bu şekilde oyuncuları ulan lale millet 100k göçebe vuramıyor nasıl tutaca milleti beyin mi yok varda yok numarası mı yapıyorsunuz anlamıyorum. para yatırmayan adam zevk almazsa bırakır oyunu 10 tane par yatıran adam birbirine top atar boş serverda o zamanda oyuncu yok diye ağlarsınız 
  • ~NEKOK~ (TR1)~NEKOK~ (TR1) TR1 Gönderiler: 222
    Bütün serverların forumlarında küfüre varacak kadar isyan ediyorlar bunun gibi savaşmaktan tırsanlarda gelmiş buraya ağlıyor ekran başında daha fazla tutacakmış bu şekilde oyuncuları ulan lale millet 100k göçebe vuramıyor nasıl tutaca milleti beyin mi yok varda yok numarası mı yapıyorsunuz anlamıyorum. para yatırmayan adam zevk almazsa bırakır oyunu 10 tane par yatıran adam birbirine top atar boş serverda o zamanda oyuncu yok diye ağlarsınız 
    Oynadığı kalesi bile belli olmayan birinden laf işitmek çok komik. Kalem aylardır savaşın içindeydi yani tırsmamı gerektirecek bir durum yok sadece göçebeden asker alıp ona buna dalan sonrada gerillacıyım diyen bebelere sinir olduğum için bu güncellemeyi sevdim. 
    Dünya 1 sunucusunun bir forumu yok ve kendi ittifakımdan yola çıkarak çoğunluğun memnun olduğunu söyleyebilirim. Ayrıca İngilizce dil kullanılan ortak foruma girersen sadece isyan edenlerin değil beğenenlerinde fazlasıyla çok olduğunu görebilirsin.

Pişmanlık nedir bilir misin? Merak etme öğreteceğim!

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak