Anasayfa Turkish Konu Dışı

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

Alamut Savaşı ve Oyun Hakkında

Snoop0 (TR1)Snoop0 (TR1) TR1 Gönderiler: 30
17.05.2021 düzenlendi kategorisi Konu Dışı
Merhabalar. Oyunda kişisel mesaj atmayı tercih etmiyorum. Neden saldırıyorsun diye yazanlara buradan yanıt vermek ve serverla ilgili fikrimi yazıyorum. 
Oyuna başlayalı 4 ay gibi bir zaman oldu. Kimseye bir mesaj dahi atmışlığım yok.9 yıl önce lider ittifak :::NoPaSaRaN::: (şu an ki adıyla Band Of Brother) ittifakının lideri olarak oyunu bırakmıştım.
Bu infinity ittifakındaki kalelere giren albayrak üyeleri(kendi ittifakından gelen bilgi) zarar veremeyince, kendi kaleleri ile albayrak ittifakından çıkıp  saldırı atıp tekrar albayrak'a kaçtılar.
2 dakika sonra hem Kayı'dan hem dragondan kaleler Albayrak ittifakına geçip saldırıya başladılar. 
Bu durum da planlı olduğunu düşündürdü. Bu arada şunu belirtmek isterim. Bu bir strateji oyunu infinty'den de girip saldıra bilirler yan kalelerinden de normal karşılarım bunu. 
Bende elimden geleni yapıp eğlenmek niyetindeyim bundan sonra. 
Serverla ilgili düşünceme gelince bu oyun dünyada yükselişte olan bir oyun.
Türkiye'de ise tam tersi bırakan bırakana. Gördüğüm kadarıyla 65 kişilik ittifakların yarısından fazlası oyunu bırakmış kaleler.
4 ay içinde gördüğüm. Küfürlerin havada uçuştuğu güçlü olan ittifakların istediği kişiyi haksız olmasına rağmen mimlemesi ve
benim bizzat yaşadığım forum moderatörü'nün bilgilerimi alıp kendi ittifakına paylaşması. Bunun da ss aşağıda mevcut. (bu hem yasal değil hem de büyük bir ayıp.)
Yakutla oynayan birisi olarak bunları gördükten sonra hiçbir şekilde yakut çekmedim çekmeyeceğimde.
Zaten görüştüğüm oyun yöneticileri, Türkiye serverının oyunun toplam gelirinin yüzde 1'inden düşük olduğunu belirttiler. "Benim" buradan çıkardığım bu serverın geleceği yok kapata da bilirler.
Diyeceklerim bu kadar bu sadece bir oyun herkese iyi eğlenceler. Ne forumdan ne oyun içi kimseyle münakaşaya girmem karşılık vermem.
Post edited by Snoop0 (TR1) on

Yorumlar

• Snoop0 (TR1)Snoop0 (TR1) TR1 Gönderiler: 30
    17.05.2021 düzenlendi
  • Snoop0 (TR1)Snoop0 (TR1) TR1 Gönderiler: 30
    17.05.2021 düzenlendi
    Bu forum ara yüzüdür. Kendim de geçmişte modluk yaptım. Foruma girdiğiniz kaleler yada sizin hesabımızdan foruma girilen kaleler bu kısımda çıkar. Bu görüntüye moderatör dışında kimse ulaşamaz. Bunun paylaşılması suçtur. Oyun ahlakına da aykırıdır. 1 ittifakın değil tüm server adına orada bulunmaktasın.

Post edited by Snoop0 (TR1) on
  • PiKaChU (TR1)PiKaChU (TR1) TR1 Gönderiler: 453
    17.05.2021 düzenlendi
    .

D-DOSTUM BU EPİKTİ

• PiKaChU (TR1)PiKaChU (TR1) TR1 Gönderiler: 453
    Bu forum ara yüzüdür. Kendim de geçmişte modluk yaptım. Foruma girdiğiniz kaleler yada sizin hesabımızdan foruma girilen kaleler bu kısımda çıkar. Bunun paylaşılması suçtur. Oyun ahlakına da aykırıdır. 1 ittifakın değil tüm server adına orada bulunmaktasın.

Buna nereden bakılıyor?

D-DOSTUM BU EPİKTİ

• wgblhg (TR1)wgblhg (TR1) TR1 Gönderiler: 42
    Bu forum ara yüzüdür. Kendim de geçmişte modluk yaptım. Foruma girdiğiniz kaleler yada sizin hesabımızdan foruma girilen kaleler bu kısımda çıkar. Bunun paylaşılması suçtur. Oyun ahlakına da aykırıdır. 1 ittifakın değil tüm server adına orada bulunmaktasın.

Buna nereden bakılıyor?
    +1 vay be ceyhun bey neymiş de haberimiz yokmuş
  • EFSANE123321 (TR1)EFSANE123321 (TR1) TR1 Gönderiler: 9
    söyledim ben albayrağın olduğunu infinitide :D modetarörü de söyledim bende de var asıl hesabımın bilgilerini atmış girdiğim kaleler görünüyor :)  En bomba haberi vereyim size sow aşil ile murat4444 garip bir ilişkisi var kendileri gelip anlatsın :D serverı bitirenler bunlar oyunda aktif 100 tane adam yok oyunun %90 bırakmış kaleler bunların sayesinde içine ettiler serverın.
  • Ertugrul1453tr (TR1)Ertugrul1453tr (TR1) TR1 Gönderiler: 877
    söyledim ben albayrağın olduğunu infinitide :D modetarörü de söyledim bende de var asıl hesabımın bilgilerini atmış girdiğim kaleler görünüyor :)  En bomba haberi vereyim size sow aşil ile murat4444 garip bir ilişkisi var kendileri gelip anlatsın :D serverı bitirenler bunlar oyunda aktif 100 tane adam yok oyunun %90 bırakmış kaleler bunların sayesinde içine ettiler serverın.
    sen senarist ol amma iş yaparsın amma kazanırsın
    GERİ YOK İLERİ DAİMA
  • halit 5 (TR1)halit 5 (TR1) TR1 Gönderiler: 326
    sen senarist ol amma iş yaparsın amma kazanırsın
    gerçi adam haklı çıkmış ilginç ama doğru senaryo galiba

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak