Anasayfa Turkish Ittifak haberleri

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

T.E.A.M İTTİFAKI AÇIKLAMA

2»

Yorumlar

• FB BOZKURT1907 (TR1)FB BOZKURT1907 (TR1) TR1 Gönderiler: 141
    ss paylaşınca yorumumuzu kaldıran adalet bekçisi cekiye sonsuz teşekkürler :smile:

sen o adamın yazdıgı mesajjları gördünmü dogrucu davut boş yapma kayıdan durduk yere saldrı attılar ek kelime yazmadım ama adam attıgı mesajarı gördügümde karşılık veririmmmm
    Kuralları bilmeden konuşma eski dostum forum kurallarına göre forumda oyun içindeki mesajları paylaşmak YASAKTIR ve süreli ban yersin. resim küfür içeriyorsa süresiz ban yersin. ancak seninkinin sadece resim silinmiş ve aynı hatayı 2. kez yapıyorsun adaletli ceyhun bey in seni banlaması gerekmiyormuydu ? @Ceki @Ceki
    banlanmayı vs bi yana bırak. Forumda her konuda seni görmekten bıktım sen ve bi kaç kişi daha forumda çocukca yazıyorsunuz. Forum antipatik hale geliyor sayenizde 
    Dostum ben boşmu konuş

Zannedersem benim aradığım tabir de tam olarak buydu
    Dostum ayıp oluyo ama bak. ben bir kere beni ilgilendiren şeylere yazıyorum ki bu genelde ittifakla ilgili oluyo. mesela savaş raporlarımız varsa tebrikler yazar geçerim ki öyle de yapıyorum. ancak bu forumdaki bazılarmız var sataşmadan duramıyor :) mesela şu ertugrul1453tr kalesi lan daha dün bana forudma özelden yazdı sövdü ceyhun beye attım ancak kimin umurundaaaaaaaaaaaaaaaaaaa taraflı mod nolcak ::) neyse kimse tartışma çıkarmak istemezse ben yazar geçerim
    oyunda edilen küfürler @Ceki yi ilgilendirmez. Bunu ss leyip ticket atıcaksın ,bu modun taraflılığıyla alakalı bi konu değil.Ben her konuda ismini görmekten sıkıldığımı dile getirdim.
  • Luger (TR1)Luger (TR1) TR1 Gönderiler: 429
    16.05.2021 düzenlendi

Post edited by Ceki on
  • wgblhg (TR1)wgblhg (TR1) TR1 Gönderiler: 42
    ss paylaşınca yorumumuzu kaldıran adalet bekçisi cekiye sonsuz teşekkürler :smile:

sen o adamın yazdıgı mesajjları gördünmü dogrucu davut boş yapma kayıdan durduk yere saldrı attılar ek kelime yazmadım ama adam attıgı mesajarı gördügümde karşılık veririmmmm
    Kuralları bilmeden konuşma eski dostum forum kurallarına göre forumda oyun içindeki mesajları paylaşmak YASAKTIR ve süreli ban yersin. resim küfür içeriyorsa süresiz ban yersin. ancak seninkinin sadece resim silinmiş ve aynı hatayı 2. kez yapıyorsun adaletli ceyhun bey in seni banlaması gerekmiyormuydu ? @Ceki @Ceki
    banlanmayı vs bi yana bırak. Forumda her konuda seni görmekten bıktım sen ve bi kaç kişi daha forumda çocukca yazıyorsunuz. Forum antipatik hale geliyor sayenizde 
    Dostum ben boşmu konuş

Zannedersem benim aradığım tabir de tam olarak buydu
    Dostum ayıp oluyo ama bak. ben bir kere beni ilgilendiren şeylere yazıyorum ki bu genelde ittifakla ilgili oluyo. mesela savaş raporlarımız varsa tebrikler yazar geçerim ki öyle de yapıyorum. ancak bu forumdaki bazılarmız var sataşmadan duramıyor :) mesela şu ertugrul1453tr kalesi lan daha dün bana forudma özelden yazdı sövdü ceyhun beye attım ancak kimin umurundaaaaaaaaaaaaaaaaaaa taraflı mod nolcak ::) neyse kimse tartışma çıkarmak istemezse ben yazar geçerim
    oyunda edilen küfürler @Ceki yi ilgilendirmez. Bunu ss leyip ticket atıcaksın ,bu modun taraflılığıyla alakalı bi konu değil.Ben her konuda ismini görmekten sıkıldığımı dile getirdim.
    Lan oyundan etmedi "forumda özelden mesaj attı" yani forumdan bana küfretti bende sohbetten ayrıldım daha fazla görmek istemediğim için
  • YARGI (TR1)YARGI (TR1) TR1 Gönderiler: 9

Tuncay(g3lü) abinin babası vefat etti neden bu kadar sinirlendiğini anlamışsınızdır normalde mesaj atmam bunuda ceki siler artık siz okuyun 

siz küfür ettikten sonra size bunları demesi çok doğal değilmi reşat bey ;)
    ilk o  yazmış ( bizden atılan mesajıda  doğru bulmuyorum çok ağır bir mesaj ama  küfürden önce ne yazmış onu atmak istedim)
    ilk küfür sizden geldi sonrasında bu mesajlar söylenmiş
  • Luger (TR1)Luger (TR1) TR1 Gönderiler: 429

Küfürden önceki mesaj ilk attığım küfürden sonrada 2. Mesaj

• Rotasız Seyyah (TR1)Rotasız Seyyah (TR1) TR1 Gönderiler: 46
    team kaleleri teşkilatta şuan savaş devam mı ediyor birleşmiş bir vaziyette yoksa durdunuz mu 
    Savaş devam etmekte tek yeni gelişme savaş teşkilata da sıçramış bulunmakta.
    yaw hehe
    Sadece bilgilendirme notuna yav hehe yazmak?
    Cebi dolu diye biri adam olmaz ;)
  • g3lü (TR1)g3lü (TR1) TR1 Gönderiler: 5

Tuncay(g3lü) abinin babası vefat etti neden bu kadar sinirlendiğini anlamışsınızdır normalde mesaj atmam bunuda ceki siler artık siz okuyun 

siz küfür ettikten sonra size bunları demesi çok doğal değilmi reşat bey ;)
    ilk o  yazmış ( bizden atılan mesajıda  doğru bulmuyorum çok ağır bir mesaj ama  küfürden önce ne yazmış onu atmak istedim)
    ilk küfür sizden geldi sonrasında bu mesajlar söylenmiş
    HCM BEN RAUF GENMER KALESİNİ TANIMAM  BANA KENDİSİ YAZDI OYNUNA BAK DEDİM AMA BEN ONU CAVİD OLARAK BİLİYORDUM ZATENDE YAZDIM CAVİD SENSİN DİYE BENİM RAHMETLİ BABAMA HAKARET EDECEK KAFANI KESERİM DİYECEK BENDE EV DEMEM AMA RAUF ERKEK OLSUN İLK KİM HAKERET ETMİŞ SÖLESİN KALEMDE MESAJLAR DURUYOR KALDIKİ KAYI BİZE SAVAŞ AÇDI AKŞAM BU GECE NA MESAJLAR ATMAYA BAŞLADI AZ İNSAN OLUN KAREKTERLİ OLUN
  • muhittin001 (TR1)muhittin001 (TR1) TR1 Gönderiler: 144
    16.05.2021 düzenlendi

Küfürden önceki mesaj ilk attığım küfürden sonrada 2. Mesaj

Gerçekten ilk kim küfür etti kavgası yapılıyor :d?
  • PiKaChU (TR1)PiKaChU (TR1) TR1 Gönderiler: 453
    16.05.2021 düzenlendi
    .

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak