Anasayfa Turkish Konu Dışı

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

ULTRA ÖNEMLİ KONU

2»

Yorumlar

• CekiCeki Moderator Gönderiler: 871

Git biraz daha tiktokta takıl boş konularla kirletme artık burayı 😡

şifre (TR1) dedi:

Uuu 😱😱

tiktok kullanmasakta içeriğini tiktoktan alan Instagram keşfettinde gördüğümüz boş şeylerden işte

bak kardeşlm ben o dediğin şeylerle uğraşmıyom artık sen o kadar çok izlediğin için alışmışsın herkese tiktoker demeye 
    tiktoker ne lan lan asıl tiktok ne şeytan diyo bas küfrü ama işte şimdi küfdretsem ceyhun beyfendi bu hesabı da banlar ama şunu diyebilirim galiba:

tiktokun  AĞZINA SIÇSINLAR

Lan artık ınsta ya kadar gelmiş, giremiyoz ınsta ya bunları saçmalıklarından Allah topunun belasını versin kullananın da izleyeninde indireninde
    Geri zekalımısın,kullanmıyorum ve izlemiyorum ama o programı gayet güzel bir şekilde kullananlar var neden toplu bela okuyorsun,cringe videolar çok fazla doğru sevmiyorum bende ama izliyen,indiren kullananlara toplu bela okuma hakkını vermiyor bu sana.
    keşke microsoft tiktoğu satın alıp kapatsa ne güzel olurdu
    Keşke moderatörümüzde senin hesabını kapatsaydı,ne güzel olurdu
    Arkadaşlar bu bölüm Konu Dışı. Yani oyunla ilgili olmayan saygı çerçevesinde her şey paylaşıla bilir. Neden bu kadar agresif davranıyorsunuz. @şifre arkadaşımızı izliyorum, kendisi forumu biraz trollamaya çalışıyor gibi  :D Ama özel bir ban sebebi görmüyorum. Açıkcası konuları çok önemli olmasa da yüzümüzde tebessüm yaratacak bir tipten. Keyfini çıkarmaya çalışın  :#

PS: Kuraldışı bir şey görse banı yapıştırırım ona göre  o:)
  • PiKaChU (TR1)PiKaChU (TR1) TR1 Gönderiler: 453
    Ceki dedi:

Git biraz daha tiktokta takıl boş konularla kirletme artık burayı 😡

şifre (TR1) dedi:

Uuu 😱😱

tiktok kullanmasakta içeriğini tiktoktan alan Instagram keşfettinde gördüğümüz boş şeylerden işte

bak kardeşlm ben o dediğin şeylerle uğraşmıyom artık sen o kadar çok izlediğin için alışmışsın herkese tiktoker demeye 
    tiktoker ne lan lan asıl tiktok ne şeytan diyo bas küfrü ama işte şimdi küfdretsem ceyhun beyfendi bu hesabı da banlar ama şunu diyebilirim galiba:

tiktokun  AĞZINA SIÇSINLAR

Lan artık ınsta ya kadar gelmiş, giremiyoz ınsta ya bunları saçmalıklarından Allah topunun belasını versin kullananın da izleyeninde indireninde
    Geri zekalımısın,kullanmıyorum ve izlemiyorum ama o programı gayet güzel bir şekilde kullananlar var neden toplu bela okuyorsun,cringe videolar çok fazla doğru sevmiyorum bende ama izliyen,indiren kullananlara toplu bela okuma hakkını vermiyor bu sana.
    keşke microsoft tiktoğu satın alıp kapatsa ne güzel olurdu
    Keşke moderatörümüzde senin hesabını kapatsaydı,ne güzel olurdu
    Arkadaşlar bu bölüm Konu Dışı. Yani oyunla ilgili olmayan saygı çerçevesinde her şey paylaşıla bilir. Neden bu kadar agresif davranıyorsunuz. @şifre arkadaşımızı izliyorum, kendisi forumu biraz trollamaya çalışıyor gibi  :D Ama özel bir ban sebebi görmüyorum. Açıkcası konuları çok önemli olmasa da yüzümüzde tebessüm yaratacak bir tipten. Keyfini çıkarmaya çalışın  :#

PS: Kuraldışı bir şey görse banı yapıştırırım ona göre  o:)
    +1

D-DOSTUM BU EPİKTİ

• Aslan Recep (TR1)Aslan Recep (TR1) TR1 Gönderiler: 496
    Bu Benim Görüşümdür !!

Normalde "şifre" adlı kaleye birşey diyen yok bence çok boş konular açılıyor he benım açtığım konularında öyle süper konular olduğu söylenemez kabul ediyorum ama ne bileyim ya ilgi çekmek için yapılıyor (ki böyle değildir diye düşünüyorum.) yada içip içip foruma giriyor.

bende istiyorum forum canlansın ama böyle boş bir şekilde değil misal olarak 

"şifrenin şifre etkinliği" adlı konu çok gereksiz olduğunu düşünüyorum neden ?
    ggs bizi takmıyor aga bunu anlamıyorsunuz ki hemde etkinliğe bakınca gge oynayanların o etkinliği pek seveceğini düşünmüyorum şuan aklıma gelen konularınız bunlar muhtemel olarak benden yaşça büyüksünüz ben yine saygısızlık yapmamak için verdiğim rahatsızlıktan dolayı özür diler ve bayramınızı kutlarım :)
  • Rotasız Seyyah (TR1)Rotasız Seyyah (TR1) TR1 Gönderiler: 46
    tiktok kullanandaa beyin olma ihtimali?
    bundan az herhalde 
    Cebi dolu diye biri adam olmaz ;)
  • wgblhg (TR1)wgblhg (TR1) TR1 Gönderiler: 42
    Bu Benim Görüşümdür !!

Normalde "şifre" adlı kaleye birşey diyen yok bence çok boş konular açılıyor he benım açtığım konularında öyle süper konular olduğu söylenemez kabul ediyorum ama ne bileyim ya ilgi çekmek için yapılıyor (ki böyle değildir diye düşünüyorum.) yada içip içip foruma giriyor.

bende istiyorum forum canlansın ama böyle boş bir şekilde değil misal olarak 

"şifrenin şifre etkinliği" adlı konu çok gereksiz olduğunu düşünüyorum neden ?
    ggs bizi takmıyor aga bunu anlamıyorsunuz ki hemde etkinliğe bakınca gge oynayanların o etkinliği pek seveceğini düşünmüyorum şuan aklıma gelen konularınız bunlar muhtemel olarak benden yaşça büyüksünüz ben yine saygısızlık yapmamak için verdiğim rahatsızlıktan dolayı özür diler ve bayramınızı kutlarım :)
    Bu konuda sana katılmıyorum şifrenin şifre etkinliği güzel ve mantıklı bence. hemde ggs bizi takmıyor diye adam kendi fikrini sunmayacak değil, eğer öyle olsaydı bizim dediklerimiz de saçma fikirler oluırdu ?

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak