Anasayfa Turkish Savaş Raporları Paylaşım Platformu

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

T.E.A.M. savaş raporları

157

Yorumlar

• .:MeLiH:. (TR1).:MeLiH:. (TR1) TR1 Gönderiler: 1,359
    11.05.2021 düzenlendi
    karakolunu kaybetme korkusundan dolayı savaşlara katılmayan birisine bunu söylemen ne kadar doğru ? 

bu mesajları yeni görüyorum bu da son mesajım olsun bana karakol kaybetme korkusu diyen arkadaşın yapmış olduğu döneklik peki :D

üstüne üstlük castle sowyets ile birlikte savunma çalışması yaparken kesiliceği maks 700 savın lafını yapıp savaş olsa ne yapıcam diyen arkadaş bunu diyor söz sizde :) 
    ALBAYRAK üyesine karşın bu üslupla konuşmaya devam edersen kartlarımızı farklı oynarız Arda

wgblhg (TR1) dedi:
    :DD güzel saldırı team tarafını tebrik ederim umarım haklı olduğunuz bu savaşı kazanırsınız
    Team tarafının Haklı olup olmadığını En azından Konuşmaman gereken yerde konuşarak Cehaletini ortaya koydun Sebebini bilmediğin şeyler hakkında yorum yapmaya devam etmezsen Sevinirim.

Şimdi sorsam söylemiceniz ama yinede sorcam savaş niye çıktı ? sebep ne söyleyin bilek :)
    Seni alakadar etmeyen konular hakkında bilgi sahibi olmayı haketmiyorsun Sami
    @Ceki
    Zamanında mutli hesapcılık yasakdı forumda
    Adaletini gösterde şu wgblhg nın IP sınden PRO KAYA hesabına ait olduğunu bulup onu banla
    Forum bi karaktersizden kurtulmuştu derken yeniden hortluyor hoş olmuyor 
    La melih senin kaç tane yüzün var ? işini gelince ceki adaletsiz oluyor, işine gelince adaletli oluyo öylmi ? peki ben ne yapmışımda beniş banlamış bi sorsana kendisine ? gerçi moderatörümüz çok adaletlidir gerçi adalete de gerek yok emir büyük yerdendir ;) neyse team ın savaş raporları sayfasını kirletmeyiniz tebrikler tekrardan buraya daha yazmıcam çok yazmak isteyen varsa buyursun konu açsın oraya geçelm :)
    @Ceki IP ban atmanız için ne yapmam gerekiyor bu arkadaşa ?

''DOSTUMA ÖLÜMÜNE EDERİM EŞLİK''

• wgblhg (TR1)wgblhg (TR1) TR1 Gönderiler: 42
    11.05.2021 düzenlendi

Post edited by Ceki on
  • Luger (TR1)Luger (TR1) TR1 Gönderiler: 428

Tebrikler ama beni almadınız oraya üzdü 
  • Invicta (TR1)Invicta (TR1) TR1 Gönderiler: 196
    Tebrikler
    Haklıysan korkma hak seni korur.
  • Executioner (TR1)Executioner (TR1) TR1 Gönderiler: 67
    tebrikler, şans sizden yana olsun.
    çünkü bizim ihtiyacımız yok.

• HeelGuardianS (TR1)HeelGuardianS (TR1) TR1 Gönderiler: 262
    tebrikler

• WarriorLordGame (TR1)WarriorLordGame (TR1) TR1 Gönderiler: 126

Savunmalar normal kışlada basılan savunma askeri ağırlıklıdır
    120-130k askerden 1k kestirebilmek büyük bi başarı zaten az övmüşsünüz kendinizi. Biz 6k gelen askeri 1.5k kestirip tutuyoruz, karşı taraf 120k savunmaya gelen 3k askeri 1k ile tutarak kendini süper sanıyor :smiley:

12.05.2021 düzenlendi

Savunmalar normal kışlada basılan savunma askeri ağırlıklıdır
    120-130k askerden 1k kestirebilmek büyük bi başarı zaten az övmüşsünüz kendinizi. Biz 6k gelen askeri 1.5k kestirip tutuyoruz, karşı taraf 120k savunmaya gelen 3k askeri 1k ile tutarak kendini süper sanıyor :smiley:

Ana kalenin kumandanı başka kaledeydi savunma yapmak için değiştirmeye zaman olmadı ve orda kayıp surda olmuş  sura 100k asker koyamıyorsun normal(bal askeride yok kalede) ve ben hiçbir açıklama yapmamışım  100k kışla savı var dedim  orda sadece rapor atmışım sende kestiğini atabilirsin kendi sayfana ben 1 mesaj bile yazmam size  5-10 kişi giriyoz kalelere siz kaç kişisiniz ona bir bak yazmadan önce 

Son mesajım karşı tarafa yazdığım yeterli bence  cevap  vermem artık iyi eğlenceler 

Tebrikler yazanlara teşekkür ederim 
    Post edited by Luger (TR1) on

• KILLERCASPER (TR1)KILLERCASPER (TR1) TR1 Gönderiler: 382
    tebrikler, şans sizden yana olsun.
    Sans kurtarmaz abi))

.:ALBAYRAK.:                                                                                                                                                                     

Mum Olmak Kolay

Deyildir Işık Saçmak İçin

Önce Yanmak Gerekir     (Nomercy JOKER)

• Relentless (TR1)Relentless (TR1) TR1 Gönderiler: 118
    13.05.2021 düzenlendi

Rapor toplicam gelip paylaşcam bi iki adam tebrik edecek diye afk kalelere dalıp rezerv ittifaklara dalıyosunuz.

Savaşdaki her kese başarılar , Hayırlı bayramlar.

orxan

• halit 5 (TR1)halit 5 (TR1) TR1 Gönderiler: 325
    tebrikler
    teamın işi zor hem albayrak hem kayı hem dragonla savaşıyor.
    tebrikler
    Ayn hem albayrak hem kayı hemde dragon. bide mareifetmiş gibi rapor bulunca paylaşıp, dalga geçiyolar. en gülünç tarafı da; tanımlarına yazıyolar kayı ve albayrak = 310d dragon la beraber 410d ve 410d lik 3 ittifak 50d lik ittifaka karşı savaşıyor :D:D 
  • .:MeLiH:. (TR1).:MeLiH:. (TR1) TR1 Gönderiler: 1,359
    tebrikler
    Ayn hem albayrak hem kayı hemde dragon. bide mareifetmiş gibi rapor bulunca paylaşıp, dalga geçiyolar. en gülünç tarafı da; tanımlarına yazıyolar kayı ve albayrak = 310d dragon la beraber 410d ve 410d lik 3 ittifak 50d lik ittifaka karşı savaşıyor :D:D 
    Seni aladar etmeyen şeylere karışmaman gerekiyor. Bak dalgana..

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak