Anasayfa Turkish Savaş Raporları Paylaşım Platformu

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

FIRTINA-Sabit Savaş Raporları

112

Yorumlar

• Invicta (TR1)Invicta (TR1) TR1 Gönderiler: 196
    25.04.2021 düzenlendi
    Haklıysan korkma hak seni korur.
  • AZERBAYCAN.1918 (TR1)AZERBAYCAN.1918 (TR1) TR1 Gönderiler: 128

@Invicta (TR1) Eritmeler süper, yalnız merak ediyorum,ne zamana kadar dark kalelerini korumada tutturacaksınız?😆

@AZERBAYCAN.1918 (TR1) Teşekkürler, belli değil :)
  • HeelGuardianS (TR1)HeelGuardianS (TR1) TR1 Gönderiler: 262
    05.05.2021 düzenlendi

kardeşim raporlar ateş ediyor maşallah 

''DOSTUMA ÖLÜMÜNE EDERİM EŞLİK''

• .:MeLiH:. (TR1).:MeLiH:. (TR1) TR1 Gönderiler: 1,359
    05.05.2021 düzenlendi

Daha önceki raporlar bi yana bu raporlarda artık GGE de saldırıda bir devrim yarattığınızı anlamış olduk
    Mükemmel raporlar tebrikler...

''DOSTUMA ÖLÜMÜNE EDERİM EŞLİK''

• ali (TR1)ali (TR1) TR1 Gönderiler: 86
    Raporlarınız çok güzel Ellerinize Sağlık.
    Teşşekkürler arkadaşlar.
  • Delivery (TR1)Delivery (TR1) TR1 Gönderiler: 169
    05.05.2021 düzenlendi

Post edited by Ceki on

• PRO KAYA (TR1)PRO KAYA (TR1) TR1 Gönderiler: 938
    75k civarı sav kestirmişin sende ama yinede güzel raporlar tebrik ederem iki tarafı da 

Canım istedi

• Caesar2 (TR1)Caesar2 (TR1) TR1 Gönderiler: 231

Moderatör beyden ricamdir . Bizim forum konumuz da sadece FIRTINA ittifakı üyeleri rapor paylaşımı yapmaktadır.Ekstra kaynak yapmak isteyenlerin paylaştığı raporları silmeni istiyorum. @R.Ceyhun (TR1)

Ortada bir neden varken buna karşı oluşan zıtlık bir etki oluşturur -OHM Kanunu Hayatın Kanunudur...
    06.05.2021 düzenlendi
    @Ceki
    kurallara göre, rapor paylaşmam engel değil karşılık olarak atılabiliyor
    lütfen ben kurala uyuyorsam konu sahibi de sizde bu kurala uyunuz teşekkürler.

zaten yeterince forumda taraf tutuyorsunuz biraz daha devam ederseniz bunu üst  yetkililere bildireceğim 

benim yazılarım silinirken sezarın yazıları neden silinmiyor ?

• CekiCeki Moderator Gönderiler: 862

Moderatör beyden ricamdir . Bizim forum konumuz da sadece FIRTINA ittifakı üyeleri rapor paylaşımı yapmaktadır.Ekstra kaynak yapmak isteyenlerin paylaştığı raporları silmeni istiyorum. @R.Ceyhun (TR1)

@Ceki
    kurallara göre, rapor paylaşmam engel değil karşılık olarak atılabiliyor
    lütfen ben kurala uyuyorsam konu sahibi de sizde bu kurala uyunuz teşekkürler.

zaten yeterince forumda taraf tutuyorsunuz biraz daha devam ederseniz bunu üst  yetkililere bildireceğim 

benim yazılarım silinirken sezarın yazıları neden silinmiyor ?

Forum kurallarına göre karşı tarafın rapor atarak karşılık verme hakkı vardır. 

Ben bu konudakı kişilerin hiç biri ile en az bir mesajlaşmam olmadı ve hiç birini tanımıyorum. Siz çok fazlasınız ben yalnızım. Hemen işi taraf tutmaya bağlamayın artık.
    06.05.2021 düzenlendi
    Burası FIRTINA-Sabit rapor paylaşımı 
    ismindende anlaşılacağı gibi sadece FIRTINA ittifakı üyelerinin paylaşım yapacağı konudur :) Gereksiz insanlarla gereksiz tartışmaya girmemek için sadece bizim raporlarımızın paylaşılmasını ve başka kalelerin paylaştığı raporların kaldırılmasını istiyoruz :) Çok rapor paylaşmak isteyen kendi konusun da paylaşabilir ama burda paylaşmamalı :) Yorum yapılmasına bir şey demiyoruz ne de olsa :)@R.Ceyhun (TR1)
    okuman yok galiba sezar 

burada paylaşmamalı diyorsun ama hakkım var hala neden ısrar ediyorsun ki anlayabilmiş değilim 

ve bu arada bu raporlar zaten sizin üyeniz kamile ait başka bir ittifak arasında geçen birşey değil ki
    invicta kalesinin ( fırtına üyesinin ) bana saldırması 

yani ben fırtına raporunu , fırtına konusuna paylaşmış oluyorum neden bu kadar ısrarcısın 

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak