Anasayfa Turkish Teknik sorunlar

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

SALDIRI ATARKEN YADA SAVUNMA AYARLARKEN OYUNDAN ATMA SONURU @CEKİ

PRO KAYA (TR1)PRO KAYA (TR1) TR1 Gönderiler: 951
ARKADAŞLAR BEN OYUNDA SALDIRI ATARKEN YADA SAVUNMA AYARLARKEN OYUNDAN ATMA SÖÖZ KONUSU OLUYOR. HAY AKSİ BU SYAFAYI GÖRÜNTÜLERKEN BİR SORUN OLUŞTU DİYE HATA VERİYO VE BEYAZ SAYFA AÇILIYO VE OYUNA TEKRAR DÖNMEK 1-2DK YI BULUYOR BU ÇOĞUNLUKLA BANA GELEN SALDIRI İÇİN SAVUNMA AYARLARKEN OLUYOR.Ç SALDIRI SON 1DK DA GÖRÜNÜYOR ONA GÖRE SAV AYARLAMAK İÇİN SAVUNMA YERİNE GEÇİYORUM O ANDA OYUNDAN ATIYOR VE BEN OYUNA GİRİNCEYE KADAR SLADIRI KALEYE GİRMİŞ VE SAVUNMA AYARLAYAMADIĞIM İÇİN TÜM ASKERLERİM KESİLMİŞ OLUYOR. @Ceki bu konuyu ggs ye bildirirseniz sevinirim artık bıktım usandım her saldırı geldiğinde aynı şey oluyor YETER YETER YETER

@Ceki @Ceki @Ceki @Ceki @Ceki @Ceki

Yorumlar

• Menang (TR1)Menang (TR1) TR1 Gönderiler: 269

Bu bana telefonumdan ufuk veya dış krallık etkinliğine girince oluyor

• PRO KAYA (TR1)PRO KAYA (TR1) TR1 Gönderiler: 951
    Menang (TR1) dedi:

Bu bana telefonumdan ufuk veya dış krallık etkinliğine girince oluyor

Ben saldırı atarken yada savunma ayarlama yerine girdiğimde anında atıyo bunda bi sorun var çarktan yakut çıkmıyo zırt pırt en kiritk yerinde oyundan atıyo bu ne ya adam gibi oyun oynayyamıyoruz. oyundan resmen soğmuş durumdayım şuan ggs biyerlerine kına yaksın @Ceki
    Şimdi 10dk da bi atmaya başladı :DD ggs nin empire oyununa biraz'cık ara veriyorum arkladaşlar sadece ne var ne yok diye giricem belki şu lanet oyunun lanet hataları düzelir @Ceki
  • Legend2490 (TR1)Legend2490 (TR1) TR1 Gönderiler: 125

Tarayıcıdan kaynaklı sorun ola bilir farklı tarayıcıları dene

• muhittin001 (TR1)muhittin001 (TR1) TR1 Gönderiler: 144
    böyle bir sonuru ilk defa duyorum.

Tarayıcıdan kaynaklı sorun ola bilir farklı tarayıcıları dene

Denedim  hepsinde de aynı sorun var
    böyle bir sonuru ilk defa duyorum.
    Ben html5 geldiğinden bu sorunu yaşıyorum ama
    Şimdi 10dk da bi atmaya başladı :DD ggs nin empire oyununa biraz'cık ara veriyorum arkladaşlar sadece ne var ne yok diye giricem belki şu lanet oyunun lanet hataları düzelir @Ceki
    Evet arkadaşlar bugün tekrardan oyuna dönmüş bulunmaktayım .dd aga oyunu bırakamıyosun bu oyun klaldırılmadıkça bu oyunu bırakamıyosun ne var ne yok diye girdiğinde iki göç vuram bari zaman geçsin diyopsun vurdukça vuruyon vurdukça vuruyon :DD bugün sadece göç vurdum 500k göç kastım neyse iyi oyunlar oyundayım

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak