Anasayfa Savaş Raporları Paylaşım Platformu

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

AVCI BEY SAVAŞ RAPORLARI

NOT: 29/11/2020 tarihinde yani sadece (bugün) atacağım raporlar  eski bir intikam meselesidir. ve -geçmiş raporlardır- bilginize.

Er yada gec intikam

Zamanında bana iftira atarak beni suçlayarak dost görünümlü ittifaktan haince gece ben uyurken beni vurup sonra bununla yetinen övünen (bak nasılda kestim seni falan filan)  arkadaşımızdan intikamımı almış bulunmaktayım.   şuanda aramızda hiçbir husumet sorun kalmamıştır.
                                                                                                           AVCI BEY

.
«1

Yorumlar

• FB BOZKURT1907 (TR1)FB BOZKURT1907 (TR1) TR1 Gönderiler: 122

Kim ne derse desin yeğen intikam güzel şey 😉

• Invicta (TR1)Invicta (TR1) TR1 Gönderiler: 195
    Tebrikler.
    Haklıysan korkma hak seni korur.
  • KomandoTR (TR1)KomandoTR (TR1) TR1 Gönderiler: 2
    NOT: 29/11/2020 tarihinde yani sadece (bugün) atacağım raporlar  eski bir intikam meselesidir. ve -geçmiş raporlardır- bilginize.

Er yada gec intikam

Zamanında bana iftira atarak beni suçlayarak dost görünümlü ittifaktan haince gece ben uyurken beni vurup sonra bununla yetinen övünen (bak nasılda kestim seni falan filan)  arkadaşımızdan intikamımı almış bulunmaktayım.   şuanda aramızda hiçbir husumet sorun kalmamıştır.
                                                                                                               AVCI BEY

.
    Tebrikler 
  • Arda love İrem (TR1)Arda love İrem (TR1) TR1 Gönderiler: 614
    tebrik ederim 
  • ImmortalKiller (TR1)ImmortalKiller (TR1) TR1 Gönderiler: 44
    raporlar güzel tebrik ederim :)))
  • Y I L D I R A Y (TR1)Y I L D I R A Y (TR1) TR1 Gönderiler: 51
    tebrikler.

Hayatı ve özgürlüğü için ölümü göze alan bir millet asla yenilmez
  • AVCI BEY (TR1)AVCI BEY (TR1) TR1 Gönderiler: 119
    tebrikler.
    teşekkür ederim.
    tebrik ederim 
    raporlar güzel tebrik ederim :)))
    Beyler bence laf etmeye gerek yok çünkü raporların saatine baktığımızda herşeyi görüyoruz :) saat 20 yani akşam 8 de saldırılmış tüm raporlar :) raporları güzel valla yakıy

Er yada gec intikam

AVCI BEY

.
    Tebrikler 
    Tebrikler.
    teşekkür ederim herkese
  • Invicta (TR1)Invicta (TR1) TR1 Gönderiler: 195
    Eline sağlık
    Haklıysan korkma hak seni korur.
  • Arda love İrem (TR1)Arda love İrem (TR1) TR1 Gönderiler: 614
    raporlar fena :)) tebrikler 
  • PRO KAYA (TR1)PRO KAYA (TR1) TR1 Gönderiler: 908
    Tebrikler güzel raporlar :)

Canım istedi

• Donatus (TR1)Donatus (TR1) TR1 Gönderiler: 363
    Tebrikler abi eline saglik

AY-YILDIZ

• Donatus (TR1)Donatus (TR1) TR1 Gönderiler: 363
    uf uf fena abi raporlar eline saglik

AY-YILDIZ

• PRO KAYA (TR1)PRO KAYA (TR1) TR1 Gönderiler: 908
    Tebrikler abi :):)

Canım istedi

• BOMBTY (TR1)BOMBTY (TR1) TR1 Gönderiler: 17
    Tebrik ederim Ellerine Saglik

AY-YILDIZ Ailesi  B)

.:H.A.R.P:.

• KILLERCASPER (TR1)KILLERCASPER (TR1) TR1 Gönderiler: 382
    kalenin adını keşke dikkat AVCI BEY çıkabilir yapsaymışın etkinlikten asker alıp oyuncusu olmayan kalelere saldırı atmak çokta taktir edilecek bir oyun tarzı değil şimdi bende 10 tane rapor atarım ama hiç birinde kalende asker yok kalende asker tutamıyorsun köşe kapmaca oynuyorsun zerre kadar oyun ahlakın varsa SaRuHaN da sadece bana gelirsin gittiğin kişiler 40 ya üzeri oyunu sitres atmak için oynayan kişiler 
    Haklısın abı erkeksen bana gelsene.... Bot.
    .:ALBAYRAK.:                                                                                                                                                                     

Mum Olmak Kolay

Deyildir Işık Saçmak İçin

Önce Yanmak Gerekir     (Nomercy JOKER)

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak