Anasayfa Savaş Raporları Paylaşım Platformu

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

~ CUMHURİYET ÖZEL HAREKAT ( C.Ö.H ) VS CLAN OF JUSTİCE ( C.O.J ) ~

.: ŞAHİN :. (TR1).: ŞAHİN :. (TR1) TR1 Gönderiler: 81
02.03.2021 düzenlendi kategorisi Savaş Raporları Paylaşım Platformu
COJ ittifak lideri ''Aydın44'' ve değnekçi delegesi ''intikam5'' kalelerinin iletişim için kullandığımız kalemizi şaibeli bir şekilde çalması ve geri verilmemesi hususunda diretmede bulunması ile birlikte başlayan sözlü tartışma , gece savaş açıp bize saldırmaları ve sabahına karakol elegeçirmesi denemeleri ile bizim için savaş aktif ve kaçınılmaz hale gelmiştir ...

Olaya tarafsız bir şekilde dahil olan DARK OF SOUL , kale çöllemeğe :) teşebbüs, yardım ve yataklık suçlamaları ile adı geçen sanık ''aydın44,intikam5,ağabey,koray18,türk26'' kaleleri ile yollarını ayırmıştır :)

Post edited by .: ŞAHİN :. (TR1) on

«1

Yorumlar

• ertugrul58 (TR1)ertugrul58 (TR1) TR1 Gönderiler: 3
    02.03.2021 düzenlendi
    .
  • ~DANGER~ (TR1)~DANGER~ (TR1) TR1 Gönderiler: 259
    COJ ittifak lideri ''Aydın44'' ve değnekçi delegesi ''intikam5'' kalelerinin iletişim için kullandığımız kalemizi şaibeli bir şekilde çalması ve geri verilmemesi hususunda diretmede bulunması ile birlikte başlayan sözlü tartışma , gece savaş açıp bize saldırmaları ve sabahına karakol elegeçirmesi denemeleri ile bizim için savaş aktif ve kaçınılmaz hale gelmiştir ...

Olaya tarafsız bir şekilde dahil olan DARK OF SOUL , kale çöllemeğe :) teşebbüs, yardım ve yataklık suçlamaları ile adı geçen sanık ''aydın44,intikam5,ağabey,koray18,türk26'' kaleleri ile yollarını ayırmıştır :)

şuan savaş varmı??
  • PiKaChU (TR1)PiKaChU (TR1) TR1 Gönderiler: 452

şuan savaş varmı??
    +1 benimde kafam karıştı

D-DOSTUM BU EPİKTİ

• .: ŞAHİN :. (TR1).: ŞAHİN :. (TR1) TR1 Gönderiler: 81
    * Forumda bug veya benim bilmediğim farklı bir şey olmuş olabilir fotoğrafları yükleyemedim .
      Bugun yarın savaş videosu editler paylaşırım .
      Kalın sağlıçakla .

• PRO KAYA (TR1)PRO KAYA (TR1) TR1 Gönderiler: 908
    .: ŞAHİN :. (TR1) dedi:
    * Forumda bug veya benim bilmediğim farklı bir şey olmuş olabilir fotoğrafları yükleyemedim .
      Bugun yarın savaş videosu editler paylaşırım .
      Kalın sağlıçakla .
    Şuan savaş devam ediyomu ?

Canım istedi

• Donatus (TR1)Donatus (TR1) TR1 Gönderiler: 363
    okuyun yukarni ne yazdi bakn

AY-YILDIZ

• Arda love İrem (TR1)Arda love İrem (TR1) TR1 Gönderiler: 614
    umarım hakkınızı alırsınız hocam :)
    02.03.2021 düzenlendi
    Post edited by Ceki on
  • PRO KAYA (TR1)PRO KAYA (TR1) TR1 Gönderiler: 908
    Tebrikler, Güzzel raporlar :)

Canım istedi

• Arda love İrem (TR1)Arda love İrem (TR1) TR1 Gönderiler: 614
    şahin :  B)

tebrikler 
  • KILLERCASPER (TR1)KILLERCASPER (TR1) TR1 Gönderiler: 382
    Kral .NAPPIYON beaaa 
    .:ALBAYRAK.:                                                                                                                                                                     

Mum Olmak Kolay

Deyildir Işık Saçmak İçin

Önce Yanmak Gerekir     (Nomercy JOKER)

• maraz 9 (TR1)maraz 9 (TR1) TR1 Gönderiler: 213

Şahin hocam ve ekibi elinize sağlık güzel raporlar

maraz 9 @ tr 1
    Şahin abin ekip çetesin lideri benım demİ şahin abii ):

Mum Olmak Kolay

• BOMBTY (TR1)BOMBTY (TR1) TR1 Gönderiler: 17
    Tebrikler

AY-YILDIZ Ailesi  B)

.:H.A.R.P:.

• Donatus (TR1)Donatus (TR1) TR1 Gönderiler: 363
    Tbrk Sahin abi

AY-YILDIZ

• FB BOZKURT1907 (TR1)FB BOZKURT1907 (TR1) TR1 Gönderiler: 122

Şahin abi akıyor bu akşam

Savaş viodusu geliyor hazır olun bomm .)

Mum Olmak Kolay

03.03.2021 düzenlendi
  • newark (TR1)newark (TR1) TR1 Gönderiler: 198
    Bakalım tr1 serverı bize daha nasıl entrikalar ne pis işler gösterecek :)  tebrikler 

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak