Anasayfa Teknik sorunlar

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

Şöhret Etkinliğinde Geç Spamlanan Kargalar

PRO KAYA (TR1)PRO KAYA (TR1) TR1 Gönderiler: 861
Arkadaşlar belki sizde fark etmişsinizdir kargalar çok geç spamlanıyor. Bende 30dk da 10 kargadan 8 i spamlanıyor. 33dk da 10 u da spanlanıyor. Saldırıların gitme süresi bende 20dk. 30Dkda da kargaların hepsi spamlanıyo desek, 50dk yapıyor. Yani 50dk da 1 tren yapmış oluyoruz kargalara. @Ceki bu konuyu GSS'ye iletebilirsen çok mutlu olacağım

Yorumlar

• PRO KAYA (TR1)PRO KAYA (TR1) TR1 Gönderiler: 861
    Şimdi bide şöyle bir hesap yaparsak:
    10 tane kargaya dalıyoruz. 2 tanesinden 100k şöhret 8 tanesinde 50k şöhret alıyoruz. 8 x 50 =400k 
    100k x 2 = 200k       200k + 400k  =600k şöhret anlamına geliyo. Günde 12st oyuna giriyoruz desek yukarıda belirttiğim gibi 50dk da 1 tren 12st i 6st e indirmiş oluyoruz. Yani bu durumda 6st lik şöhret vurmamızın sonucunda: 3.6d şöhret vurmuş oluyoruz. Şöhret etinliği ise 4 gün sürdüğüne göre:
    3.6d x 4 = 14.400d şöhret oluyor.

Ve herkesin yukarıda belirttiğim gibi oyuna girmesi mümkün olmuyor. Bu yüzden şöhret kalelerinin spamlanmasının 30dk dan 10-15dk ya yada daha aşşağılara çekilmesini talep ediyorum
  • halit 5 (TR1)halit 5 (TR1) TR1 Gönderiler: 286
    çok yanlış tavlan 3se 17dkde gidiyor ve hepsinin spamlanması 20dk falan
  • halit 5 (TR1)halit 5 (TR1) TR1 Gönderiler: 286
    sen oyunu bıraktınmı
    12.01.2021 düzenlendi
    Bence geç spamlanmıyor, bana göre normal bence. :D
    Sana göre zaten sorun yok kaleni sıfırladın
    Post edited by PRO KAYA (TR1) on
    Evt tavla 3lvl ken 17dk ya gidiyo ama ben 20 ye yuvarldım ve ben 33dk bekledikten sonra hepsi tam olarak geliyo 20dk değil he t abii varsa onunda bi taktiği söyleyin bana bende bilem
  • Delivery (TR1)Delivery (TR1) TR1 Gönderiler: 153
    Evt tavla 3lvl ken 17dk ya gidiyo ama ben 20 ye yuvarldım ve ben 33dk bekledikten sonra hepsi tam olarak geliyo 20dk değil he t abii varsa onunda bi taktiği söyleyin bana bende bilem
    salondan yaya filo vermelisin 8/8 yaya filo ile 13dk da gider

• PiKaChU (TR1)PiKaChU (TR1) TR1 Gönderiler: 418
    salondan yaya filo vermelisin 8/8 yaya filo ile 13dk da gider

ha?

D-DOSTUM BU EPİKTİ

• CekiCeki Moderator Gönderiler: 779
    Arkadaşlar belki sizde fark etmişsinizdir kargalar çok geç spamlanıyor. Bende 30dk da 10 kargadan 8 i spamlanıyor. 33dk da 10 u da spanlanıyor. Saldırıların gitme süresi bende 20dk. 30Dkda da kargaların hepsi spamlanıyo desek, 50dk yapıyor. Yani 50dk da 1 tren yapmış oluyoruz kargalara. @Ceki bu konuyu GSS'ye iletebilirsen çok mutlu olacağım
    Kaleni doğru ayarlasan saldırı süresini 10-14 dakikaya düşüre bilirsin.
    Ceki dedi:
    Kaleni doğru ayarlasan saldırı süresini 10-14 dakikaya düşüre bilirsin.
    Şuan benim saldırılarım 17dk ya gidiyor. Kaleyi düzgün ayarlasam bile Delivery(emircan) arkadaşımıznda dediği gibi yüksek ihtimalle 13dk ya gidecek. Arada 4dk fark var, ve bendeki kargalar hepsi 33dk ya geldiğine göre 29dk ya inmiş olacak. Yani pekte bir farkı yok. Ben yine yaklaşık 30dk bekleyeceğim. Ama yinede yarın bunu deniyeceğim. Cevapladığınız için teşekkür ederim
  • şifre (TR1)şifre (TR1) TR1 Gönderiler: 56
    ben hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım genelde bana hep 8k adam veriyor bende onlardan 1d şöhret alıyorum 

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak