Anasayfa Turkish Hikayeleriniz

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

bazı oyun anları

salih132 (TR1)salih132 (TR1) TR1 Gönderiler: 5
isteyen burda oyun anılarını anlatabilir

Yorumlar

• salih132 (TR1)salih132 (TR1) TR1 Gönderiler: 5
    20 level iken biri bana artistlik tarslamıştı ve ona haddini bildirmiştim.40-45 level civarında iken dedim bu adama bir sabotaj ve casus atayım dedim bir de ekonomik casus attım ekonomik casus yakalandı tekrar attım bu sefer yakalanmadı.Yarın birsürü mesaj gelmeye başladı.O zamanlar M.E.H.T.E.R'deydim.Bir mesajda bu kale RookieSüper'e aittir bundan sonra olaylar ile o ilgilenecektir yazıyordu.Önceden cCcOSMANLIcCc'de olduğumdan o adam 70 level gibi hatırlıyordum.Klandaki biri o adamın bir sürü yan hesabı olduğunu ve tek başına 1 büyük ittifakı yok edip barış anlaşması olarak 500k güç puanı olan bir kaleyi aldığını söylüyordu.İşte o zaman büyük bir korkuya kapılmıştım.M.E.H.T.E.R'den atmışlardı.bir de bakınca 3 tane 70 level adamın bana doğru saldırdığını gördüm.Saldırıları bitince tekrar M.E.H.T.E.R'e girdim.Niçin bilmiyorum ama tekrar atmışlardı.Sonra SARI ZEYBEĞE girdim.Sonra tekrar atmşlardı.Kalemin heryeri yanıyordu ve sonra kendi klanımı kurdum ama levelim düşük olduğundan dolayı klan iyi olmadı ve 5 veya 6 klan davetini de kabul etmemiştim.Ama en sonda 1'i beni ikna etti ve o klana girdim.Şimdi 53 levelim ve oyun hayatıma devam ediyorum tüm yeni ve eski oyunculara iyi oyunlar diliyor ve korona hastalığına kapılanlara sağlık diliyorum herkese iyi oyunlar

salih132
  • İnvisible (TR1)İnvisible (TR1) TR1 Gönderiler: 218
    Başıma gelen en ilginç oyun anısı şuydu 2 karakoluma işgal gelmişti. İşgal atan kişi benden baya uzaktı fakat işgal uyarısı gelmemişti ve işgal 5-6 saat önce yapılmıştı. İşgal atan kale 26 leveldi (geç uyarı özelliği yoktu). 1 Karakoluma 8k asker diğerine 2k asker yığılmıştı.Kalenin leveli 20 yani düşük olduğu için zorlandım.Fakat 500 askerle saldırabiliyordum ve oyunun en önemli kanunlarından biri benim tarafımdaydı (İşgali yapan taraf daima zayıftır çünkü alet koyamaz otomatik olarak savunur oyun.). 5 saldırıda temizlemiştim işgali. Raporları aşağıdadır.(sadece 1 karakolunkiler) O işgallerden sonra birdaha işgal denemesi olmadı.Ben o zamandan beri düşünüyorum geç uyarı  +sı olmayan ve bana uzak olan biri nasıl çok kısa sürede bayrak dikiyor ve benim haberim olmuyor.

IMPΞRIAL YIKILMAZ !
  • Rnoker XIII (TR1)Rnoker XIII (TR1) TR1 Gönderiler: 387
    Başıma gelen en ilginç oyun anısı şuydu 2 karakoluma işgal gelmişti. İşgal atan kişi benden baya uzaktı fakat işgal uyarısı gelmemişti ve işgal 5-6 saat önce yapılmıştı. İşgal atan kale 26 leveldi (geç uyarı özelliği yoktu). 1 Karakoluma 8k asker diğerine 2k asker yığılmıştı.Kalenin leveli 20 yani düşük olduğu için zorlandım.Fakat 500 askerle saldırabiliyordum ve oyunun en önemli kanunlarından biri benim tarafımdaydı (İşgali yapan taraf daima zayıftır çünkü alet koyamaz otomatik olarak savunur oyun.). 5 saldırıda temizlemiştim işgali. Raporları aşağıdadır.(sadece 1 karakolunkiler) O işgallerden sonra birdaha işgal denemesi olmadı.Ben o zamandan beri düşünüyorum geç uyarı  +sı olmayan ve bana uzak olan biri nasıl çok kısa sürede bayrak dikiyor ve benim haberim olmuyor.

oyun işgalleri kendisi savunmaz, bayrak diken eleman sav dizmemiştir.

𝕸𝖎𝖙𝖍𝖗𝖆𝖓𝖉𝖎𝖗

• Rnoker XIII (TR1)Rnoker XIII (TR1) TR1 Gönderiler: 387
    özetleye özetleye mehtere nasıl geçtiğimi anlatayım;

goyturklerde delege iken ayyıldız dark savaşı başladı, 2 hafta geçmedi kader şartları beni savaştan cesurca ayrılmaya sürükledi. Ayrıldığım gün sancağa geçtim, tam o gün sancak bob savaşı başladı. Oradan da cesurca ayrıldıktan sonra goyturkleri patlatan kale gearceo kalesi beni king of soula davet etti. geleyim bari dedim hem belki goyturklerin intikamını alırım, gerçekten de öyle oldu. 1 aya kalmadan bunun hesaplarının şifresini goyturklere teslim ettim, ama içim nasıl sızladı. ben goyturklerle anlaşmaya çalışıyorum bari 1 hesabı verin falan diye adamlar vermiyor, sanırım oyundaki en büyük pişmanlığım buydu. muratı gökhan06_52 hesabına aldılar, beni de suçlamadılar nedense. king of soul ile aramı baya geliştirdikten sonra liderlik falan almaya başladım. Oraya patlatmak için gitmiştim, ama öyle yapmadım. 2 gün sonra murat king of soul ile tartışıp goyturklere geçti, goyturkler de ona gearceo kalesini geri verdi. bunun üzerine ben de king of souldan ayrıldım, murat 2 gün sonra R yaptı darktan özür diledi, mehter ittifakına geçti. o zamanlar mehter 5 kişi falan tek adam akıllı xxfurkanxx, awn, ayice kaqy ve montagedif kaleleri var. ortamı falan hoşuma gitti ayyüceyle chatte sabahlıyorduk falan. xxfurkanxx kalesi oyunu bırakıp kalesini bize emanet etti, biz de şifi unuttuk kale harabe oldu. sonrasında o çok samimi olduğum goyturkler ile de vuruşmuştuk. mehtere geçmeden önce gün başı mim yiyordum, mehtere geçtikten sonra haftada 1 mime kadar düşürebildim .d ayyüce oyuna ara verince de mehter hemen hemen bana miras kaldı gibi bir şey oldu.

𝕸𝖎𝖙𝖍𝖗𝖆𝖓𝖉𝖎𝖗

• muhittin001 (TR1)muhittin001 (TR1) TR1 Gönderiler: 144
    özetleye özetleye mehtere nasıl geçtiğimi anlatayım;

goyturklerde delege iken ayyıldız dark savaşı başladı, 2 hafta geçmedi kader şartları beni savaştan cesurca ayrılmaya sürükledi. Ayrıldığım gün sancağa geçtim, tam o gün sancak bob savaşı başladı. Oradan da cesurca ayrıldıktan sonra goyturkleri patlatan kale gearceo kalesi beni king of soula davet etti. geleyim bari dedim hem belki goyturklerin intikamını alırım, gerçekten de öyle oldu. 1 aya kalmadan bunun hesaplarının şifresini goyturklere teslim ettim, ama içim nasıl sızladı. ben goyturklerle anlaşmaya çalışıyorum bari 1 hesabı verin falan diye adamlar vermiyor, sanırım oyundaki en büyük pişmanlığım buydu. muratı gökhan06_52 hesabına aldılar, beni de suçlamadılar nedense. king of soul ile aramı baya geliştirdikten sonra liderlik falan almaya başladım. Oraya patlatmak için gitmiştim, ama öyle yapmadım. 2 gün sonra murat king of soul ile tartışıp goyturklere geçti, goyturkler de ona gearceo kalesini geri verdi. bunun üzerine ben de king of souldan ayrıldım, murat 2 gün sonra R yaptı darktan özür diledi, mehter ittifakına geçti. o zamanlar mehter 5 kişi falan tek adam akıllı xxfurkanxx, awn, ayice kaqy ve montagedif kaleleri var. ortamı falan hoşuma gitti ayyüceyle chatte sabahlıyorduk falan. xxfurkanxx kalesi oyunu bırakıp kalesini bize emanet etti, biz de şifi unuttuk kale harabe oldu. sonrasında o çok samimi olduğum goyturkler ile de vuruşmuştuk. mehtere geçmeden önce gün başı mim yiyordum, mehtere geçtikten sonra haftada 1 mime kadar düşürebildim .d ayyüce oyuna ara verince de mehter hemen hemen bana miras kaldı gibi bir şey oldu.

---------------------------------

ikimize miras kaldı :smile:

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak