Anasayfa Öneriler, övgü ve eleştiri

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

Ula Forumun Anası Ağladı

2

Yorumlar

• ImmortalKiller (TR1)ImmortalKiller (TR1) TR1 Gönderiler: 23
  • Aslan Recep (TR1)Aslan Recep (TR1) TR1 Gönderiler: 272

Bak tek böyle düşünen ben değilmişim ceki adın ceyhun biliyorum ceyhun abim ya yap bişiyler bakin dün sabahtan akşama kadar evde yoktum ertugrulun bi sonofdevilsle bi konusu var 8 den 17 ye gelmiş yada 14 yanlış hatırlamıyorsam hayde diyelim 14... 6 sayfa rapor mu var orda 😂 çok gülünç

• DARK OF ENEMY (TR1)DARK OF ENEMY (TR1) TR1 Gönderiler: 286
    zaten oratılı bü sülo karıştırıyo onun yüzünden artık oyundakilerin psikolojisi bozuldu boş boş konular açmaya başladı :D

Hani Balık Yersinde Kılçığı Batar Zevkinin Içine Eder... Işte Bazıları O kılçık görevini görüyor sirf zevkini zehir etmek için...

@ImmortalKiller (TR1)

Benimde aklımda uzun zamandır vardı açıkçası bu konuyu açmak sonra tam 6 sayfa sadece bir konusa küfürleşme görünce bardağı taşıran son damla oldu yazık halimize..😞

Ha illa huylu huyundan vazgeçmez felsefesinde iseniz @Ceki size bi küfürleşme odası açsın sonrası size kalmış

Evet sayın arkadaşlar şimdi bu süküklü sümsük sülüğe yüzyılın sorusunu sorcam

NAPTIMDA ŞEREFSİZ OLDUM ???????????

adamsan cvp verirsin

• Arda love İrem (TR1)Arda love İrem (TR1) TR1 Gönderiler: 420
    bi kapayın lan çenenizi sizi şikayet etmek için konu açtık orda bile tartışıyorsunuz gidin kendi konunuza orda devam edin tartışmanıza sizi mi dinliyicez 

Her Zaman Daha İleriye
  • Arda love İrem (TR1)Arda love İrem (TR1) TR1 Gönderiler: 420
    gidin başka yerde oyunda tartışın ben buraya birşeyler bakmaya geliyorum 20 konu varsa 18inde sizin tartışmanız 

Her Zaman Daha İleriye
  • CekiCeki Moderator Gönderiler: 605
    Malum sebeplere göre 24 saat internete erişimim olmadı.GEREKEN YAPILMIŞTIR. Bu tür durumlarda bana yardım etmek istiyorsanız beni konuya etiketlemeniz yeterlidir. Etiketlendiğim konuları tek tek incelediğimden emin ola bilirsiniz. İyi forumlar dilerim.
    Ceki dedi:
    Malum sebeplere göre 24 saat internete erişimim olmadı.GEREKEN YAPILMIŞTIR. Bu tür durumlarda bana yardım etmek istiyorsanız beni konuya etiketlemeniz yeterlidir. Etiketlendiğim konuları tek tek incelediğimden emin ola bilirsiniz. İyi forumlar dilerim.
    Sonunda çok teşekkürler :)
  • Ertugrul1453 (GR1)Ertugrul1453 (GR1) GR1 Gönderiler: 337
    ne dedim ben beyler ceki giremedi dedim
    Ceki dedi:
    oh be sonunda ya açılan konu9 kapatılmakla kalmamış tamamiyle silinmiş forumdan ceki Allah senden razı olsun bide bi sorum olcak ertugrul1453tr kalesi daah foruma girebilcekmi ? başka bi kalesinden girmiş[email protected]

artık tartışma açmayalım herkes oyununa baksın lütfen

28.09.2020 düzenlendi
    CEKİ TARAF TUTUYOR BUNU SERVER BİLİYOR SİZİN YERİNİZE Bİ SOW OYUNCUSUNA SÖVSEYDİM BANLANMAZDIM AMA ŞİMDİ GELİP DARK ALTINDA OYNAYAN BİRİNE SÖVÜNCE BANLANIYORUZ DEMİ @Ceki ADAM APACIK KÜFRETMİŞTİ SENİ ETİKETLETİM YOK BANLANADI ADAM ŞİMDİ İSTER BANLA İSTER BANLAMA UMRUMDAMIIIII
    28.09.2020 düzenlendi
    @Ceki Bey Danışmaya bekleniyorsunuz şu yukarıdaki ilk soru hakkında  Ertugrulun deıel dakr of enemını sorusu
    YOK CEKİ TARAF TUTUYOR ALLAH ŞAHİT YA MEVZU DARK ALTINA SÖVMEK OLUNCA HATTA ELEŞTİRSEN BİLE BANLANIRSIM AMA SOW VEYA DARKA BAĞLI OLMAYAN BAŞKA BİRLİĞE SÖV BAN FALAN YEMEZSİN BİZ KÜFRÜ ETİKETLERİZ ADAMA BAN ATILMAZ BİZ SİNİR PATLAMASI GECİRİNCE BAN YERİZ HE TARAF TUTUYORSUN @Ceki TARAF TUTUYORSUN
    MODERATÖR ŞİKAYET ETMEK DİYE BİRŞEY VARMI
    CEKİ TARAF TUTUYOR BUNU SERVER BİLİYOR SİZİN YERİNİZE Bİ SOW OYUNCUSUNA SÖVSEYDİM BANLANMAZDIM AMA ŞİMDİ GELİP DARK ALTINDA OYNAYAN BİRİNE SÖVÜNCE BANLANIYORUZ DEMİ @Ceki ADAM APACIK KÜFRETMİŞTİ SENİ ETİKETLETİM YOK BANLANADI ADAM ŞİMDİ İSTER BANLA İSTER BANLAMA UMRUMDAMIIIII
    Ama bu dediğin haksızlık olur.  @Ceki taraf tutmuyor @Ceki bir yerde isyan etmişti yanlış hatırlamıyorsam beni oyundaki yaptıklarınız ilgilendırmez ben forum moderatörüyüm gibi bişydi ha dark altı bırıne kufur etmışsin ha sow altı farketmez 
    @Ceki ertugrul1453tr nin geçtiği tüm konular kapatılıp forumdan silinebilirmi ? şu ertugrul1453tr sorunu bitsin artık herkes oyununa dönsün

Bu tartışma kapatıldı.