Anasayfa Turkish Savaş Raporları Paylaşım Platformu

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

Tugra ugur savas raporlari part-2--Tugra ugur vs .:Turan:. ve .:Tugra:.

2»

Yorumlar

• Arda love İrem (TR1)Arda love İrem (TR1) TR1 Gönderiler: 623
    olur öyle neden bunu atışmak için kullanıyorsunuz ben şuan çok sevdiğim insanlarla kule vururken tanıştım her şeyde ne olsa da ben bunu gömsem diye fırsat aramaktan bıkmadınız mı
    ben karşılık veriyorum gördüğün üzere kendisi yalan yanlış şeyler atıp güya burda beni rezil edicek kule vurmayı ben büyüğüm olan shaktiden öğrendim 
  • .:MeLiH:. (TR1).:MeLiH:. (TR1) TR1 Gönderiler: 1,360
    25.09.2020 düzenlendi

şş muhammet
    2.5d güçdün
    dün bi operasyonla 1.7d oldun
    nasıl bir his kardeş
    Dünkü kıdemli savların kuyruk acısı büyük olsa gerek değilmi :)

Sen kimsinki beni afişe edecek ifşa edeceksin benim neden 1.2k yorumum var biliyormusun kardeş :=)

Çünkü oyunda herzaman hak edene hak ettiği şekilde davrandım ve forumdada edebimi adabımı bozmadım "Biz böyle öğrendik" aslan parçası....

Şimdi şöyle yapıcağız vural1 sen oyunu hangi kale ile oynarsan oyna alımın

"Ebed müdded" savaş sebebi olacak Benim adım melih ise seni hiç bi ittifaka sokmayacağım vural"..

Ve çocuk sana bir uyarı büyüklerine saygılı olmalısın ..

Yoksa bir operasyon daha yersin ve o buzdaki tüm kıdemli savlarını ana kalende olduğu gibi keseriz " 

Sana tavsiye o güvenip hergün kalelerinde bırakdığın askerleri korumaya at yoksa bir gece ansızın gelir keseriz :)

Saygılar ve sevgiler Melih :)

Buda edit Binasını yıkdık arkadaşın geçmiş olsun dileklerini eksit etmeyin lütfen vural ham lazımsa atalım kardeş başımızın üstünde yerin var anamıza babamıza az sövmedim sonuçda :)
    https://prnt.sc/untj8h

''DOSTUMA ÖLÜMÜNE EDERİM EŞLİK''

Dün saldırı raporları o kadar çok fazlaydıki gözünden kaçmış gönlü güzel arkadaşım benim :) Sen ne zaman yorum yapsan haykıra haykıra gülüyorum yeminle kıymetin bilinmiyor kardeş  harcanıyorsun sen :)

Biz Şerefimizle oynadık şerefimizle bırakırız..                                                               Allah ın kula verdiği şereften nasibini almamış insan bana şerefsiz diyemez :)       Bedel ödersin Sana ne diyecem bak bırak bu işleri bırak şu oyunu git komedyene ol para var bak o işte köşeyi dönersin sen :)                                            Asil kalesi adlı kale 7.5 yıldır bu oyunda ve hala devam ediyor ve edecek :)             Harabe olan ambarın için ham göndereceğim kardeşim özür dileriz çok yüklendik galiba değilmi :) tüm ambarları yıkacakdık yazıkdır günahdır dedik yıkmadık :)

Haksız olunca insan konuyu kapattırıyor
    Tak vitesi R ye muhammet dikiz aynalarını kontrol et ha :=)

• Ertugrul1453tr (TR1)Ertugrul1453tr (TR1) TR1 Gönderiler: 877
    ben savaş raporu bakmaya geldin bide ne görem laf rpaorları var
    GERİ YOK İLERİ DAİMA
  • NEKOK (TR1)NEKOK (TR1) TR1 Gönderiler: 195
    ben savaş raporu bakmaya geldin bide ne görem laf rpaorları var
    bunu senin demen ayrı bi komiklik katmış

aynısı senin rapor kısmın içinde geçerli 

Pişmanlık nedir bilir misin? Merak etme öğreteceğim!

doğrudur her gelen müptezel yazarsa olacağı bu @NEKOK (TR1)
    GERİ YOK İLERİ DAİMA
    bu arada ben tugrayı değil buraya boş yazı yazanları savaş raporu platformunu kahvehaneye cevirenleri eleştiriyorum
    GERİ YOK İLERİ DAİMA

Bu arada vural maşallah her sıkışdığında ceki ceki ceki hayır ola kardeşmisiniz anlamıyorum geçen senin başlığına yapdığım haklı yorumlarda silinmiş siz baya iyi anlaşıyorsunuz Adaletli bir forum istedik başımıza gelenlere bak :)
    İttifakın chati paylaşılır silmez bizim haklı yorumlarımız silinir...

Sabır tükeniyor..

@.:MeLiH:. (TR1) ama burası savaş rapor platforumu reis bence sen bi konu ac orda ifşa edeceksen et yani reis ben buraya savaş raporu bakmaya geliyorum
    GERİ YOK İLERİ DAİMA
    Reisim Savaş raporu nasıl ortaya çıkar biliyormusun
    Rapor denilen şey iki karşılıklı İNSAN nın birbirine saldırı veya savunma farketmeksizin olan şeyidir.
    Burda insan lığı sorgulanacak bir kişi var tuğra uğur mesela
    İnsanların anne babasına küfreden bir zad
    İnsan lık mertebesine ulaşabilcek bi seviyede değildir
    şimdi ben insan değil dedim ve ceki beni banlayacak çünkü tuğra uğur öyle isteyecek
    Reis ADALET kalmamış ADALEEEEET
    Benim daha insan olmayı becerememiş bir zadın konusunda işim olmaz
    Had bil vural had

• CekiCeki Moderator Gönderiler: 865
    25.09.2020 düzenlendi

Bu arada vural maşallah her sıkışdığında ceki ceki ceki hayır ola kardeşmisiniz anlamıyorum geçen senin başlığına yapdığım haklı yorumlarda silinmiş siz baya iyi anlaşıyorsunuz Adaletli bir forum istedik başımıza gelenlere bak :)
    İttifakın chati paylaşılır silmez bizim haklı yorumlarımız silinir...

Sabır tükeniyor..

Özellikle burada sürekli konu açıp tartışan oyuncuların hiç birini tanımıyorum.Her kese aynı şekilde davranıyorum.Oyunda olup bitenler beni ilgilendirmez (kim kime saldırdı,kim kime küfür etti). Bu kadar ittifak savaşında kimin haklı kimin haksız olduğunu ayırt etmem imkansız. Oyundakı küfürleri buraya taşıyana ve burada saygısızlık yapana gerekeni yaparım.
    Eğer rahatsız edici bir durum görürsen beni oraya etiketleyceksin ben de duruma göre davranacağım. Benim istediğim forumu daha okunabilir ve keyifli bir yer yapmak. 
    Konu Kilit 
Bu tartışma kapatıldı.