Anasayfa Teknik sorunlar

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

pazar arabaları

lHAYmez (TR1)lHAYmez (TR1) TR1 Gönderiler: 3
09.09.2020 düzenlendi kategorisi Teknik sorunlar
bir süredir hiçbir kalemde pazar arabalarını kullanamıyorum

Yorumlar

• Aslan Recep (TR1)Aslan Recep (TR1) TR1 Gönderiler: 252
    09.09.2020 düzenlendi

Ya bende kullanamıyorum bu illet gitmiyor son güncellenecek beri ceki duy sesimizi gge sallamıyor bizi @Ceki

• CekiCeki Moderator Gönderiler: 564
    bir süredir hiçbir kalemde pazar arabalarını kullanamıyorum
    Sanırım pazar arabasını göndermek istediğinizde araba eksikliği sorunundan bahs ediyorsunuz. Sorunu GGS ekibine defalarca iletmeme rağmen hala çözüm yapılmamıştır. Bu sorunla ben de karşılaşıyorum ve kendimce bir çözüm geliştirdim. Pazar arabalarınızın eskiden ne kadar tuttuğunu hesaplaya ve ya hatırlaya bilirseniz, o kadar hammadde yüklerseniz arabalar başarılı şekilde gidiyor.
  • Arda love İrem (TR1)Arda love İrem (TR1) TR1 Gönderiler: 328
    Ben 200-300 eksik koyuyorum öyle yolluyabiliyorum 
  • GodOfMithrandir (TR1)GodOfMithrandir (TR1) TR1 Gönderiler: 1
    Olayın temel nedeni kale komutanı ile ilgilidir. Eğer komutanınızın ham madde bonusu varsa ondan dolayı oluyor. Komutanı değiştirip bir de öyle deneyin bakayım. 
    :wink:
  • Resad12 (TR1)Resad12 (TR1) TR1 Gönderiler: 245
    Bir ara banada oldu gönderiyordum gitmiyordu pazar arabaları yolda diyordu hiç bir şey atmadığım halde

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak