Anasayfa Oyuncu tanıtımı

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

VURMA OYUNU

2»

Yorumlar

• CekiCeki Moderator Gönderiler: 564

@Ceki bu oyuncuya müdahale etmeniz için ana avrat sövmesi mi gerekiyor.Bi oyuncu olarak sormak istiyorum 15gündür o hakaret orda duruyor bunu gördünüz mü? Yoksa cidden bu hakaretler görülmedi mi ?

Yoruma müdahele edildi.Küfür ve hakaret içerikli yorum gördüğünüzde beni etiketlemeniz yeterli.
  • FB BOZKURT1907 (TR1)FB BOZKURT1907 (TR1) TR1 Gönderiler: 49
    Ceki dedi:

@Ceki bu oyuncuya müdahale etmeniz için ana avrat sövmesi mi gerekiyor.Bi oyuncu olarak sormak istiyorum 15gündür o hakaret orda duruyor bunu gördünüz mü? Yoksa cidden bu hakaretler görülmedi mi ?

Yoruma müdahele edildi.Küfür ve hakaret içerikli yorum gördüğünüzde beni etiketlemeniz yeterli.
    Teşekkürler.
  • Ertugrul1453tr (TR1)Ertugrul1453tr (TR1) TR1 Gönderiler: 568
    dostum attğım mesajın tarihine baksan :)

cavİT  ALIMI SAVAŞ  SEBEBİDİR NEREYE GİDERSE GİTSİN VURULACAKTIR

• FB BOZKURT1907 (TR1)FB BOZKURT1907 (TR1) TR1 Gönderiler: 49
  • saruman (TR1)saruman (TR1) TR1 Gönderiler: 23
    Bu yorumu okurken sebep düşünme sebep yorumun kendisinde :smile:
  • Rnoker Xlll (TR1)Rnoker Xlll (TR1) TR1 Gönderiler: 36
     :D 

“Düşmanın en büyük hilesi, dostluğudur.” Sadi Şirazi 

Özür dilemesi gereken yerde,canla başla haklı çıkmaya çalışan insanı haklılığıyla baş başa bırakıp çekip giderim.

''Bugün kimse için, Birşeyler yapmak içimden gelmiyorsa;Dün elimden geleni yaptığım halde,Hep nankörlük gördüğüm içindir.''La Edri
  • zorbey (TR1)zorbey (TR1) TR1 Gönderiler: 485
    e sizin adamlar bana ana avrat giriyo ben 15. ticketimi attım daha ban yok bişey yok nasıl olcak bu iş ?

20 30 gündür bekliyom bişey olmadı daha

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak