Anasayfa Konu Dışı

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

banlar

BalBöceğim (TR1)BalBöceğim (TR1) TR1 Gönderiler: 39
son zamanlardaki küfür dahi etmemiş insanların, forumda ana avrat söven insanlar yerine toplu olarak banlanmalarının sebebi nedir? @Ceki

Sowyets

Yorumlar

• zorbey (TR1)zorbey (TR1) TR1 Gönderiler: 485

Her konuya müdahil olmak veya karşılıklı tartışma :-)

• BalBöceğim (TR1)BalBöceğim (TR1) TR1 Gönderiler: 39

Her konuya müdahil olmak veya karşılıklı tartışma :-)

burası forum değil mi, herkes istediği konu hakkında görüş bildirme hakkına sahip

Sowyets

• zorbey (TR1)zorbey (TR1) TR1 Gönderiler: 485
    bilmiyom beni o yüzden 1 hafta banlamışlardı ya emre ban nedeni böyleydi neyse hakkını helal et
  • CekiCeki Moderator Gönderiler: 564
    son zamanlardaki küfür dahi etmemiş insanların, forumda ana avrat söven insanlar yerine toplu olarak banlanmalarının sebebi nedir? @Ceki
    Şimdiye kadar forumda hiç bir zaman taraf tutmadım ve ya gereksiz yere ban atmadım.Forumda yapılan en ufak hakarete göre uyarı yapmak zorundayım.Eğer gözümden kaçan küfürlü yorumlar varsa beni etiketleyerek bildire bilirsiniz.Yalnız bu şekilde forumu daha güzel bir yer haline getire biliriz ve oyuncular arasında sağlam,temiz ve küfürsüz rekabet yarata biliriz.
  • Aslan Recep (TR1)Aslan Recep (TR1) TR1 Gönderiler: 251
    Ceki dedi:
    Şimdiye kadar forumda hiç bir zaman taraf tutmadım ve ya gereksiz yere ban atmadım.Forumda yapılan en ufak hakarete göre uyarı yapmak zorundayım.Eğer gözümden kaçan küfürlü yorumlar varsa beni etiketleyerek bildire bilirsiniz.Yalnız bu şekilde forumu daha güzel bir yer haline getire biliriz ve oyuncular arasında sağlam,temiz ve küfürsüz rekabet yarata biliriz.

Veee Zoro Yine Ban Yer : D  Adam oyunu Bıraktı Ban Peşini Bırakmadı Yanlış Anlama Ceki  

• Rnoker XIII (TR1)Rnoker XIII (TR1) TR1 Gönderiler: 242
    25.08.2020 düzenlendi
    @Ceki bu adam neden hala forumda serbestçe dolaşabiliyor?

''Dostuma ölümüne ederim eşlik''

197 yakut 1tlyse n'olmuş? 0 yakut hala 0tl  B)   
    (6500/33)
  • Rnoker Xlll (TR1)Rnoker Xlll (TR1) TR1 Gönderiler: 36

“Düşmanın en büyük hilesi, dostluğudur.” Sadi Şirazi 

Özür dilemesi gereken yerde,canla başla haklı çıkmaya çalışan insanı haklılığıyla baş başa bırakıp çekip giderim.

''Bugün kimse için, Birşeyler yapmak içimden gelmiyorsa;Dün elimden geleni yaptığım halde,Hep nankörlük gördüğüm içindir.''La Edri

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak