heal vs Flamesss

2

Yorumlar

• Fırtınapelerin (TR1)Fırtınapelerin (TR1) Gönderiler: 69TR1
    Strateji oyununda her şeyi bir kurala bağlamaya çalışmak çok ilginç.
    Oyun sana yapabileceğin şeyleri sunuyor ve sen bunu kullandığında bazıları bunu yadırgıyor.Dar fikirler çok ilginç.
    Bu arada güzel raporlar tebrik ederim.

BİZE OKYANUSLARDA BOĞULMAK YAKIŞIR.

• Lord14 (TR1)Lord14 (TR1) Gönderiler: 157TR1
    Strateji oyununda her şeyi bir kurala bağlamaya çalışmak çok ilginç.
    Oyun sana yapabileceğin şeyleri sunuyor ve sen bunu kullandığında bazıları bunu yadırgıyor.Dar fikirler çok ilginç.
    Bu arada güzel raporlar tebrik ederim.
    Oyunda saldırıları ben anlamıyorum saldırıların bir saati mi olmalı insanın 24 saati var bunu oyunla mı gerçek hayatta mı harcıyacak onu ayırt etmeli, kalesine saldırı geldiğinde yoksa suç kimin ittifakın mı onun mu savunma bulundurmalı mı yoksa saldırı askeri kesildiği için üzülmeli mi küfür mü etmeli bilemiyorum bu oyununda savaş mı etkinlik kasmak mı her ikisini yapmak mı onuda çözmüş değilim açıkcası ben çokta yüklenmemek gerek olduğunu düşünüyorum o yüzden kural getirmişler kısıtlamak için herşey serbest bırakılırsa ucu tutulamayacağını düşünmüşler orası da onlarında zayıf noktaları işte kural o yüzden vardır 
  • Fırtınapelerin (TR1)Fırtınapelerin (TR1) Gönderiler: 69TR1
    Karşı tarafın oyuna girmesini bekleyip mi saldırı atacağız bazı şeyler için komik yorumlar yapıyorsunuz.Herkes aynı saatler içinde aktif olamaz.Gece saldırı atıldığı için küfür edip salya sümük etrafa bağıranları da aciz buluyorum.Bir oyun için bu kadar ciddiyet fazla.Bazı şeyleri çok takmamak gerek.İyi forumlar 

BİZE OKYANUSLARDA BOĞULMAK YAKIŞIR.

• heal (TR1)heal (TR1) Gönderiler: 209TR1
    saat 5te kırmızı yakmak mantıklı millet uyurken güzel fikirmiş tebrikler :)

tm muratcım bundan sonra bidahakine senin sow a bu gece size saldırcaz dediğin gibi bende savaş açacağım yere önce savaş açacağım zamanı söyleyecem
    Karşı tarafın oyuna girmesini bekleyip mi saldırı atacağız bazı şeyler için komik yorumlar yapıyorsunuz.Herkes aynı saatler içinde aktif olamaz.Gece saldırı atıldığı için küfür edip salya sümük etrafa bağıranları da aciz buluyorum.Bir oyun için bu kadar ciddiyet fazla.Bazı şeyleri çok takmamak gerek.İyi forumlar 
    süper yorum eline sağlık

• avlanmaz (TR1)avlanmaz (TR1) Gönderiler: 50TR1
    oyuna bu küfürleri ekleyip namusunu kaybeden oynucular ndn sadece bir oyun için böyle yaparki :'(
    ama genede böyle lafları alt hesaplarda bumerang gibi yolamaya tatmin olamıyorum  B)

• maharajim (TR1)maharajim (TR1) Gönderiler: 399TR1
    tebrikler ahmet kardeş başarıların daim olsun özellikle enes ve ayazbeyi hak etmişti
    maharajim @ tr 1
  • Metleboglu (TR1)Metleboglu (TR1) Gönderiler: 4TR1
    Aileleri erken yaşta pc ye salıyorlar böyle oluyor küfürlerle karşılabilirsin dert etme :) Askerlerine ve o kapanmayan gözlerine sağlık.
  • SaMeT PaŞa (TR1)SaMeT PaŞa (TR1) Gönderiler: 102TR1
    Biz öglen 3 te yakmıştık sanırım karakter meselesi :)
    guven331 @ tr 1
    30.06.2019 düzenlendi

birileri karakter meselesi yazmış :D
    ve bunu yazan kişi yi tanıtayım size
    sarı zeybek diye bir ittifakları vardı bunların hem bob la hem  cumhur la savaşıyolardı
    bu samet veledi tutturmuş da tutturmuş bana yazıyor da yazıyor sürekli ahmet gel gece baskın var sana ihtiyacımız var :D
    buna dost dedim kardeş dedim en sonunda bunun gazına gelip geçtim sarı zeybeğe bi baktım sarı zeybek barış yapmış
    bu çıktı savaş istiyorum köylerimi geri verecekler dedi tutturdu çıktı ittifak tan ittifak kurdu tek başında onun yanında sadece ben vardım tek ikimiz vuruyoduk bob u ve cumhur u
    ertesi gün bi baktım benim hiç savaşmak istemediğim fakat kardeş deyip savaşı göze aldığım kırmadığım karakter yoksunu bir velet ( samet ) kendi sorununu halletmiş beni ortada tek başına bırakıp ittifaktan çıkmış :D
    sebep ney miş ahmet köye gitcem knk ondan çıktım kb :Pp
    köye gitti sözde ama yağması güç puanı sürekli oynuyor...
    ertesi günlerde kırmızı yaktı sarı zeybek tanımlamasına heal alımı savaş sebebi yazdı
    bu olay hakkında 1hafta önce bizim bunlarla sorunumuz oldu telefonda konuşuyoruz konu döndü dolaştı bu anlattığım yere geldi ben aynı olayı kendisine de anlattım telefonda evt knk özür dilerim hatalıydım dedi seni bırakıp gittim ama o mehmet          ( intikam peşinde ) telefonda öyle bi konuştuki senin hakkında yok sen onun annesine küfretmişsin falan da filan da o beni kandırdı dedi.. bir kere öyle olsa insan bi sorar sen böyle küfrettinmi der madm annesine küfrettim kanıt da isteseydin ona göre hareket etseydin bende hehe diyip geçiyorum içimden kasap ittifakı ile olan savaşı bitirmek için

2. si ben son kan la savaş mıştım o sıra da bunla aram iyidi konuşuyorduk muhabbet ediyorduk sözde dostuydum knk sıydım
    bir gün karkaoluma son kan işgal attı bayrak dikti bu samet de işgale istihbarat atmış yakalanmış son kan dan sude abla shakti kalesi hayırdır yazmış bu da kb yın merakdan attım isterseniz yardım edebilirim diğer karakoluna işgal atarım tarzında bişeyler yazmış bana dost diyen samet :) bu olay üstteki olaydan önce oldu fakat ben bunu üstteki olay olduktan sonra öğrendim sude abla ve yafesyasin kalesi yasin bana söyledi :)

3. zamanında tuğra yı sarı zeybek müttefiki yapan hergün yardım için yalvaran sen dostum abim dediğim kişilerle savaş olduğu zaman vurmakla kalmayıp meret e mustafa abi ye durduk yere bide fazla yürek yemişsin yazacak kadar nankör bir veled sin :D

Post edited by heal (TR1) on
  • Ottoman Emp (TR1)Ottoman Emp (TR1) Gönderiler: 75TR1
    oyuna bu küfürleri ekleyip namusunu kaybeden oynucular ndn sadece bir oyun için böyle yaparki :'(
    ama genede böyle lafları alt hesaplarda bumerang gibi yolamaya tatmin olamıyorum  B)

küfür edib yiyorsa bana saldır demek ve koruma almak  :D :D
    Edebim el vermez Edepsizlik edene. Susmak en güzel cevap, Edebi elden gidene…
  • aslan1905gs (TR1)aslan1905gs (TR1) Gönderiler: 4TR1
    helal ahmedim bazıları saygısızca küfür eder veya moralini düşürmeye çalışır raporlarında konuş aslan kardeşim :)
  • VOTKA (TR1)VOTKA (TR1) Gönderiler: 12TR1
    kankacım iyi anlamda yazdım seviliyosun
  • SaMeT PaŞa (TR1)SaMeT PaŞa (TR1) Gönderiler: 102TR1

birileri karakter meselesi yazmış :D
    ve bunu yazan kişi yi tanıtayım size
    sarı zeybek diye bir ittifakları vardı bunların hem bob la hem  cumhur la savaşıyolardı
    bu samet veledi tutturmuş da tutturmuş bana yazıyor da yazıyor sürekli ahmet gel gece baskın var sana ihtiyacımız var :D
    buna dost dedim kardeş dedim en sonunda bunun gazına gelip geçtim sarı zeybeğe bi baktım sarı zeybek barış yapmış
    bu çıktı savaş istiyorum köylerimi geri verecekler dedi tutturdu çıktı ittifak tan ittifak kurdu tek başında onun yanında sadece ben vardım tek ikimiz vuruyoduk bob u ve cumhur u
    ertesi gün bi baktım benim hiç savaşmak istemediğim fakat kardeş deyip savaşı göze aldığım kırmadığım karakter yoksunu bir velet ( samet ) kendi sorununu halletmiş beni ortada tek başına bırakıp ittifaktan çıkmış :D
    sebep ney miş ahmet köye gitcem knk ondan çıktım kb :Pp
    köye gitti sözde ama yağması güç puanı sürekli oynuyor...
    ertesi günlerde kırmızı yaktı sarı zeybek tanımlamasına heal alımı savaş sebebi yazdı
    bu olay hakkında 1hafta önce bizim bunlarla sorunumuz oldu telefonda konuşuyoruz konu döndü dolaştı bu anlattığım yere geldi ben aynı olayı kendisine de anlattım telefonda evt knk özür dilerim hatalıydım dedi seni bırakıp gittim ama o mehmet          ( intikam peşinde ) telefonda öyle bi konuştuki senin hakkında yok sen onun annesine küfretmişsin falan da filan da o beni kandırdı dedi.. bir kere öyle olsa insan bi sorar sen böyle küfrettinmi der madm annesine küfrettim kanıt da isteseydin ona göre hareket etseydin bende hehe diyip geçiyorum içimden kasap ittifakı ile olan savaşı bitirmek için

2. si ben son kan la savaş mıştım o sıra da bunla aram iyidi konuşuyorduk muhabbet ediyorduk sözde dostuydum knk sıydım
    bir gün karkaoluma son kan işgal attı bayrak dikti bu samet de işgale istihbarat atmış yakalanmış son kan dan sude abla shakti kalesi hayırdır yazmış bu da kb yın merakdan attım isterseniz yardım edebilirim diğer karakoluna işgal atarım tarzında bişeyler yazmış bana dost diyen samet :) bu olay üstteki olaydan önce oldu fakat ben bunu üstteki olay olduktan sonra öğrendim sude abla ve yafesyasin kalesi yasin bana söyledi :)

3. zamanında tuğra yı sarı zeybek müttefiki yapan hergün yardım için yalvaran sen dostum abim dediğim kişilerle savaş olduğu zaman vurmakla kalmayıp meret e mustafa abi ye durduk yere bide fazla yürek yemişsin yazacak kadar nankör bir veled sin :D

1. si lafları süsleyip anlatma ben seni asla savaş için ittifaka çagırmadım  sen geldin davet at bende savaşaıyım dedin ozamanlar zaten savaş esnasında toplama bir ittifak olyuorduk her yerden adam geliyordu
    neyse evet anlattıgın gibi savaş bitti  ben ittifakdan cıkdım. sen bve ben sow a dalıyorduk ozaman sen intikam peşinde ye sövmüşsün. işde telefon trafigi felen oldu bi ara herkes diyor küfür küfür böyle şöyle bende küfür varsa bu oyun oyunlukdan cıkar deyip ittifakdan cıkmışdım bizim snele bir ittifakı vuruyor olmamız onlara sövecegimiz anlamına gelmez bu oyundaki olan meseleyi reel hayata taşıma kgibi bişey olur.
    2. si sen sonkanla savaşırken ben shakti ye öyle bir mesaj atmadım. sadece arakoldaki askeri merak ettim eger az buz bişey olsaydı bozacakdım 100k savunma vardı 13 lw de nasıl bozalım ??? ozaman ittifak15 17 d idi zaten.
    3. sü meret Yani tugra ittifakı bana yanlış yapdı gene olsa gene vururum  bu seni hiç alakadar etmez.

guven331 @ tr 1
  • shakti (TR1)shakti (TR1) Gönderiler: 14TR1
    2. si sen sonkanla savaşırken ben shakti ye öyle bir mesaj atmadım. sadece arakoldaki askeri merak ettim eger az buz bişey olsaydı bozacakdım 100k savunma vardı 13 lw de nasıl bozalım ??? ozaman ittifak15 17 d idi zaten.

:))   adım gecmiş     cevap vereyim mi vermeyim mi bilemedim :)   hafızam  fil hafızası gibidir  hanoka  kalesi ajan  attı ve yakalattı     hayırdır  deyince  hiç meraktan yazdı bende  fazla merak iyi degildir  dedim neyini merak ettin   dedim.   alamıyorsanız   bende    yardım edeyim isterseniz    diger karakolu  almanıza yardımcı olabilirim dedi  bende    kimsenin yardımına  ihtiyacımız  yok kendi işimizi kendimiz hallederiz  dedim   ajan meselesini ve yazdıklarını ittifakta paylasınca
    almancı ahmet   ceasar  samet    felanda    hanoka  rahat durmuyor durrmuyor  dedi ve kırmızı   yaktı   hatırlatırım  hatta bu konuyu hacı ya   yani gültekin'ede  bildirmiştim :) oda  seni savunurken   gecendede ankaya  areareye  ajan atmıs cok  meraklı felan  demişti :)  yalan konusan birisi var suan ama  kim    yazdıgım isimler  bu konuyu    hatırlar

neyse iyi oyunlar iyi eglenceler :)

Süperkarabatak& Shiva Shakti

01.07.2019 düzenlendi
    1. si yalan konuşma. gece baskın var yok antlaşma yapcaz köy toplucaz sana ihtiyaç var diyen kim di ??
    birde yazmışsın küfür edenlerle işim olmaz deyip çıktım :Pp vay be sütten çıkma akkaşık altar_ a küfrediyor ama daha dün gördüm forumda, hadi bunu da geç metZger kalesine ettiğin anne küfrü ne işti

2. si sude abla açıklamış,senin söylediklerin başka sude abla nın yazdıkları başka, hiç cevap vermeseydin dhaa iyiydi kendi kendini rezil ettin.

3. sü karakter meselesi dedin ya hani bende tanıtıyorum işte onu sana. benim konumda gelip konu ile hiçbir alakası olmamana rağmen boş boş konuşursan alırsın cevabını böyle mustafa abi si yanlış yapmış ondan tuğra yı vurmuş, ne yanlış yapmış o adam acaba ne yaptı sana ben söyliyeyim sana kardeş dedi dost dedi savaşta arkanda durdu yanlışı buydu

Post edited by heal (TR1) on
Sign In to comment.