ALET ÜRETİMİ

ali (TR1)ali (TR1) Gönderiler: 54TR1
Alet toplama hızını artırmak içinde şenlik versek bence çok güzel olur .Bu şenlikte aynı asker toplamadaki şenlik gibi olsa ama bir farkı asker üretim şenliğinde yiyecek kullanıyorduk . Alet üretim şenliğinde de odun ve taş kullansak bence çok güzel olur .

Yorumlar

• Lord14 (TR1)Lord14 (TR1) Gönderiler: 157TR1
    ali (TR1) dedi:
    Alet toplama hızını artırmak içinde şenlik versek bence çok güzel olur .Bu şenlikte aynı asker toplamadaki şenlik gibi olsa ama bir farkı asker üretim şenliğinde yiyecek kullanıyorduk . Alet üretim şenliğinde de odun ve taş kullansak bence çok güzel olur .

Mantıklı bence olabilir güzel fikir @OHM (TR1)  @Ceki ;
  • emre78 (TR1)emre78 (TR1) Gönderiler: 32TR1
    24.08.2019 düzenlendi
    ali (TR1) dedi:

Haklısın süper fikir ;)
  • doruk01 (TR1)doruk01 (TR1) Gönderiler: 48TR1
    ali (TR1) dedi:

Haklısın süper fikir ;)
    Hortlatma konulari

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliSıralı listeSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak