[Geri Bildirim]Haziran Güncellemesi

SystemSystem Gönderiler: 29,550
Güncellememiz hakkındaki düşüncelerinizi bu başlık altında bizimle paylaşabilirsiniz

Yorumlar

• Lord14 (TR1)Lord14 (TR1) Gönderiler: 157TR1
    29.05.2019 düzenlendi

Cesur Savaşçılar,

Haziran ayında katılmanız için bir sonraki etkinliklerimizi duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Tüm detaylar aşağıda listelenmiştir:

Dış Krallıklar (17 Haziran - 1 Temmuz)

LTPE(Aylık Etkinlik): Çırak Demirci (7 Haziran - 2 Temmuz) 

Krallık Ligi  (17 Haziran - 29 Temmuz)

Krallıklar Savaşı (3 - 7 Haziran)

Samuray İstilası (7 - 11 Haziran)

Şekil Değiştiricilerin Saldırıları (7  - 12 Haziran)

İttifak Turnuvası  (8  - 11 Haziran)

Kan Kargalarının Geri Çekilmesi (11  - 14 Haziran)

Berimond Savaşı  (11  - 14 Haziran)

Şekil Değiştiricilerin Saldırıları (12  - 18 Haziran)

Göçebe İstilası & Han'ın İntikamı (14  - 17 Haziran)

Krallıklar Savaşı (17  - 21 Haziran)

Şekil Değiştiricilerin Saldırıları (22 Haziran - 1 Temmuz)

Göçebe İstilası & Han'ın İntikamı (22  - 26t Haziran)

İttifak Turnuvası  (22 - 25 Haziran)

Kan Kargalarının Geri Çekilmesi (25  - 29 Haziran)

Berimond Savaşı  (25  - 29 Haziran)

Göçebe İstilası & Han'ın İntikamı (29 Haziran - 2 Temmuz)

Etkinlik programında bazı değişiklikler olabilir. Herhangi bir değişiklik yapılması durumunda sizleri bilgilendireceğiz.

Şu en sondaki göçebe istilası han intikamı yerine samuray istilası olamaz mı ( samuray ayda 1 kez geliyor ) bunu yaparaktan hem başta hemde sonda gelmiş olur ve eşit şekilde pay edilir. Tamam göçebede at kuyruğu veriliyor değerli olabilir lakin samurayda değerli değil mi yoksa , her etkinlik 2 veya daha fazla ama samuray ayda bir kez geliyor yapmayın lütfen         @OHM (TR1) @Ceki 
  • OHM (TR1)OHM (TR1) Gönderiler: 1,044Moderator
    @Lord14 (TR1)

Samuray etkinliği konusunda haklısın bu konuda çok sayıda oyuncu etkinliğin tekrar edilme sayısının artmasını istiyor ve oyun geliştirme ekibi de oyuncuların bu isteklerinden haberdar durumda
    geçtiğimiz aylarda yayınladığımız 2. çeyrek yol haritası bilgilendirme başlığında istila etkinliklerine bir eklenti olacağı duyurulmuştu.kesin bir bilgi değil bunu kendi yorumum olarak yazıyorum muhtemelen bu eklenti samuray etkinliğine getirilecek.son dönemlerde html5,kalıntı bina ve ekipmanlar ile bu güncellemelerde yaşanan çok sayıda hata nedeniyle bu eklenti gecikti.bahsedilen eklenti oyunda aktif hale getirildikten sonra samuray etkinliğinin tekrar sayısının artacağını düşünüyorum.

Ayrıca bu ve geçen ay ki kraliyet deposu hakkındaki geri bildirimin için teşekkür ederim.depo simgesinin yerleşimi konusunda senin önerini iletmiştim.haziran güncellemesi ile kraliyet deposu senin önerdiğin gibi başarılar sekmesi altında olacak.oyuna bir imza atmış oldun :)

Ortada bir neden varken buna karşı oluşan zıtlık bir etki oluşturur -OHM Kanunu Hayatın Kanunudur
    Oyunla ilgili sorunlarınızı oyundan değil forum üzerinden mesaj atınız
  • TUGRA UGUR (TR1)TUGRA UGUR (TR1) Gönderiler: 5TR1
    selamin aleykum samurayda 3defa gocde  4defa her karga geldkdede beri gelsn bence
    OHM (TR1) dedi:
    @Lord14 (TR1)

Samuray etkinliği konusunda haklısın bu konuda çok sayıda oyuncu etkinliğin tekrar edilme sayısının artmasını istiyor ve oyun geliştirme ekibi de oyuncuların bu isteklerinden haberdar durumda
    geçtiğimiz aylarda yayınladığımız 2. çeyrek yol haritası bilgilendirme başlığında istila etkinliklerine bir eklenti olacağı duyurulmuştu.kesin bir bilgi değil bunu kendi yorumum olarak yazıyorum muhtemelen bu eklenti samuray etkinliğine getirilecek.son dönemlerde html5,kalıntı bina ve ekipmanlar ile bu güncellemelerde yaşanan çok sayıda hata nedeniyle bu eklenti gecikti.bahsedilen eklenti oyunda aktif hale getirildikten sonra samuray etkinliğinin tekrar sayısının artacağını düşünüyorum.

Ayrıca bu ve geçen ay ki kraliyet deposu hakkındaki geri bildirimin için teşekkür ederim.depo simgesinin yerleşimi konusunda senin önerini iletmiştim.haziran güncellemesi ile kraliyet deposu senin önerdiğin gibi başarılar sekmesi altında olacak.oyuna bir imza atmış oldun :)

Asıl ben teşekkür ederim bizim forumdaki amacımız bu değil mi oyunu daha işlevsel kılmak hataları doğruları söylemek oyunu güzelleştirmek sizin de saygın moderatörlüğünüz  sayesinde bunu gerçekleştirebiliyoruz fikirlerimize saygı duyuyorsunuz bizde elimizden geldiğince oyuna yardımcı olmaya çalışıyoruz yeter ki tüm sıkıntılar çözülsün oyun tekrar eski güzel günlere dönsün. Ne mutlu bana imza atmış olmak ama işimiz daha bitmedi sizden ricam bazı sorunlar problemler hızlı çözülsün oyunun tadı kaçmadan yeniliklerde inş. yakın zamanda oyuna girer. Şu yer imleri sayısı 20 den 40 çıkarsa ve büyük şenlik gelirse daha mutlu oluruz bu benim değil tüm oyuncu kardeşlerimin istediğidir. Bende onların sesi olmak istiyorum sizde bizim sesimizsiniz tekrardan teşekkürler @OHM (TR1) @Ceki 
  • avlanmaz (TR1)avlanmaz (TR1) Gönderiler: 50TR1
    GGS şuan bana göre oyunu kalıntıya yüklemiş gibisiniz şuan parça parça kalıntı özeliği geirerek güncelme hakkı kulanıyor gibisiniz 
    ki sadece şuan bile oynadığım bula birlikte 14 oyun içlerinde rn iyi en anlayışlı olan sizsiniz şimdi kalıntı geldi mavi sonra başka birşeymi gelcek pembe 

şekil deiştiren getirdiniz yanında şekil bi komutan  göç e han savunması getirdiniz füzyon getirdiniz bana göre çoğu kişinin bunlar başının üstünde kalıntı ekipmanlar oyuncularda şuan çok yok belki ama zaman geçtikçe er yada geç çok güçlü olacaklar oyun dengesi bozulcak işte o zamana yakın eşsiz satılmak için var gibi olabilir umarım böyle olmasına izin vermessiniz çünkü gerçek den çok iyi ler geliyor elimize AMA sadece bana mı böyle anlamadım kalıntıda bana sürekli ekipman geliyor taş gelmiyor bunuda söylüyüm

dengeleyici olarak şu 70 lv den sonraki efsane lv leri düzenleyebilirsiniz 10 lv 800 lüğü ikiside oynadığı sürece nasıl geçebilir

ve de yeni bir etkinlik getirseniz bunlardan daha iyi olabilir kalıntıyı sevmememin nedeni sadece çok güçlü olması bunuda belirtiyim

birde aklımda kalmış bazı oyuncular bazı nedenlerden dolayı ban yiyor ortalama 7,5 yıl kapalı kalıyor kale o
    okaleler bir 7,5 yıl bekleyip geri dönmesi mantıksız 0 dan başlasa gelen güncelemelere alışarak oynar ve tadını çıkarır o kalelerden karakol işgali yok saldırıda yok bunları kaldırısanızda iyi olur
    ŞUANLIK AKLIMDA BÖYLE GÖRÜRŞLER VAR YAPILIRSA İYİ OLUR:)
    baya uzun yazdım 
    bu getirdiğiniz etkinlik umarım bu isteğimizi karşılar
    Bu haziran güncellemesinde set komutanı yok mu varda ben mi göremedim ayrıca çırak demircisi var o nedir eskiden getirdiğiniz çırak demircisi ise neden kaldırılmıştı şimdi neden geldi o geldi ise şanslı setlerde gelsin dilek kuyusunu geliştirmiştik o kadar yazık oldu bence eskisi gibi aylık etkinliklere şanslı setler serpiştirilirse çok güzel olur en azından bir amacımız olur valla oyunu kasmayanlar bile kasabilir bi güzellik yapında yönetime iletin gerçekten şanslı setlere ihtiyaç duyuyoruz dilek kuyusu sonda olsa bile bir anlam ifade etmiyor neden o kadar geliştirdik biz madem @OHM (TR1) @Ceki teşekkür eder iyi oyunlar dilerim 
    +1

eski sistem artık gelmeli yabancı için asker çıkmıyor yav dilek kuyusunu ben bi kere başka hesabımda yakula basmıştım ama sonra kuyu 0 landı bu tarz basit hataları düzeltsenizde iyi olur
    BAK tığımız çoğu kalenin diğer kaleleri karakoları vs. çizgler gözkmüyor bunuda düzelterseniz iyi olur
    günceleme ile ilgili şu askeri akademi çok güzel ama ama inşat süresi çok uzun birde etkinin hangi etk de karar verebilsek yada örn +20 ye kadar savş gücü bunu biz 20 ye kadar istediğimizi seçesek mikterını sistem ayarlasa çok daha güzel olur ama genede güzelbir bina iş görür :)
  • DarKDayS (TR1)DarKDayS (TR1) Gönderiler: 128TR1
    yeni aylık etkinlik sistemi ödülleri çok kötü oldu bence eski sistemde bir sürü asker alet geliyorken bu gelen sistemde sadece kom alabileceğimiz jetonlar vermişler mantıksız bence 
                      DARK OF SOUL 
    Doğru o sonraki aya düzeltilcekmiş en azından öyle olabilceği söylendi  o:)

büyük ihtimal demircide kaldırılır ama kaldır mak yerine yapmanız gereken şuydu
    10k geliyor ilk kısım fulenirse o sayı 25 k olmalı çünkü
    15k 5güçlü anka 10 o 10k için asker alet başka ne varsa jeton ununa kadar verdı böyle daha fazla para verilse ve ödül çeşitliliği olsa pek sıkıntı olmazdı aslında :s
    GGS EKİBİ YABANCIDA NE VERİRSEM VEREM 1K YI GEÇMİYOR TAHTAN İNDİR OLMUYOR  SALDIRI ÇIK SONRA İSTB GENE YOK LÜTFEN YABANCIYA VE KARGAYA ESKİ SİSTEMİ GETİRİRMİSİNİZ YADA ÇIKAN ASKER SAYILARI KONUSUNDA HERKALEDEKİ ASKER SAYISI NI +%100 YADA BAZILARI İÇİN +%200 FALAN DÜZELTİN LÜTFEN YANİ
Sign In to comment.