yabancı ve karga

arkadaşlar son aylarda baktığımız da karga ve yabancı da bi değişiklikler var  az asker çıkıyorrr.  eski sistemi istiyoruz. daha öncelerde 1 tur atıyoduk 1 milyon şöhret geliyordu şimdi 60 tur atıyoz 300k kasamıyoz ggs bi el atsın. bıcak kemiğe dayanmıstır.

Yorumlar

• mehmet kaptan (TR1)mehmet kaptan (TR1) Gönderiler: 2TR1
    tr 1 serveri ses çıkarmasa ggs daha da böyle devam eder.eski sistemi  diğer yabancı ülkeler ile etkinliğe devam etmek istiyoz. arapları avrupalı oyuncular ile eskisi gibi savaş istiyoruz. şimdiki sistem de 400 ile bin den fazla asker çıkmıyor arkadaş  azcık insaf yaww. sövdürteceksiniz illaki bize.
  • OHM (TR1)OHM (TR1) Gönderiler: 947Moderator
    arkadaşlar son aylarda baktığımız da karga ve yabancı da bi değişiklikler var  az asker çıkıyorrr.  eski sistemi istiyoruz. daha öncelerde 1 tur atıyoduk 1 milyon şöhret geliyordu şimdi 60 tur atıyoz 300k kasamıyoz ggs bi el atsın. bıcak kemiğe dayanmıstır.
    konu ilgili kategoriye taşındı,şikayetiniz iletilecektir.

OHM @ tr 1

Ortada bir neden varken buna karşı oluşan zıtlık bir etki oluşturur -OHM Kanunu Hayatın Kanunudur

Oyunla ilgili sorunlarınızı oyundan değil forum üzerinden mesaj atınız
  • avlanmaz (TR1)avlanmaz (TR1) Gönderiler: 50TR1
    +1 
    önceki kargada gerçekden böyle dendi diye düzelir sandım bugün gelen bonusla 4 el atım şuan 5. yi atıyom 1k dan fazla yok en kötü yapcanız şöyle bir sistem 10 kale var 10 kale nin hepsi için bi toplam 20 k asker
  • Lord14 (TR1)Lord14 (TR1) Gönderiler: 157TR1
    20.05.2019 düzenlendi
    genelde asker sayısı 400-700 arasında değişiyor eğer 800 - 900 asker çıkarsa ona ben tahttan indir ( sürgün et ) diyorum            ( güçlendir , yakutlu onu kullanmıyorum )  bana ancak öyle 1 k veriyor yoksa diğer türlü ilk istihbaratladığım da bana 1k nerde 800 - 900 bile zor  veriyor 
    Şöyle 1 k çıksa 2k - 5k arası çıksa rahat rahat keyiflice oynasak para bile yatırırız fakat 400 -  700 para yatırmak mantıksız çünkü şöhret bandı düşüyor amaçsız olur biz vaktimizi güzel geçirmek istiyoruz oyun güzel ama suyunu çıkartmayın iyileştirin sevgi ve saygılarımla @OHM (TR1) @Ceki ;
    BU KONUYLA İLGİLİ HALA BİRŞEY YAPILMADI 5DEN KAT VE KAT FAZLA EL ATTIM KRALIĞIMDAKİ TÜM ASKERLERİ SEFERBER ETTİM AMA HEPSİNE YAPTIĞIM SALDIRI DA BELLİ ÇÜNKÜ600 BİLE ÇIKMIYOR YAV DÜZELTİN ARTIK ŞUNU BAŞKA KRALIKLARLA SAVAŞMAYA DEVAM O SİSTEMİ NEDEN DEĞİŞTİRDİNİZ Kİ VARSIN TAHTAN İNDİR GİTSİN ZATEN ÖLE DE EN FAZLA 2K OLUYOR AMA BAŞKA LARIYLA SAVAŞALIM EN KÖTÜ 10 KALEYE DALINCA Bİ 5K LIK ÇIKIYORDU ARTIK BU SORUNU DÜZELTMENİZ ÖNEMLE RİCA OLUNUR
  • OHM (TR1)OHM (TR1) Gönderiler: 947Moderator
    BU KONUYLA İLGİLİ HALA BİRŞEY YAPILMADI 5DEN KAT VE KAT FAZLA EL ATTIM KRALIĞIMDAKİ TÜM ASKERLERİ SEFERBER ETTİM AMA HEPSİNE YAPTIĞIM SALDIRI DA BELLİ ÇÜNKÜ600 BİLE ÇIKMIYOR YAV DÜZELTİN ARTIK ŞUNU BAŞKA KRALIKLARLA SAVAŞMAYA DEVAM O SİSTEMİ NEDEN DEĞİŞTİRDİNİZ Kİ VARSIN TAHTAN İNDİR GİTSİN ZATEN ÖLE DE EN FAZLA 2K OLUYOR AMA BAŞKA LARIYLA SAVAŞALIM EN KÖTÜ 10 KALEYE DALINCA Bİ 5K LIK ÇIKIYORDU ARTIK BU SORUNU DÜZELTMENİZ ÖNEMLE RİCA OLUNUR
    bir önce ki ve şuan devam eden etkinlik te çıkan savunma sayıları çokta kötü değil.genel olarak önce ki etkinliklerle kıyaslarsak bu iki etkinlikte artış var.bu hem oyuncu raporlarından hem de ittifakların yaptığı toplam şöhret puanlarından görünüyor.size çok fazla savunma çıkmıyorsa bu genel değil bireysel bir şans sorunu

OHM @ tr 1

Ortada bir neden varken buna karşı oluşan zıtlık bir etki oluşturur -OHM Kanunu Hayatın Kanunudur

Oyunla ilgili sorunlarınızı oyundan değil forum üzerinden mesaj atınız
    ozaman bireysel in şansı yükseltilmeli düzgün kaleye dalma yalı artık unutmayayım diyye sert mod full şekil dalıyom :( 
    bizim ittiden en az 30 desek başka yerlerdeki arkadaşlarım la farkına vardım dım onlarada 1k üstü yasakmış ve sadece buraya yazan bir kişi ve onunların anındığı bir 1 ,2 kişi oyunun %20si sayılmıyor bu sayı genel değil bu sadece bir düz mantık bir anket gönderin lütfen oyuncular rahatsızmı az asker olayından değilmi

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliSıralı listeSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak