Yeni Soru Cevap Bölümü!

124»

Yorumlar

• OHM (TR1)OHM (TR1) Gönderiler: 940Moderator
    Son zamanlarda oyunda çok hata veriyorsunuz. Bunları da geçtim bazı oyuncular yatırdıkları paranın karşılığını bulamıyor. İade için bazıları sizinle iletişime geçmesi gerekiyormuş. Bari bu hatalarınızı hediyelerle kapatın.
    Mesela şu kalıntı ekipman görevinde giden parayı geri verin ve o görevlerdeki tüm ekipmanları karşılıksız verin ya da hediye verin böyle olmaz ki canımızı sıkıyorsunuz
    yarın tamamlanamayan bu görev ile ilgili bir düzeltme bekleniyor.tazminat konusunu ileteceğiz nihai kararı yönetim vereceği için herhangi bir yorum yapmam doğu olmaz

OHM @ tr 1

Ortada bir neden varken buna karşı oluşan zıtlık bir etki oluşturur -OHM Kanunu Hayatın Kanunudur

Oyunla ilgili sorunlarınızı oyundan değil forum üzerinden mesaj atınız
  • cpt6VI6 (INT3)cpt6VI6 (INT3) Gönderiler: 4INT3
    merhaba,
    bugün 16.05.2019 da uluslararası 3 sunucusuna "elinden geleni yap" isimli asalet yarışması geldi,
    bu yarışmada "yağmacı etkinliği esnasında yağmacı puanlarını topla" yazıyor,
    ancak 2 defa yağma amaçlı diğer kale lordlarına saldırdığım halde hiç puan kazanamadım,
    yağma puanlarını nasıl kazanabilirim? 
  • Lord14 (TR1)Lord14 (TR1) Gönderiler: 157TR1
    merhaba,
    bugün 16.05.2019 da uluslararası 3 sunucusuna "elinden geleni yap" isimli asalet yarışması geldi,
    bu yarışmada "yağmacı etkinliği esnasında yağmacı puanlarını topla" yazıyor,
    ancak 2 defa yağma amaçlı diğer kale lordlarına saldırdığım halde hiç puan kazanamadım,
    yağma puanlarını nasıl kazanabilirim? 
    Yağmacıya odun taş ve yiyecek vererek puan alabilirsin 
    güzümün önündeki şeyi farketmemişim,sağol yardımın için.
    merhaba,
    hesabıma yaklaşık 1,5 - 2 ay kadar giriş yapmamıştım geçenlerde tekrar girdiğimde  kalemin seviye 1 de olduğunu gördüm her şey sıfırlanmış,silinmiş görevler yaparak aldığım 6 tane ruh emici komutan setleri ve kuzeyin oğlu kale komutanı setleri hepsi silinmiş bunlar o zaman gold ile satılıyordu şimdi rubies ile satılır olmuş o zaman aldığım o setler tekrar geri gelir mi ? yada tekrar geri gelmesi için ne yapmalıyım ? 
  • LnY (TR1)LnY (TR1) Gönderiler: 95TR1
    merhaba,
    hesabıma yaklaşık 1,5 - 2 ay kadar giriş yapmamıştım geçenlerde tekrar girdiğimde  kalemin seviye 1 de olduğunu gördüm her şey sıfırlanmış,silinmiş görevler yaparak aldığım 6 tane ruh emici komutan setleri ve kuzeyin oğlu kale komutanı setleri hepsi silinmiş bunlar o zaman gold ile satılıyordu şimdi rubies ile satılır olmuş o zaman aldığım o setler tekrar geri gelir mi ? yada tekrar geri gelmesi için ne yapmalıyım ? 
    geçmiş olsun uzun süre girmediğin için kale sıfırlanmış yani gitti herşey sıfırdan tekrar kaleyi kasman gerekli

Düzen anlayışım bu şekilde, cenneti bulurum iblis peşinde 

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliSıralı listeSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak