[Geri Bildirim]Kalıntı Ekipmanlar

SystemSystem Gönderiler: 29,537
Burada Kalıntı Ekipmanlar hakkında merak ettiklerinizi sorabilir , olumlu yada olumsuz düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz

Yorumlar

• FAGAN-RE (TR1)FAGAN-RE (TR1) Gönderiler: 14TR1
    Kalintilar oyuna ne zaman eklenecek ?
    @ tr 1
  • OHM (TR1)OHM (TR1) Gönderiler: 1,016Moderator
    Kalintilar oyuna ne zaman eklenecek ?
    Güncelleme notlarında açıklandığı gibi bu ay önceden belirlenen sunucularda aktif hale getirildi.bizim sunucumuza yada diğer sunuculara ne zaman geleceği yada gelip gelmeyeceği ile ilgili şuan kesin bişey yok.bu konuda alınacak kararları forumdan duyurmaya devam edeceğiz

Ortada bir neden varken buna karşı oluşan zıtlık bir etki oluşturur -OHM Kanunu Hayatın Kanunudur
    Oyunla ilgili sorunlarınızı oyundan değil forum üzerinden mesaj atınız
  • savaşçı1 (TR1)savaşçı1 (TR1) Gönderiler: 4TR1
    serverımızda tonla para atan var oyuna böyle oyuncular varken ggs neden ilgilenmiyor bizim servera gelememesinin sebebini çok merak ediyorum?
  • 1453fetih (TR1)1453fetih (TR1) Gönderiler: 118TR1
    Bu Kalıntılar Hakkında Daha Detaylı Bir Açıklama Yapılabilir mi,Şahsen Hiçbir şey Anlamadım ben :smile:

A*N*K*A

Bu Kalıntılar Hakkında Daha Detaylı Bir Açıklama Yapılabilir mi,Şahsen Hiçbir şey Anlamadım ben :smile:

bu başlık altında aklına takılanları sorabilirsin 

Ortada bir neden varken buna karşı oluşan zıtlık bir etki oluşturur -OHM Kanunu Hayatın Kanunudur
  • FAGAN-RE (TR1)FAGAN-RE (TR1) Gönderiler: 14TR1
    Kalintilari hic bi yere takamiyoruz
    nasi kullanicagiz? detayli bilgiyi bulamadim hala
    @ tr 1
    Kalintilari hic bi yere takamiyoruz
    nasi kullanicagiz? detayli bilgiyi bulamadim hala
    kalıntı ekipmanlar sahip olduğumuz diğer ekipmanlar ile eşleştirilemiyor.örneğin komutana takacaksan tüm slotları boşaltman gerekiyor.1 tane eski ekipman olsa dahi yerleştiremezsin

• AAS (TR1)AAS (TR1) Gönderiler: 1TR1

peki bu kalıntılar önceki normal komutanların üzerindeki etki nasıl olacak bu güncelleme ile önceki bütün komutanların papucu daha atıldı önceki o kadar emek verdiğimiz komutanlardan kat kat iyi olan bu kalıntılar önceki bütün emeklerimizi bitirdi.

• Metin2006 (TR1)Metin2006 (TR1) Gönderiler: 1TR1
    bence en az 2 tane set yapa bilmek gerek yoksa oyunsda savaşların bi etkisi olmaz ve buda gücün hiç bi işe yaramaycagı anlamına gelir 
  • ali (TR1)ali (TR1) Gönderiler: 54TR1
    Bence kalıntı ekipmanları oyundan kaldırılmalı oyunun iç yapısını bence çok bozuyor.
  • korsan44 (TR1)korsan44 (TR1) Gönderiler: 5TR1
    Savaş kasasını doldurmak etkinliğinde madeni para bağışla kısmı en az 10 kez bağış yapmama rağmen çalışmıyor.Ayrıca son anda farkettim benim kasadan para sürekli eksiliyor.
  • Lord14 (TR1)Lord14 (TR1) Gönderiler: 157TR1
    Kalıntı ekipmanlar tam anlamıyla soygun işi ve demirciyide yükselttiler eskiden 5.000 madeni para verirken demirci seviyesine bağlı olaraktan söylüyorum şimdi 80.000 veriyoruz ve katlanıp gidiyor halbuki bunu iki ye bölselerdi daha iyi olurdu ben kalıntı ekipman istemiyorum diyelim eski demirciden eski nadir efsanevi ekipmanları alırım şimdi zorunlu olarak kalıntı ekipman almak zorundayız ve oda 80.000 den başlıyor bu nedir tek anlamıyla soygunluk GGS bizi soymaya çalışıyorsun ayıptır şu oyuna verdiğim emekle sen yanından bile geçemezsin sinir oldum oyunu bitirdiniz içine gül attınız !!!! gülden kasıt başka birşey anlıyan anladı        @OHM (TR1) @Ceki ;
  • Turan. (TR1)Turan. (TR1) Gönderiler: 9TR1
    S.a.
    http://prntscr.com/nsw1z0
    http://prntscr.com/nsw4zn
    Kalıntı kumandan ekipmanlarında bugmu var?
    Hana karşı savunmada,npc ye karşı etki veren taşlar raporda gözükmüyor.
    Yardımcı olucak arkadaşlara şimdiden teşekkürler:)

• Kayan yer görünce su gibi akma,
    • Menfaat uğruna dostunu satma,
    • Eğer bu dünyada huzur ararsan;
    • Olur olmaz herkesi dost olur sanma.
  • avlanmaz (TR1)avlanmaz (TR1) Gönderiler: 50TR1
    S.a.
    http://prntscr.com/nsw1z0
    http://prntscr.com/nsw4zn
    Kalıntı kumandan ekipmanlarında bugmu var?
    Hana karşı savunmada,npc ye karşı etki veren taşlar raporda gözükmüyor.
    Yardımcı olucak arkadaşlara şimdiden teşekkürler:)

Haklısın bende kendimden 2 raporda fark ettim bazen o etkiler olmuyor zaten kumandana taktığım 1 taş var koca yürekli yiğit etkide yok oluyor  :'( 
    sadece bendemi böyle ama bende o kadar ekipman var kumandanda hep silah komutandada hep miğfer ama taş yok bu çıkma olsılıklarıda biraz düzelilmeli
  • Lord14 (TR1)Lord14 (TR1) Gönderiler: 157TR1
    Sattığımız kalıntı ekipmanları neye harcayabiliriz bununla ilgili bir bilgi yok neden, peki sattıklarımız para etmiyor etse iyi olurdu en azından yolumuzu bulurduk. Maliyeti 80.000 altın ( ilk seferde tabi sonra artıyor ) olan ekipman sattığımızda bir değeri yok. 

https://i.hizliresim.com/odZGq2.png

Bu kadar birikti ben ne yapıcam bunları bilgisi olan varsa paylaşır mı @OHM (TR1) @Ceki teşekkürler iyi oyunlar 
  • avlanmaz (TR1)avlanmaz (TR1) Gönderiler: 50TR1
    KALINTILARDAN TAŞ ÇIKARMAYA YARIYOR KIRILMADAN
  • KanuniTarık (TR1)KanuniTarık (TR1) Gönderiler: 22TR1
    30.07.2019 düzenlendi
    merhabalar
    krallık liginde ünvan atladım ve ödüllerde kalıntı ekipman, park dekorasyonu vardı. Kalıntı ekipmanı koymak için girdiğimde ne kale kumandanında ne de normal komutanda miğferde ... hiç bir yerde yoktu fakat park geldi. yardımcı olur musunuz?
    nickim: KanuniTarık @OHM (TR1) @Ceki
  • end of empire (TR1)end of empire (TR1) Gönderiler: 100TR1
    Kalıntı ekipmanlar da diğerleri ile eşleştirilse süper olurdu benim fikrimce. Daha iyi ve etkili komutanlar yapılabilirdi örn: avluyu 150 e kadar çkarabilirdik. belki daha da fazla 

YILDIZLARI HEDEF AL, ULAŞAMASANDA GÖĞE YÜKSELİRSİN.

Sign In to comment.