Anasayfa Ittifak haberleri

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

Tebrikler DenizLacin !!!

OHM (TR1)OHM (TR1) Moderator Gönderiler: 1,150
02.09.2019 düzenlendi kategorisi Ittifak haberleri

Bildiğiniz gibi tüm ülke sunucuları ile ortak oynanan Dış Krallıklar etkinliğinin Nisan ayı birincisi sunucumuz oyuncularından 

DenizLacin 

olmuştur.Kendisini ve ona destek olan ittifak arkadaşlarını ortaya koymuş oldukları bu başarıdan dolayı Tr Forum ekibi olarak Tebrik Ediyor başarılarının devamını diliyoruz

Post edited by OHM (TR1) on

Ortada bir neden varken buna karşı oluşan zıtlık bir etki oluşturur -OHM Kanunu Hayatın Kanunudur
Oyunla ilgili sorunlarınızı oyundan değil forum üzerinden mesaj atınız

Yorumlar

• HafonHafon TR1 Gönderiler: 7
    o zaman dünya birincisi olmuş 
  • DarKDayS (TR1)DarKDayS (TR1) TR1 Gönderiler: 128
    denizi ve tüm dark ailemizi tebrik ederim :smile:

DARK OF SOUL 
  • DenizLacin (TR1)DenizLacin (TR1) TR1 Gönderiler: 3
    07.05.2019 düzenlendi
    Başta @areare (TR1) olmak üzere Tüm Dark ailesine destekleri için teşekkür ederim. 
    DenizLacin @ tr 1
  • guven331 (TR1)guven331 (TR1) TR1 Gönderiler: 13
    TEBRİKLER   :)
  • emre78 (TR1)emre78 (TR1) TR1 Gönderiler: 136
    tebrikler  :)
    Savaş; korku ve sefaletten başka bir şey veremez. Yakar, yıkar, öldürür, yok eder.
    Nazım Hikmet
    Siz savaşla ilgilenmeyebilirsiniz, savaş sizinle ilgilenir. 
    Osman Pamukoğlu
    Ben atomu insanlığa hizmet etmek için buldum. Onlar bomba yapıp birbirlerini yok ettiler.
     Albert Einstein

Ama bir savaş oyunuysa her şeyi yapabilirsin :D Çünkü gerçekte savaşamazsın :)
Sign In to comment.