[Geri Bildirim]2019 Nisan Güncellemesi

SystemSystem Gönderiler: 29,528
Gelecek olan güncelleme ile ilgili düşüncelerinizi bu başlık altında bize iletebilirsiniz

Yorumlar

• Lord14 (TR1)Lord14 (TR1) Gönderiler: 157TR1
    29.04.2019 düzenlendi
    Kızgın savaşçılar,

Dün açıkladığımız gibi, global güncellememizin çeşitli hata düzeltmeleri nedeniyle ertelenmesi gerekiyordu.Güncellemeyi  engelleyen teknik sorunlara çözüm bulabildik. Bu güncellemenin yeni programı 24 Eylül Pazartesi günü olacak ve güncelleme işlemimize saat 11.00 de başlayacağız.

24 Eylül Pazartesi günü, saat 15:00 - 17:00 arasında başlayan bu yeni etkinlik için kısa bir stres testi yapacağız. Tüm oyuncularımız 24 Eylül Pazartesi günü stres testi bitinceye kadar ''Dış Krallıklar'' a katılmaya ve kontol etmeye davetlidir.Unutmayın ''Dış Krallıklar'' 124.000 oyuncu ile sınırlıdır, ilk önce siz gelin ve giriş yapın! Ne yazık ki, teknik kısıtlamalardan dolayı, şu sunucular bu etkinliğe dahil edilemedi:

• Japan - JP1 
    • China - CN1 / HANT1 / ASIA1 
    • Korean - KR1 
    • Arabic - ARAB1 / AE1 / SA1 
    • Egypt - EG1
    • Poland - PL1 
    • MeinVZ
    • Naszaklasa
    • Spil jetztspielen.de
    • Spil agame.com
    • Spil ourgames.ru
    • Spielaffe.de
      Kraloyun.com
    Benim başka bir server dediğim kraloyun.com orada bu etkinlik aktif değil ayrıca abonelikte işlev görmüyor sadece krallık ligi aktif ama para yatıran oyuncularda var yani bu eşitsizlik niye onu anlamadım ben 
    Bu ''DIŞ KRALLIKLAR'' etkinliği kraloyun.com'a gelmiyor nedenini sorabilir miyim ve bi açıklama yapıldımı yapılmadı ise ne zaman yapılır illa TR1 de kale mi açalım teşekkürler iyi oyunlar dilerim @OHM(TR1) @Ceki
  • OHM (TR1)OHM (TR1) Gönderiler: 976Moderator
    Kızgın savaşçılar,

Dün açıkladığımız gibi, global güncellememizin çeşitli hata düzeltmeleri nedeniyle ertelenmesi gerekiyordu.Güncellemeyi  engelleyen teknik sorunlara çözüm bulabildik. Bu güncellemenin yeni programı 24 Eylül Pazartesi günü olacak ve güncelleme işlemimize saat 11.00 de başlayacağız.

24 Eylül Pazartesi günü, saat 15:00 - 17:00 arasında başlayan bu yeni etkinlik için kısa bir stres testi yapacağız. Tüm oyuncularımız 24 Eylül Pazartesi günü stres testi bitinceye kadar ''Dış Krallıklar'' a katılmaya ve kontol etmeye davetlidir.Unutmayın ''Dış Krallıklar'' 124.000 oyuncu ile sınırlıdır, ilk önce siz gelin ve giriş yapın! Ne yazık ki, teknik kısıtlamalardan dolayı, şu sunucular bu etkinliğe dahil edilemedi:

• Japan - JP1 
    • China - CN1 / HANT1 / ASIA1 
    • Korean - KR1 
    • Arabic - ARAB1 / AE1 / SA1 
    • Egypt - EG1
    • Poland - PL1 
    • MeinVZ
    • Naszaklasa
    • Spil jetztspielen.de
    • Spil agame.com
    • Spil ourgames.ru
    • Spielaffe.de
      Kraloyun.com
    Benim başka bir server dediğim kraloyun.com orada bu etkinlik aktif değil ayrıca abonelikte işlev görmüyor sadece krallık ligi aktif ama para yatıran oyuncularda var yani bu eşitsizlik niye onu anlamadım ben 
    Bu ''DIŞ KRALLIKLAR'' etkinliği kraloyun.com'a gelmiyor nedenini sorabilir miyim ve bi açıklama yapıldımı yapılmadı ise ne zaman yapılır illa TR1 de kale mi açalım teşekkürler iyi oyunlar dilerim @OHM(TR1) @Ceki
    cevap alınca burdan size duyuracağım

Ortada bir neden varken buna karşı oluşan zıtlık bir etki oluşturur -OHM Kanunu Hayatın Kanunudur
    Oyunla ilgili sorunlarınızı oyundan değil forum üzerinden mesaj atınız
  • DarKDayS (TR1)DarKDayS (TR1) Gönderiler: 128TR1
    son güncellemedeki mesajlar kısmı hiç güzel olmamış mesajları eskisi gibi görse iyi olur :smile:

DARK OF SOUL 
  • OHM (TR1)OHM (TR1) Gönderiler: 976Moderator
    son güncellemedeki mesajlar kısmı hiç güzel olmamış mesajları eskisi gibi görse iyi olur :smile:

evet mesaj kısmının kullanılabilirliği azaldığı için tüm sunucularda bu konuda şikayetler oldu ve oyun geliştirme ekibine iletildi.sorun önümüzdeki ay yapılacak güncelleme ile düzeltilecektir diye düşünüyorum.geri bildirim için teşekkürler

Ortada bir neden varken buna karşı oluşan zıtlık bir etki oluşturur -OHM Kanunu Hayatın Kanunudur
    Oyunla ilgili sorunlarınızı oyundan değil forum üzerinden mesaj atınız
Sign In to comment.