Sevgili moderatör OHM,

darkstar (TR1)darkstar (TR1) Gönderiler: 319TR1
Mesaj yazdım yazdım cevap alamadım, müsait olursanız yazabilir misiniz..

Bin atlı akınlarda çocuklar gibi şendik,
Bin atlı o gün dev gibi bir orduyu yendik!

Yorumlar

• CekiCeki Gönderiler: 340Moderator
    Buyrun 
  • darkstar (TR1)darkstar (TR1) Gönderiler: 319TR1
    Ceki dedi:
    Buyrun 
    Arkadaşlarım banlanmış, bu konuda bilgi ve yardım istedik OHM'den. Yeterli bilgiyi e postalarına gönderdiklerini, bilgi veremeyeceklerini iletmişler. Fakat asıl sorun şu; o hesapların e postası yoktu. Bu hesapların banlanma sebebini bilmiyoruz, ve kaldırılmasını istiyoruz ki aylığı yetiştirelim, mutlu şekilde oynayalım... Yardımcı olursanız çok sevinirim

Bin atlı akınlarda çocuklar gibi şendik,
    Bin atlı o gün dev gibi bir orduyu yendik!
  • AER (TR1)AER (TR1) Gönderiler: 14
    Ceki dedi:
    Buyrun 
    Arkadaşlarım banlanmış, bu konuda bilgi ve yardım istedik OHM'den. Yeterli bilgiyi e postalarına gönderdiklerini, bilgi veremeyeceklerini iletmişler. Fakat asıl sorun şu; o hesapların e postası yoktu. Bu hesapların banlanma sebebini bilmiyoruz, ve kaldırılmasını istiyoruz ki aylığı yetiştirelim, mutlu şekilde oynayalım... Yardımcı olursanız çok sevinirim
    benim epostam vardı ama banlanma sebebim yazılmamış
    Yazın uğrarım şimdi hava soğuk...
  • CekiCeki Gönderiler: 340Moderator
    Ceki dedi:
    Buyrun 
    Bu konuda destek ekibine ticket yollamanız durumu anlatmanız gerekir.Bu tür durumlarda moderatörlere bilgiler verilmediği oluyor.

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak