HTML5 Bulanık Görseller-Bilgi Toplama Başlığı

SystemSystem Gönderiler: 29,539
Lütfen bu başlık altında HTML5 Bulanık Görseller-Bilgi Toplama Başlığı
 konusunda bahsedilen bilgileri bizlere iletiniz

Yorumlar

• Lord14 (TR1)Lord14 (TR1) Gönderiler: 157TR1
    Bu son güncelleme bugün yapılandan sonra oyuna girişte tuhaflık hissettim ve kalemde değişiklik olmuş bazı yerlerde yazılar küçülürken ve bulanıklaşırken bazı yerlerde puntosu artmış olarak gördüm ve bide tam ekran modu aktif değil TR1 haricindeki serverlarda var oradan bahsediyorum 

https://i.hizliresim.com/7apDz5.png

Tam ekran modunda değil ayrıca 
  • OHM (TR1)OHM (TR1) Gönderiler: 1,017Moderator
    Bu son güncelleme bugün yapılandan sonra oyuna girişte tuhaflık hissettim ve kalemde değişiklik olmuş bazı yerlerde yazılar küçülürken ve bulanıklaşırken bazı yerlerde puntosu artmış olarak gördüm ve bide tam ekran modu aktif değil TR1 haricindeki serverlarda var oradan bahsediyorum 

bu sorunla ilgili bugün bir konu yayınlanacak

Ortada bir neden varken buna karşı oluşan zıtlık bir etki oluşturur -OHM Kanunu Hayatın Kanunudur
    Oyunla ilgili sorunlarınızı oyundan değil forum üzerinden mesaj atınız
    OHM (TR1) dedi:

bu sorunla ilgili bugün bir konu yayınlanacak
    anlaşılan HTML5 geçiş olmuş görüntü kalitesi düşmüş ayarlardan yapabiliyorduk görüntü kalitesi ayarı kalmış tam ekrana geçiş yapamıyoruz valla iyi mi oldu kötü mü oldu bilmiyorum hayırlısı olsun 
    @Lord14 (TR1)

açmış olduğun başlığı geri bildirim başlığı ile birleştirdim.sorunun çözümünün hızlanması için duyurularda bulanık görseller kısmında istenilen bilgileri bu başlık altında paylaşırmısın

Ortada bir neden varken buna karşı oluşan zıtlık bir etki oluşturur -OHM Kanunu Hayatın Kanunudur
  • BannerLord (TR1)BannerLord (TR1) Gönderiler: 53TR1
    Windows 10
    masaustu
    Cpu : i 5 - 2310
    Gpu : gtx 750ti
    Normal çözünürlük 1920 x 1080
    23 ekran

bulanik gorsel sorunu var

teşekkürler @doruk01 (TR1)

Oyun bitmiş artık eskisi gibi olamıycak mı flasha geçemez miyiz yavv bu çok kötü oldu ne bu böyle benim pc eski bu güncelleme yüzünden oyun kasmaya başladı neyi nasıl düzelticez birçok şeyi değiştirmek zorunda mı kalıcaz yani nasıl bir yol izliyelim moderatör kardeşim bu bilgileri versek ne vermesek ne sadece ekranla ilgili sorun yok ki oyun kasmaya başladı tam ekran çalışmıyor yazıların puntosu değişmiş gözlük takmama rağmen gözümü yoruyor bırakım mı bu oyunu anlamadım ki 
  • darkstar (TR1)darkstar (TR1) Gönderiler: 319TR1
    Windows7 kullanıyorum, leptop kullanıyorum.
    Sadece bulanıklığın yerine, bulanıklık, sohbet yazışması, mesajları açınca oyunun yavaşlaması, dünya haritasına girince yavaşlaması gibi sorunlar var. Bilgisayarımın özelliklerini bilmiyorum, fakat flash playerdayken sorun yoktu

Bin atlı akınlarda çocuklar gibi şendik,
    Bin atlı o gün dev gibi bir orduyu yendik!
    @Lord14 (TR1)
    bilgileri vermen sorunun çözümü için uğraşan insanların işlerini kolaylaştıracak

@darkstar (TR1)
    Bulanık görseller dışında ki sorunları BURADA bizimle paylaşabilirsin

pc özellikleri ile ilgili yardım gerekiyorsa özelden yazabilirsin

Sign In to comment.