Anasayfa Turkish Öneriler, övgü ve eleştiri

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

Getirilmesi istenen düzenlemeler:

ceasar (TR1)ceasar (TR1) TR1 Gönderiler: 113
Selam Arkadaşlar
Malumunuz ki oyundaki yeni gelen güncellemeler dahilinde bazı düzenlemeler yapılmasını oyun yöneticilerinden talep etme hakkımız olduğunu düşündük.Bu düzenlemeler sayesinde oyundanda ki adaletsizliklerin giderileceği düşüncesindeyiz.
Düzenlenmesi istediğimiz konu:
Hepinizin bildiği üzere sera  uygulaması getirildi ve üretimler büyük ölçüde arttı.Bunun yanında getirdiği ise depo kapasitelerinin artması oldu.Depo kapasitesi nasıl arttıysa adaletsiz olan savaşlarda  oyuncuların haklarını korumak için  birçok  başvuruda bulunacağız ama ilk isteğimiz SAKLANMA YERİ nin kapasitesini artırmak olacaktır. Desteklerinizi bekliyorum....  Ceasar

Hamid Dayyanov 

Bu bir savaş oyunudur ama bu oyunu çiftlik oyunu yapmak isteyenler biz burdayken asla beceremiyeceksiniz.

AY-YILDIZ

Yorumlar

• Metleboglu (TR1)Metleboglu (TR1) TR1 Gönderiler: 15
    Arkadandayım yüce sezar 

sana katılıyorum 
  • ~NEKOK~ (TR1)~NEKOK~ (TR1) TR1 Gönderiler: 226
    ardandayız

Pişmanlık nedir bilir misin? Merak etme öğreteceğim!

• Caesar44.5 (TR1)Caesar44.5 (TR1) TR1 Gönderiler: 252
    aynen saklanma yerinin kapasitesinin arttılırması çok iyi olur 

𝕵𝖚𝖑𝖎𝖚𝖘 𝕮𝖆𝖊𝖘𝖆𝖗

• maharajim (TR1)maharajim (TR1) TR1 Gönderiler: 405
    her yeni gelen şeyin açıklamasını yapmlılar mesela füzyon ne işe tyarar depo yükseltilmesi nasıl olurtahıl amabarlarına atama nasıl olur bilinçsiz oyuncular yeitştiriyolar yani başlayan kral ligi kışla yükseltme jetonuyla artıyor bildiren yok bilgilendirme yok   senidestekliyorum samed bu eksiklerin türk admin omamasından kaynaklanıyor foeum ittifak sayfalarınada küfrediyorlar yaptıkları yanına kar kalıyor
    maharajim @ tr 1
  • AER (TR1)AER (TR1) TR1 Gönderiler: 14
    Oyun iyice kendini çiftlik oyununa dönüştürmeye çalışıyor...

Yanındayız Sezar 
    Hava erken ısındı :smile:
  • WarriorLordGame (TR1)WarriorLordGame (TR1) TR1 Gönderiler: 126
    Ben de  katılıyorum  uygun bir düzenleme getirilmeli. 
  • unutulan (TR1)unutulan (TR1) Gönderiler: 108
    Bu düzenleme ile daha adil bir oyun olacaktır katılıyorum...
  • FastWar (TR1)FastWar (TR1) Gönderiler: 2
    Katılıyorum aynı fikirdeyim 
  • Fearr (TR1)Fearr (TR1) TR1 Gönderiler: 10
    zamanında savaşmış olsakda yapdıın gönderi icin tebrik ediorum cok mantıklı bi paylaşım yani benim düşüncemle yeni kışla seviyesi ve asker getirdiler ama basmak icin inşaat jetonu istio 7 sevyeye yani ikisindende 50-50 buda cok falza yani kim eski eser serasını bırakıb bu kadar fazla jetonu buna verirki hemde bu jetonlar cok az verilioyo ve zor bulunuyor bunun icin bi güncelleme mantıklı olurdu bunu istemek hakımız

• Alcapone (TR1)Alcapone (TR1) TR1 Gönderiler: 95
    KATILIYORUM

DÜZENLEMELERİ BEKLİYORUM

YILDIZLARI HEDEF AL, ULAŞAMASANDA GÖĞE YÜKSELİRSİN.

• OHM (TR1)OHM (TR1) TR1 Gönderiler: 1,147
    Selam Arkadaşlar
    Malumunuz ki oyundaki yeni gelen güncellemeler dahilinde bazı düzenlemeler yapılmasını oyun yöneticilerinden talep etme hakkımız olduğunu düşündük.Bu düzenlemeler sayesinde oyundanda ki adaletsizliklerin giderileceği düşüncesindeyiz.
    Düzenlenmesi istediğimiz konu:
    Hepinizin bildiği üzere sera  uygulaması getirildi ve üretimler büyük ölçüde arttı.Bunun yanında getirdiği ise depo kapasitelerinin artması oldu.Depo kapasitesi nasıl arttıysa adaletsiz olan savaşlarda  oyuncuların haklarını korumak için  birçok  başvuruda bulunacağız ama ilk isteğimiz SAKLANMA YERİ nin kapasitesini artırmak olacaktır. Desteklerinizi bekliyorum....  Ceasar
    Öneri ve talepleriniz iletildi

Ortada bir neden varken buna karşı oluşan zıtlık bir etki oluşturur -OHM Kanunu Hayatın Kanunudur
    Oyunla ilgili sorunlarınızı oyundan değil forum üzerinden mesaj atınız

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak