Anasayfa Turkish Teknik sorunlar

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

GÖCEBE SORUNU

HeaveN00 (TR1)HeaveN00 (TR1) Gönderiler: 12
Göcebe Birden Kayboldu mevsim bonusu acık  o kadar 30 küsür vurmuşum birden han yook oluyor ortadan bunun telafisi nasıl olcak  üstüne o kadar asker var ben bunları neyle besleyecegim nerde gebertecegim ?

Yorumlar

• janes153 (TR1)janes153 (TR1) TR1 Gönderiler: 79
    Hemen Bu Soruna Bir çözüm bulunmalı. herkes yiceğini göçebeye göre ayarlıyor. ayretten bonus alan arkadaşlarımız var. aramızda. göçebe etkinliği ve göçebe takım dükkanlarını hemen geri getirmeniz. buna bende dahil göçebeye hazırlık yaptık. bonus alıcaktım iyikide almamışım. 
  • HeaveN00 (TR1)HeaveN00 (TR1) Gönderiler: 12
    Ne kadar güzel şimdide çim berisi gelmiş ama bizde madeni para kalmadıki tekniker zümrüt komuna gitti bütün para :) ee artık en aşaşgı 5 d parayı nasıl bulcaksak etkinlige dogru düzgün katılacaz :D
  • Samarra (TR1)Samarra (TR1) Gönderiler: 1
    yahu bunun telafisi olarak kazandıqımız puanlar geri verilsin 
  • SoNLaZ (TR1)SoNLaZ (TR1) TR1 Gönderiler: 4
    sorunsuz bir etkinlik yok gibi sabah göçebeyle uyanıyoruz, öglen berimod, akşama allah büyük....

SIRF SEN SEVİYORSUN DİYE; BEN KENDİMİ SEVDİM

• HeaveN00 (TR1)HeaveN00 (TR1) Gönderiler: 12
    berimod ittifak ödülünde son 36.cı ödül olan berimond havuzuda verilmedi
  • BraveEfsane (TR1)BraveEfsane (TR1) TR1 Gönderiler: 10
    kırmızı setin ekipmanları tamamladım ödül gelmedi bugün maviden 1 ekipman :'(  aldım geldi desteğe bildirdim verirlermi ?

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak