Anasayfa Turkish Oyuncu tanıtımı

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

darkstar

darkstar (TR1)darkstar (TR1) TR1 Gönderiler: 288
Kim, ne düşünüyormuş darkstar hakkında?
Hadi, herkes katılsın ve gerçekleri yazsın...
Ben, nasıl biriymişim, nasıl birisi olmuşum bu oyun boyunca?
Herkes tanıdığınca yazsın bu başlığa Beni.
Diğerleri de okusun, tanısın Beni.
Ne kadar iyi ya da kötü birisiyim. Bilmiyorum.
Buna siz yorum yapın.. Beni tanıtın, Ben de öğreneyim..

Bin atlı akınlarda çocuklar gibi şendik,
Bin atlı o gün dev gibi bir orduyu yendik!
«1

Yorumlar

• Dark_Blood (TR1)Dark_Blood (TR1) Gönderiler: 6
    darkstar... Tanıdığım en güzel insan... :) O mükemmel birisi... Çok iyi bir lider... Hem dürüst, hem adil, hem yardımsever, hem cesur, hem içten, hem güçlü, o tanıdığım en iyi lider... O ne olursa olsun sevdiklerinin yanında, onları korumak için her şeyi yapar... O sever :) sevilmeyecek dahi olsa sever... Sevmekten de korkmaz! O çok iyidir... Güzel insan... darkstar hep sizi sever.. korur.. yardım eder.. kendinden verir yardım eder.. sizin için canını bile feda eder... O çok iyi bir insandır... O sevilmeyi en çok hak edenlerdendir... Onun sevgisi sonsuzdur... O her şeye bedel... O tanıdığım en güzel insan... İyi ki varsın... <3
    -Küllerinden doğman için önce yanman gerek-
  • Fariz Bey (TR1)Fariz Bey (TR1) TR1 Gönderiler: 33
    Dostum, seninle tanıştığımız günü hatırlıyorum da, seni tehdit etmemle tanıştıydık. Yazın yanına geldim :) bana kapını açtın :) geldim sırt sırta savastık zaferler kazandık. Bu oyunda gözüm kapalı güvendiğim iki insan var biri sensin :) Dostlarını korumak için elinden gelen her şeyi ortaya koyuyorsun :) Sana, seni bırakmayacağımı söyledim halen geçerli :) Senin düşmanının ittifakında oynarsam kaleyi silecem dediydim halen geçerli :) Sen, her zaman yanımda oldun herkes bakıp geçerken sen elimden tutup çıkardın çukurdan :) sen olmasan şuan bu oyunda bile olmazdım. Senin için oynuyorum bu oyunu :) senin bırakıyorum demen benim için bırakıyoru(z) olarakdır :) Senin için varımı yoğumu ortaya koyacağım. 
    Seni seviyorum Dostum! 
    Sonuna kadar :) 

Türkler öyle bir millettir ki; Hayatta bir tane bile kalsa, devlet kurup intikamını alır.

• ali (TR1)ali (TR1) TR1 Gönderiler: 86
    Alp abi çok iyi bir dost ve çok iyi bir oyuncu.O  bana bu oyunun çoğu şeyini o öğreti bana çoğu şeyde yardım etti.Alp abi olmasa bu oyunda bu kadar gelişemem hatta bu oyunu belki bırakmıştım.Her zaman yanımda oldu o çok iyi bir Lider . İyiki varsın Alp abi ...
  • ENFEKSİYON (TR1)ENFEKSİYON (TR1) Gönderiler: 3
    Düşmanı bol , direnci yüksek , güçlü bir bünye...
    Oluşturduğu ittifakıyla diğerlerinden bağımsız ve farklı bir düzen kuran birisi.
    Özgürlükçü düşünce ve ideolojiye sahip bir lider , üyelerini basitleştirmeyip ittifağın bir ortağı gibi düşünen eşitlikçi bir kişi.

Kısa sürsede ittifağında bulunduğum için kendimi şanslı olarak değerlendiriyorum.
    Herşey için teşekkürler :)

• heroinek (TR1)heroinek (TR1) TR1 Gönderiler: 163
    Darkstar Kim mi?
    Darkstar: Her zaman,güvenebileceğin bir DOST'tur.
    Darkstar: Her zaman,arkanda duran  bir DOST'tur.
    Darkstar: Her zaman,dertlerimizi dinleyip elinden geldiğince yardım eden bir DOST'tur.
    Darkstar: Her zaman,fikrini sorabileceğin bir DOST'tur.
    Darkstar: Her zaman,konuşabileceğin sohbet edebileceğin bir DOST'tur.
    Darkstar: Her zaman,seni düşünen bir DOST'tur.
    Darkstar: Her zaman,halini hatrını soran bir DOST'tur.
    Darkstar: Her zaman,seni koruyan bir DOST'tur.
    Darkstar: Her zaman,sana dürüst bir DOST'tur.
    Darkstar: Her zaman, inanabileceğin bir DOST'tur.
    ****************************************************************************************************
    Darkstar:Oyun boyunca nasıl birimi oldu?
    Darkstar: Oyun boyunca, Mükemmel bir DOST olmuştur.
    Darkstar: Oyun boyunca, İyi bir oyuncu olmuştur.
    Darkstar: Oyun boyunca, Dürüstlüğünü asla kaybetmemiştir.
    Darkstar: Oyun boyunca, DOSTLARINA yalan söylememiştir.
    Darkstar: Oyun boyunca, İnsanlığını kaybetmemiştir bir çok kişinin aksine.
    Darkstar: Oyun boyunca, Cesur bir oyuncu olmuştur.
    Darkstar: Oyun boyunca, Bir çok kişinin aksine insanların arkasından işler çevirmemiştir.
    Darkstar: Oyun boyunca, Bir çok kişiye örnek olmuştur.
    Darkstar: Oyun boyunca, Bir çok kişiyi yanına alıp korumuştur.
    Darkstar: Oyun boyunca, Haksızlığa boyun eğmemiştir.

Darkstar(Alparslan)'ı bu kadar kısa anlattığıma bakmayın, 
    Daha bir çok İyi şey yapmıştır.

Ve KARA SANCAK'a gelip seni tanıdığım gün benim en mutlu günümdür.
    Senin gibi (İYİ) biriyle DOST olduğum için de kendimi çok şanslı hissediyorum.

DOSTUN :)
    Kara Sancaklı olunmaz Kara Sancaklı doğulur.
  • OHM (TR1)OHM (TR1) Moderator Gönderiler: 1,147
    hep kendi arkadaşların görüş belirtti oyunda savaştıkların yorum yazmadılar hala 
    iki tarafta yorumlarını yazsın olmadı senle röportaj yapalım kendini orda tanıtırsın  :)

Ortada bir neden varken buna karşı oluşan zıtlık bir etki oluşturur -OHM Kanunu Hayatın Kanunudur
    Oyunla ilgili sorunlarınızı oyundan değil forum üzerinden mesaj atınız
  • darkstar (TR1)darkstar (TR1) TR1 Gönderiler: 288
    OHM (TR1) dedi:
    hep kendi arkadaşların görüş belirtti oyunda savaştıkların yorum yazmadılar hala 
    iki tarafta yorumlarını yazsın olmadı senle röportaj yapalım kendini orda tanıtırsın  :)

Sen de yaz fikrini abi, herkes yazsın :)

Bin atlı akınlarda çocuklar gibi şendik,
    Bin atlı o gün dev gibi bir orduyu yendik!
  • maharajim (TR1)maharajim (TR1) TR1 Gönderiler: 403
    alt yapı antrenörü olarak darkstar alpı iyi yetiştirdiğimi düşünüyorum savaştan kaçmaz düşmanın içine atlar genelde ana sayfalarında sık sık darkstarın alımı savaş nedeni yazarlar kıskanmıyorum da değil çünkü biz savaştayken turl birliği kalerin alımı savaş nedenidri ayazıyorla rmaharajim değil zatende yazamazlar çünkü milletkorkmasın diye güç puanımı düşük tutuyorum güçpuanımı 10miyon görürlerde serverda kimse kalmaz herkes oyunu siler emrah kardeş sen benimle niye ropçrtaj yapmadınki oyunuoynayan en eski kaleyim sabunnan kalelre arasında en iyi 3 kalden biriyim üstelik tüm birliklere savaşa girp yenilmeden çıkan tek kaleyim ve hala adım serveri korkuyorur sen dünkü acemilerle röportaj yapıyorsun
    maharajim @ tr 1
  • OHM (TR1)OHM (TR1) Moderator Gönderiler: 1,147
    alt yapı antrenörü olarak darkstar alpı iyi yetiştirdiğimi düşünüyorum savaştan kaçmaz düşmanın içine atlar genelde ana sayfalarında sık sık darkstarın alımı savaş nedeni yazarlar kıskanmıyorum da değil çünkü biz savaştayken turl birliği kalerin alımı savaş nedenidri ayazıyorla rmaharajim değil zatende yazamazlar çünkü milletkorkmasın diye güç puanımı düşük tutuyorum güçpuanımı 10miyon görürlerde serverda kimse kalmaz herkes oyunu siler emrah kardeş sen benimle niye ropçrtaj yapmadınki oyunuoynayan en eski kaleyim sabunnan kalelre arasında en iyi 3 kalden biriyim üstelik tüm birliklere savaşa girp yenilmeden çıkan tek kaleyim ve hala adım serveri korkuyorur sen dünkü acemilerle röportaj yapıyorsun
    senle de yaparız cem hocam  :)
    forum katılım tarihin 03.01.2012 en eski oyunculardan birisin fazlasıyla hakediyorsun 

Ortada bir neden varken buna karşı oluşan zıtlık bir etki oluşturur -OHM Kanunu Hayatın Kanunudur
    Oyunla ilgili sorunlarınızı oyundan değil forum üzerinden mesaj atınız
  • alt yapı antrenörü olarak darkstar alpı iyi yetiştirdiğimi düşünüyorum savaştan kaçmaz düşmanın içine atlar genelde ana sayfalarında sık sık darkstarın alımı savaş nedeni yazarlar kıskanmıyorum da değil çünkü biz savaştayken turl birliği kalerin alımı savaş nedenidri ayazıyorla rmaharajim değil zatende yazamazlar çünkü milletkorkmasın diye güç puanımı düşük tutuyorum güçpuanımı 10miyon görürlerde serverda kimse kalmaz herkes oyunu siler emrah kardeş sen benimle niye ropçrtaj yapmadınki oyunuoynayan en eski kaleyim sabunnan kalelre arasında en iyi 3 kalden biriyim üstelik tüm birliklere savaşa girp yenilmeden çıkan tek kaleyim ve hala adım serveri korkuyorur sen dünkü acemilerle röportaj yapıyorsun

doğru diyorsun ağabey
  • maharajim (TR1)maharajim (TR1) TR1 Gönderiler: 403
    o 2. forumu açtığım tarih birncisinin şifresini unututm için maharajim2 diyor oyuna katılış tarihim 30.8.2009
    maharajim @ tr 1
  • Mufera51 (TR1)Mufera51 (TR1) TR1 Gönderiler: 97
    Darkstar Alp abi. bu oyunda tanıdığım en iyi nadir kişilerden. Çok savaşçıdır. Kimseye haksız yere kötü davrandığını görmedim. Her zaman iyi bir kişidir. Ve elimden geldiğimce yardımına koşarım. o da benim yardımıma koşar :).Çok iyi bir kişidir bana karşı hep iyi davranmıştır.

• PlayerBetul (TR1)PlayerBetul (TR1) TR1 Gönderiler: 13
    çok güzel övgüler gördüm. seninle tanıştığıma mutlu oldum. yolun daima açık olsun.
    PlayerBetul @ tr 1
  • Hussein (TR1)Hussein (TR1) Gönderiler: 207
    Gerçek darkstar'ı ne kadar tanıyorum bilmem ama benim tanıdığım darkstar adalet yanlısı, birlik ve beraberlik duyguları gelişmiş, yardımsever, dürüst, mantıklı, tarihe ilgi duyan, her duyduğuna inanmayan, genellikle yol yordam bilen birisidir.
    Fakat ona olan sözümü tutamadığım (geciktirdiğim) için hepinizin önünde özür diliyorum. İyi bir dostsun darkstar, çoğu kişiden daha iyi bir dostsun

TEK EMİR, İKİ KELİME: DAİMA İLERİ!

• ULBAY (TR1)ULBAY (TR1) TR1 Gönderiler: 50
    DARKSTAR  ALPARSLAN HMMMMMM

ADAM GİBİ ADAMDIR KENDİSİ, DOSTLARINI KAYBETMEK İSTEMEZ ONLARI SATMAZ,YANINDA HER ZAMAN DURUR,

BENİM DOSTLARIMDAN BİRİSİDİR, SAĞLAMDIR.

BİZİ TANIŞTIRAN Kara Pençe1 e TEŞEKKÜR EDİYORUM...

ADALET OLMAYAN YERDE KENDİ ADALETİNİ KENDİN

SAĞLAYACAKSIN 

MAHŞER GÜNÜ  -- KAÇIŞ YOK

• Kartal Bey (TR1)Kartal Bey (TR1) Gönderiler: 199
    :hushed:

.::NoPaSaRaN::.

• Kartal Bey (TR1)Kartal Bey (TR1) Gönderiler: 199
    •  :/ 

.::NoPaSaRaN::.

• ÇılgınTavuk (TR1)ÇılgınTavuk (TR1) TR1 Gönderiler: 119
    Hala senin kadar iyi bir oyuncu göremedim oyunda kardeşim :) (özlettin kendini)
  • Arda love İrem (TR1)Arda love İrem (TR1) TR1 Gönderiler: 622
    arkadaş herkes iyi birşey yazmış tek sen adama hakaret ediyorsun :D hiç düşündün mü milleti suçlamak yerine kendinde hata aramayı ? 

gitmiş kaç ay önceki şeyi ortaya çıkarıyorsun bu kadar işsizsin konulara mı bakıyon hangisinde yalan yanlış bilgi yayim diye ne yapıyorsun 
  • Ayberk Akgul (TR1)Ayberk Akgul (TR1) TR1 Gönderiler: 67
    22.09.2020 düzenlendi
    Alparslan 2 yıldır yok,
    @Ceki
    Post edited by Ceki on

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak