Yeni Soru Cevap Bölümü!

24

Yorumlar

• TR  desteği gelecek mi ???
    eskiden kedi kalesi yani Alper Abi bu konuyla ilgili bi çalışma yapmıştı bizde böyle bir şey yapabiliriz geri gelir belki

BAND OF BROTHER BİR TARİHTİR VE HER ZAMAN ÖYLE KALACAK!

Beyinlerimiz savaşsın isterdim ama görüyorumki siz silahsızsınız bayım ;) -Franz Kafka

• MEMUSİS (TR1)MEMUSİS (TR1) Gönderiler: 4
    Selam,askerlerimin uzerinde yavasladi yaziyor onu nasil duzelte bilirim
    MEMUSİS @ tr 1
  • RAUGEN (TR1)RAUGEN (TR1) Gönderiler: 35
    ön ayarlar ne işe yarar ve nasıl kullanılır

Suskunluğum asaletimdendir. Her lafa verilecek bir cevabım var...
    Lakin bir lafa bakarım laf mı diye. Bir de söyleyene bakarım adam mı diye!

• GECE_BELASI (TR1)GECE_BELASI (TR1) Gönderiler: 85TR1
    güncelleme bitmesine rağmen halen karga etkinliği gelmedi ne zaman geleceğine dair bir bilgi paylaşırsanız sevinirim yönetim.......
  • GGS Temmmuz Ayı güncelleme haberlerinde samu ve göçebe için yeni bir kom geleceğini duyurmuştu ne zaman gelecek?

BAND OF BROTHER BİR TARİHTİR VE HER ZAMAN ÖYLE KALACAK!

Beyinlerimiz savaşsın isterdim ama görüyorumki siz silahsızsınız bayım ;) -Franz Kafka

• realove (TR1)realove (TR1) Gönderiler: 14
    S a beyler Yaw bu onebip sipariş kimliğine nasıl bakicaz bilen varmı
    realove @ tr 1
  • M.S.C (TR1)M.S.C (TR1) Gönderiler: 3
    Selam millet. Oyun şifremi unuttum. Facebook bağlantısı sayesinde giriş yapabildim ama yeni şifre almak istiyorum. Oyunun giriş ekranında "şifremi unuttum" kısmına tıklıyorum, posta adresimi giriyorum ama posta adresime bir türlü şifre yenileme bağlantısı gelmiyor. Çok kere denedim bir iki kez de değil. Ne yapabilirim?
  • tamam mı (TR1)tamam mı (TR1) Gönderiler: 181
    Selam millet. Oyun şifremi unuttum. Facebook bağlantısı sayesinde giriş yapabildim ama yeni şifre almak istiyorum. Oyunun giriş ekranında "şifremi unuttum" kısmına tıklıyorum, posta adresimi giriyorum ama posta adresime bir türlü şifre yenileme bağlantısı gelmiyor. Çok kere denedim bir iki kez de değil. Ne yapabilirim?
    ticket atman gerek..
    daha önce benim de başıma böyle bu tarz olay  geldi,
    2 haftada kaleyi ancak açtırabildim,
    ticket atacaksın kale şifremi unuttum e-posta adresine  yenileme bağlantısı gelmiyor gibisinden.
    sonrasını ne yapacaklarını sana söylerler..

ticket atman gerek..
    ticket atacaksın kale şifremi unuttum e-posta adresine  yenileme bağlantısı gelmiyor gibisinden.

yalnız serverdan türkçe dil kaldırıldı. bana ne yapacaklarımı ingilizce söyleyeceklerse pek bir şey anlamam herhalde
    ticket atman gerek..

yalnız serverdan türkçe dil kaldırıldı. bana ne yapacaklarımı ingilizce söyleyeceklerse pek bir şey anlamam herhalde
    google translate  kullannarak yapabilirsin..

doğru aslında :D teşekkür ederim

doğru aslında :D teşekkür ederim
    rica ederim :)

• deniz06 (TR1)deniz06 (TR1) Gönderiler: 1
    Oyuna başladıkdan sonra Nik değişimi mümkünmü?
  • OHM (TR1)OHM (TR1) Gönderiler: 1,041Moderator
    Oyuna başladıkdan sonra Nik değişimi mümkünmü?
    bu herzaman yapılan birşey degil destek üzerinden iletişime geçmen ve geçerli bir mazeret sunman gerekiyor

Ortada bir neden varken buna karşı oluşan zıtlık bir etki oluşturur -OHM Kanunu Hayatın Kanunudur
    Oyunla ilgili sorunlarınızı oyundan değil forum üzerinden mesaj atınız
  • ÖND3R (TR1)ÖND3R (TR1) Gönderiler: 4TR1
    merhabalar kolay gelsin iskan bölgesi isteğe göre açılması daha uygun değilmi ? bunun için bi çalışma varmı yada ayar
  • OHM (TR1)OHM (TR1) Gönderiler: 1,041Moderator
    merhabalar kolay gelsin iskan bölgesi isteğe göre açılması daha uygun değilmi ? bunun için bi çalışma varmı yada ayar
    isteğe göre derken neyi kastediyorsun kale büyüklüğünün daha fazla arttırılabilmesi mi ?

Ortada bir neden varken buna karşı oluşan zıtlık bir etki oluşturur -OHM Kanunu Hayatın Kanunudur
    Oyunla ilgili sorunlarınızı oyundan değil forum üzerinden mesaj atınız
  • ÖND3R (TR1)ÖND3R (TR1) Gönderiler: 4TR1
    kalemizi yada karakollarımı istedğimiz bir bölgeye taşıma olayı gerçekleşse daha ilgi çekici bi hal alır. sorumda şu şekildeydi haritada kalemizi daha uygun gördüğüm yere taşımak için haritanın belirlediği yerin  ( iskan ) açılmış olması gerekiyo bu iskanı neye göre hangi zaman aralığında ve doğu batı kuzey yönünde açıyosunuz. mesela ben karakollarımı yenı bı yerden almak ıstıyorum ama kalemı oraya açmak için sizin oraya kale taşıma yani iskan bölgesini açmanız gerekıyo bunun yardımını edersenız çok kişiyi memnun edebilirsiniz oyunda.. ilginiz ve alakanız için çok teşekkürler
  • PEREL (TR1)PEREL (TR1) Gönderiler: 6
    ben nilgisayardan başladım 
    fakat mabil sürümünün olduğunu öğrenimce yükledim
    en az 10 saat aktifim
    ama bilgisayardaki hesabımı telde nasıl acabilirim
    mail ve şifreyi yazıyorum yeni köy açıyor tr1 deyim
    yardımcı olursanız sevinirim
    birde iyi bir klan önerebilirseniZ
  • PEREL (TR1)PEREL (TR1) Gönderiler: 6
    Şehzade dedi:
    Oyun ile ilgili sorularınızı bu başlık altında sorabilirsiniz. Teşekkürler

Keyifli Forumlar...
    ben nilgisayardan başladım 
    fakat mabil sürümünün olduğunu öğrenimce yükledim
    en az 10 saat aktifim
    ama bilgisayardaki hesabımı telde nasıl acabilirim
    mail ve şifreyi yazıyorum yeni köy açıyor tr1 deyim
    yardımcı olursanız sevinirim
    birde iyi bir klan önerebilirseniZ
    yeniyim
  • lordteratom (TR1)lordteratom (TR1) Gönderiler: 21
    bu yeni gelen güncellemede kıymetli taşlar ücretsiz ekipmandan çıkarabiliyoz  acaba hep böyle mi kalcak yoksa geçici mi ona göre takcam taşları daha güçlü ekipman gelebilir diye takmıyom
    bekle. çünkü taktığın taşı çıkarmak 400 yakut

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak