Anasayfa Turkish Konu Dışı

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

The End

maraz 9 (TR1)maraz 9 (TR1) TR1 Gönderiler: 219
29.10.2017 düzenlendi kategorisi Konu Dışı
Arkadaslar  bildiyiniz gibi  bikac senedir bu oyundayim ve cok cesit insanlar gordum .Gerci suan oyuna basladigim zamandaki abilerimden kardeslerimden geriye kalan sadece 2-3 kale var. Bende  gecen sene kaleyi silmisdim  ticket bile atmisdim ama bildiyiniz uzeri bazi serverlerin admini kapatilmisdi yani artik ticketler turkce atilmiyordu benim kale silme ticketimde o zaman arada kaynadi ve boylelikle  bi sene daha bu oyunu oynadim .Bu sure  zarfinda yanlis tanidigim ve iyi bildiyim kisilerinde  gercek yuzleri oratay cikti . Oyuna nerdeyse beraber basladigimiz aslan1905gs Murat abiyle ilk ittifakim light of god idi iyi gunlerdi sonra dagildik. Baska baska ittifaklara gectik . Bu benim yeni insanlar tanimama   vesile oldu maharajim gibi  Cem abi yani  her sey icin tesekkurler abi sen gercekten  3sene nasil biriydiysen simdide oylesin .Zamaninda senden istediyim yardimi geri cevirmis olsaydin suan  oyunda kenan diye biri olmuycakti :) Ben Turk birligi ittifakinda bi sene bulundum .O zamanlarda da T.E.A.M  Dark of saol Buyukkan coj mehter cckayicc gibi ittifaklarnan savaslardan gectik . Yani oyun oyun gibi oynadiik  birine kufur hakaret etmedim  belki soylediyim  laf agir gelmisse kimseye hakkini helal etsin . Lafi fazla uzatmadan sunuda soylim turk birliginden ben kendim cikmadim  yani kendileri cik dedi  ismini vermiycem bi rutbeli kisi soyledi bunu yagma  yapdigim icin  bende tmm deyip alta gectim ordanda  cik diye bir Turk birligi uyesiyle haber gondermisdi .Bende bu yuzden bi daha Turk birligine donmedim yaptigimiz savaslar  guzel sohbetler bi hatira olarak  kaldi . Ama suda var ki oyunda kale gelistirmekten tut saldir atilmasina kadar orda oyrendim sunu da gonul rahatligiyla soyluye bilirim ki  Turk birligi guclu oyuncu yetisdirmek konusunda  cok basarili bir birlik. Ordan ayrildiktan sonra aklimda bi soru vardi ki neden  Turk birligi yetkilisi  bana ittiden cik dediyinde Cem abi bisey demedi?. Neyse boyle olmasi gerekiyomus  diyelim sonra _SON KALE_  ye gectim ordada kaleyi guc puani bakimdan gelisdirdim ve  oyunla ilgili olan deneyimi biraz daha artirdim  ordanda ciktik GADDAR  da felan bulundum bi sure ve en sonda SAFAK ittifakina geldim. Safak ittifakin lideri Safak abi Cem abi gibi birisi o da iyi guclu kaleler yetisdirmis birisi  fakat  keske zamaninda buraya gelseydim yani TB den ciktigimdan sonra direk Safak a gecseydim ama nasip boyleymis. Bi sene once kafamda sildiyim oyunu  bu gun artik resmen  bitiriyorum .Bu sure zarfinda tanidigim cok deyerli insanlar da oldu  Adem abi  Murat abi (kuzenler ittifakin lideri ) Safak abi Asim abi Kenan abi Dogukan abii Safak ittifakindaki Mehmet  abiler  :)  tabiki de  Kerem Melih Orxan Ramazan  Mustafa Yusuf  Yasin Ekrem ve kafa dengim olan Sezgin  gibi arkadalarim oldu kendize cok iyi bakin ismini  unuttugum  abilerim kardeslerim  varsa hakklarin helal etsinler  bi kisiyi ozel olarak soyluycem perili ev Nihat abi ;) gibi  insanlar tanidim  ve sago35 kalesi Yusuf deli yusuf oyunu biraktin  en iyisini yaptin mardinli B)  Yukarda biseyi soylemeyi unuttum  ben Turk birliginde bulundum evet dogru orda oldugum surece o ittifakin uyesiydim ama ordan ciktigim gun Turk birligi  sayfasi kapandi yani bana bazi ittilerin uyeleri diyordu sen Turk birligi adamisin ya  onlara komple bi cevab vereyim ben kapattigim sayfayi  acmam .  Saydiklarim abilerim ve kardeslerim sayesinde  oyun daha guzel gecti yoksa oyunu coktan birakirdim .Ozel bir  tesekkurde ismini vermiycem ama  o kaleye ediyorum iyi ki varsin tesekkurler  ;)  2013 senesinde basladigim bu oyunu 2017 senesinde  bitiriyorum . Ne cabuk gecti o 4 sene sanki dun baslamisdim oyuna . Yaktigim kaleleri zevk olsun diye yakmadim  bilerek emek hirsizligida yapmak gib dei bi derdim yoktu  sadece  bir ittifaktayken birine savas oldugu zaman saldiriyodum bu kadar. Oyunla ilgili son sozumde bu  ben Turk birliginde  oynadim onlar sayesinde oyundayim onlar beni ittiden cik dedi diye karsilarina gecip vuramazdim . maraz 9 un yeni sahibi kardesim Senan olucak o da benle ayni senede basladi oyuna en az benim kadar bilgilidir oyunda .bundan boyle maraz 9 kalesin sahibi kenan  deyil senan olarak bilinsin .Oyunu birakma nedenimde universite sinavina daha iyi hazirlanmam bu oyunla olmaz cogu kisi soyluyor ki bu oyun cocuk oyunu fakat  deyil .Bu oyun uniyi bitirmis  isi gucu  yerinde olan insanlarin oyunu cunki cocuklarin zamanin aliyor ve surekli asgerim kacti asgerimi kestiler su etkinliyi bitireyim gibi oluyor ve bu da insani dersden uzak tutuyor istemeyerekde olsa.Benim oynadigim zamanlarda kalenin en yuksek guc puanina ulasdigi guc 
Kendinize iyi bakin TR1 oyunculari  Allaha emanet olun
MaraZ 9 : Kenan 
maraz 9 @ tr 1
«1

Yorumlar

• .:MeLiH:. (TR1).:MeLiH:. (TR1) TR1 Gönderiler: 1,366
    ~GÖKTÜRK~ ittifakında tanışmışdık Kenan abi ile .
    Şans eseri bir ittifakda birbirimizi bulduk .
    Ve o günden beri abi kardeş gibiyiz Kenan abi ile .
    Arada bir oyuna bak abi .
    Sensiz biz ne yaparız :'(
    Koskoca maraz efsanesi :'(:'(
    Allaha emanet ol Abilerin abisi ...

HAK-YOL AYDINİZM OK?

M.E.H.T.E.R

İzmir/Buca/Yaylacık
  • Mufera51 (TR1)Mufera51 (TR1) TR1 Gönderiler: 186
    Kenan abim benim için bu oyundaki en iyi dostum/ağabeyim idi. bırakması beni üzdü tabiki ama kendi hayatı için bırakıyor en azından :). Allahe emanet ol Kenan abi :)

Unutursam kalbim kurusun. Bu arada o hakkın olan karakol hala aklımda! Eninde sonunda halledicem :)

ебать лгбт. да здравствует советский союз

• SAKLI (TR1)SAKLI (TR1) Gönderiler: 136
     :'(:'(:'(:/:(:s  yapma 
    G.A.Z.İ.
  • maharajim (TR1)maharajim (TR1) TR1 Gönderiler: 404
    hayatta bol şans lazım olacak çünkü
    maharajim @ tr 1
  • perili ev (TR1)perili ev (TR1) TR1 Gönderiler: 4
    Hoşçakal kardeşim .
    perili ev @ tr 1
  • maraz 9 (TR1)maraz 9 (TR1) TR1 Gönderiler: 219
    asil kalesi :) Melihim  pasam her sey baslangici gibi bi sonuda vardir be  sona geldik iste konu baslgii gibi the end  seni tanidima gercekten mutlu oldum sen hakatli delikanli cocuktun hep boyle kal. maraz efsanesi demek: eyvallah kardesim :)
    kizilmustafa16 Mustafa kardesim o hakkim olan karakolu bos ver  sen ben gereni yaptim  sen  etkinliyni yap kaleni gelisdir dusme karakol pesine abin diyor. zaten sizin boyle sayginiz efendiliyiniz yetiyor  benim icin bisey yapmana gerek yok  sadece sunu unutmayin ben hic bir zaman haksiz yere kale yakmadim  kimsenin emeyine bile bile zarar vermedim belkide bunun icin cogu kisyle karsi karsiya geldim ama yine sonunda sukurler olsun ki yenilmeden ciktim .
    sakli kalesi kerem sana gelince ;) sen benim oyunu birakicagimi  coktan biliyodun her kesden once  hemde uzulme  her sey bi tarafada kerem kaleni cok guclendirdin yeni maraz olurun artik o:)
    ooo maharajim Cem abi tesekkurler  evet dediyin gibi hayatta sansa  ihtiyacim olucak ama sansa ihtiyacim oldugu kadarda calismam gerek abi bir daha her sey icin tesekkurler.
    ve nihat sen garipsin be  tek iki kelime hoscakal kardesim ismi bu sen gitsen ben hoscakmi diycem sadece neyse sende boylesin  alisdim artik  zaten sendende bu beklenirdi ama yine buraya yazman mucize :D
    saka  bir tarafa yorum atan her kese tesekkurler. son 1 gun oyunda
    maraz 9 @ tr 1
    oncelikle murat sen bana ne zaman safaktan cik dedin? sen bu kadar yalanci deyildin ne oldu  anladik  bahane bulamiyon da yalan nedir ? senin kale benim kalenin gucune karsi koya bilseydi 2 kez teke tek davet ettiyimde gelirdin simdi kes trasi uzatmadan  sagdan sagdan git  adamin sinirllerin bozma dediyim gibi niyetim asger kesmek olsa dun gecedenberi ordasin saldiriyi aksam atardim sabaha kalende sadece ciftci  olurdu. hala beni tanimadin  dimi ben gece saldirmayi sevmem .son olarak pazar gunu oyunda deyilsen bu beni baglamaz hadi simdi kolay gele sana  B)
    maraz 9 @ tr 1
    murat eyer hatirliyosan ben senin kufurlerin link olarak atmisdim hafizan yoksa  git doktora  oncelikle dun gercekten mesajini gormedim  senin  gorsem derim sendenmi korkucam? evet tabiki oyunu birakir ayak  tek tek istedin korkmasan onceden de  tek tek yapardin artislk yapma  korkak git su konuda asabimi bozma beni vururrsun eyw da kesmezsen sıkinti buyuk :) bi lafvardir azerilerde sonradan atilan tas  topuga deyermis simdi sende  ben yunu birakinca tek tek istiyon  artik gecti canim git isine  hadi  uzatmadan kes trasi
    maraz 9 @ tr 1
    bide forumda artislenme  sana hediye edilen kaleyide biliyorum ona guvenme  bendne soylemesi kendi kaleni gelistir oyununu oyna  bi dersin pazar gunu oyunda olmadigmi biliyordu vurdu nerdne bilicem la oyundamisin deyilmisin laf bulamiyorsun artik
    maraz 9 @ tr 1
  • ölümsüz45 (TR1)ölümsüz45 (TR1) Gönderiler: 433
    görşürüz adam gibi adam kenan abim geri dönmeni de isterdim fakat senin isteğin karışamaz kimse sana :(
  • ölümsüz45 (TR1)ölümsüz45 (TR1) Gönderiler: 433
    metzger şu oyunu bırakta  az forum az oyun rahat görsün be boş şeyler yazıyosun
  • senan 9 (TR1)senan 9 (TR1) Gönderiler: 141
    30.10.2017 düzenlendi
    kenan eyvallah kardeşim iyi yollar sana inşallah istediyin yerlere çatasan oyunu bırakmada bi tarafdan kendine iyilik yapdın İYİ HAYAT SANA KENAN !!!  ;) ölümüme kadar beklicem seni kardeşim 

~ İLKCAN ~

murat kaleyi soylerim inkar edicen  seni taniyorum  kabul edip evet benim bu demezsin . konuyu sapitmiyorum asil kalen onu gelisdiriyon 500 efsanevi lv ustu bi kale dimi.
    bide git kendin zahmetini cek  bul forumda o linki  anladin
    sen yazmisin ya zayiflara acimak dogaya ihanettir diye  sende sunu unutma  eyer ezilen hakliysa  o sonda ezilen deyil ezen olur cunki hakktan daha guclu bisey yok o er-ya da gec yerini bulur murat 
    ve bide sunuda yaz aklin bi kenarina sen birinden guclu ola bilirsin unutma ki senden gucluler var acimazsan sanada acimazlar ne ekersen onuda bicersin .
    dip not: insani insan yapan merhamettir  
    hadi sana kolay gele metzgerrr
    maraz 9 @ tr 1
    ekrem kardesim eksik olma  kendine iyi bak seni tanimak guzeldi.
    evet oyunu birakarak kendime bir deyil bikac iyilik yaptim.
    artik aliskanlik olmus bu oyuna girmiycem  insallah zamanimi calmiycak derslerime daha iyi odaklancam  sanal alemde zaman gecirmiycem  daha ne ekrem bak kendime ne kadar iyilik yapmisim:  :) ama tabki bu oyununda bende guzel anlari oldu.
    maraz 9 @ tr 1
    veee orxan insallah bende planladiklarimi gerceklestirim   kardesim seni kisa sure once tanidim  keske onceden tanissaydik. neyse nasip boyleymis  arkadaslar kendize cok iyibakin sakli kalesi kerem yeni maraz olursun artik B) benden bu kadar.
    maraz 9 @ tr 1
  • agrılıkadirbaba (TR1)agrılıkadirbaba (TR1) Gönderiler: 20
    30.10.2017 düzenlendi
    AEO kenan abi

oyuna tekrar dönmeni isterdim abi  :'(:'(
                                                                                                        BEST OF WAR

30.10.2017 düzenlendi
    sizde ALLAHA emanet olun Safak ailesi
    siz hepiniz cansiniz bunu asla unutmayin
    maraz 9 @ tr 1

maraz efsanesi nin ne kadar çok seveni var :)

Kenan abim seni asla ve kat-a unutmayacağım instadan mesajlaşacağız zaten :)
    Bir gün seni tekrar bu oyuna döndürmeye çalışacağım :smiley:

HAK-YOL AYDINİZM OK?

M.E.H.T.E.R

İzmir/Buca/Yaylacık
  • senan 9 (TR1)senan 9 (TR1) Gönderiler: 141
    metzger lan  kaç kare kesdi kenan efsane seni bi tane raporlamı kendini gösteriyon

~ İLKCAN ~

31.10.2017 düzenlendi

Post edited by .:MeLiH:. (TR1) on

HAK-YOL AYDINİZM OK?

M.E.H.T.E.R

İzmir/Buca/Yaylacık

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat