Anasayfa Turkish Oyuncu tanıtımı

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

ASİL KALESİ İLE BİR BAĞIM KALMAMIŞTIR .

2»

Yorumlar

• ölümsüz45 (TR1)ölümsüz45 (TR1) Gönderiler: 433
    oyunda  kenan abi dışında ve  diğer birkaç arkadaşım dışında kimse beni bu kadar dışlamadı bu kadar şeyler yapıp bana bu kadar kötülük etmedi bravo bi senden beklemiyordum böyle bir hareket asıl kaynağı senmişsin
  • Hussein (TR1)Hussein (TR1) Gönderiler: 207
    Moderatör den ricam @OHM (TR1) konuyu kilitlesin wb yazışmasınna döndü gereksiz konuşmalar hava uçuşuyor 

@OHM bir süre yok ceki ye dersin fakat ben senle böyle giderse gerçekten bağ kalmayacak olum ben sana ne yaptım sen beni kendinden soğuttun
    @asil kalesi (TR1) bu konuyu sen açmadın, bunu yapman konu sahibine saygısızlıktır.
    @ölümsüz45 (TR1) OHM sadece oyun içinde bulunmayacağını söyledi, forum ile ilgilenmeye devam ediyor.

TEK EMİR, İKİ KELİME: DAİMA İLERİ!

edit
  • herorahim_fire (TR1)herorahim_fire (TR1) Gönderiler: 151
    Melih. senin nasıl bir  arkadaş olduğunu http://prntscr.com/gzcn91 bunla anladık bundan önceki mesajını atabilsem atacam fakat silinmiş ama attığın mesaj bu idi ben bir olalım birşelik olalım dedim sen ise bana  "müttefikliği s.et dedi " sen benden hem mehteran dan üye iste bunu iste şunu iste karşılığında bunu alıcak bir insanmışım demekki ben. arkadaşlarınla bağım hala var

Paslıoyuncu (PAS)
    Herorahim_fire
    ilkerkaracan (oyunu bıraktı fakat) 

bunlarla dostluğum sıkıntısız devam edecek arkadaşların pek senin gibi yapacağa benzemiyo ama 
    bana kara sancakı yak yık diyen sen bide utanmadan bunu dedin helal sana
    en başda sen bana bi hakaret etmeişdin ondan sonrasındada sana
    sizi krallıklar arası vurur köy karakollarınızı alırım dedim
    Cavit abim e Cav-it diye saygısız ahlaksız bir üslub ile böyle bir laf etmişdin
    ben napayım sana şimdi sen söyle :)
    hakaret edip duruyorsun millete 200 asgerimle geliyorum diyorsun diyorsun ancak rapor yok
    20 asger le 200 mızrakçı kesmişin ve
    raporun küçük düşmesin diye benim asgerler de dandik di kem küm :)
    sana bir şey demiyorum o tanımlamandada asil kalesi beni koruyor demişin sil onu seni korumam ben
    böyle laflar ettiğin için bu yazıyı yazıyorum sana yazacak başka bir şey yok .
    yorum yazmıyorum çırpınıp durma . 
    Melih senin Hatrını çok isterim Amma Sen yokken benim arkamda ölümsüz vardı . Sende kardeşim gibisin amma bi oyun için kalp kırmaya deymez kardeşim . Aranızdaki buz bağı çözülsün . Ölümsüz45 Burda en tanıdıgım dürüst adamlardan biri . Heroinekde Paslıoyuncuda Asilkaleside Yani bu oyuna göre kavga degmez . !
    PEŞİNİZDE OLANLAR VAR .......
    Melih. senin nasıl bir  arkadaş olduğunu http://prntscr.com/gzcn91 bunla anladık bundan önceki mesajını atabilsem atacam fakat silinmiş ama attığın mesaj bu idi ben bir olalım birşelik olalım dedim sen ise bana  "müttefikliği s.et dedi " sen benden hem mehteran dan üye iste bunu iste şunu iste karşılığında bunu alıcak bir insanmışım demekki ben. arkadaşlarınla bağım hala var

Paslıoyuncu (PAS)
    Herorahim_fire
    ilkerkaracan (oyunu bıraktı fakat) 

bunlarla dostluğum sıkıntısız devam edecek arkadaşların pek senin gibi yapacağa benzemiyo ama 
    bana kara sancakı yak yık diyen sen bide utanmadan bunu dedin helal sana
    en başda sen bana bi hakaret etmeişdin ondan sonrasındada sana
    sizi krallıklar arası vurur köy karakollarınızı alırım dedim
    Cavit abim e Cav-it diye saygısız ahlaksız bir üslub ile böyle bir laf etmişdin
    ben napayım sana şimdi sen söyle :)
    hakaret edip duruyorsun millete 200 asgerimle geliyorum diyorsun diyorsun ancak rapor yok
    20 asger le 200 mızrakçı kesmişin ve
    raporun küçük düşmesin diye benim asgerler de dandik di kem küm :)
    sana bir şey demiyorum o tanımlamandada asil kalesi beni koruyor demişin sil onu seni korumam ben
    böyle laflar ettiğin için bu yazıyı yazıyorum sana yazacak başka bir şey yok .
    yorum yazmıyorum çırpınıp durma . 
    Melih senin Hatrını çok isterim Amma Sen yokken benim arkamda ölümsüz vardı . Sende kardeşim gibisin amma bi oyun için kalp kırmaya deymez kardeşim . Aranızdaki buz bağı çözülsün . Ölümsüz45 Burda en tanıdıgım dürüst adamlardan biri . Heroinekde Paslıoyuncuda Asilkaleside Yani bu oyuna göre kavga degmez . !
    helal kardeşim sağol barıştık zaten konumuzu önemsemen bile yeter
  • senan 9 (TR1)senan 9 (TR1) Gönderiler: 141
    ölümsüz yanlış suda üzen sonu böyle olur  :)

~ İLKCAN ~

• Paslıoyuncu (TR1)Paslıoyuncu (TR1) Gönderiler: 365
    ya kapanmış olay için yazıp duruyorsunuz bir susun :/

<i><b>PAS</b></i>

Loading...&nbsp;

konu kapanmıştır kimse yazmasın konu kilit
  • senan 9 (TR1)senan 9 (TR1) Gönderiler: 141
    ...

~ İLKCAN ~

gereksiz kişi kendin gibi  gereksiz yorum yapma
    @ceki veya @OHM den ricam konu kilit
  • azrailin (TR1)azrailin (TR1) Gönderiler: 41
    gereksiz kişi kendin gibi  gereksiz yorum yapma

düzgün konuş arkadaşımla
    Bir Millet İki Devlet.
    Azerbaycan-Türkiye.

• Paslıoyuncu (TR1)Paslıoyuncu (TR1) Gönderiler: 365
    22.10.2017 düzenlendi
    İşiniz gücünüz kavga.
    Konu kapatılsın ricası varken bide ayıp yahu.

<i><b>PAS</b></i>

Loading...&nbsp;

• Hussein (TR1)Hussein (TR1) Gönderiler: 207
    22.10.2017 düzenlendi
    Arkadaşlar, ölümsüz45, konunun kilitlenmesini rica etmiş fakat siz hâlâ yazmaya devam ediyorsunuz. Sizin bu yaptığınız ona da moderatörlere de saygısızlıktır.
    Evet, ben de şuan yorum atıyorum, benimki de bir nevi saygısızlık ama umarım benim yaptığım tek saygısızlık; sizin yapacağağınız diğer saygısızlıkların önüne geçer.
    @OHM (TR1)
    @Ceki
    Post edited by Hussein (TR1) on

TEK EMİR, İKİ KELİME: DAİMA İLERİ!

Arkadaşlar, ölümsüz45, konunum kilitlenmesini rica etmiş fakat siz hâlâ yazmaya devam ediyorsunuz. Sizin bu yaptığınız ona da moderatörlere de saygısızlıktır.
    Evet, ben de şuan yorum atıyorum, benimki de bir nevi saygısızlık ama umarım benim yaptığım tek saygısızlık; sizin yapacağağınız diğer saygısızlıkların önüne geçer.
    @OHM (TR1)
    @Ceki
    @Hussein abi doğru dedin ya @OHM  @Ceki biriniz konuyu kapasın lütfen
  • CekiCeki Moderator Gönderiler: 941
    Konu sahibinin isteği üzerine kapatılmıştır.
Bu tartışma kapatıldı.