Anasayfa Turkish Röportajlarınız

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

Tr1-firar28 ile yaptığımız röportaj-Ceki

CekiCeki Moderator Gönderiler: 941
03.10.2017 düzenlendi kategorisi Röportajlarınız
Yeni röportajla karşınızdayım.Umarım beğenirsiniz   

Ceki: Merhaba, Röportaj teklifimi kabul ettiğiniz için teşekkür ederim. Kendinizden biraz bahsedebilir misin?(İsminiz,yaşınız,nerede yaşıyorsunuz?)

firar28: Böyle bir röpörtaj teklifinde bulunduğunuz için ben teşekkür ederim :) İsmim Oğuz ,27 yaşımdayım,Ankarada yaşıyorum :)

Ceki: Çok memnun olduk Hobileriniz ve sizi tanımlayacak özelliklerinizi de bilmek isteriz

firar28: İşten arta kalan zamanlarımda oyun oynamak ve film izlemekten başka bir hobimiz kalmıyor malesef ve tüm gün telefonda konuşmak :)

Ceki: Goodgame Empire ile nasıl tanıştınız, oyunu nasıl keşfettiniz?

firar28: GoodGame Empire ile internet üzerinden dizi izlerken karşıma gelen reklam sayesinde tanıştım

Ceki: Ne kadar süredir oyunu oynuyorsunuz?

firar28: Düzenli olarak 1yıldır oynuyorum çok eski bir geçmişim yok. Totale bakarsak 1,5 yıl civarı.

Ceki: Hangi serverlerde oynuyorsunuz?

firar28: TR1 Serverı harici oynadığım bir server yok. Sadece Alman Serverına takip amaçlı göz gezdiriyorum.

Ceki: Herhangi bir oyuncunun en favori insanı mısın? Neden?

firar28: Evet bir çok oyuncunun en favori insanıyım özellikle bazı etkinlikler başladığında ve bittiğinde belli kitlerden gelen bir çok mesaj oluyor elimden geldiği kadar hepsini cevaplamaya çalısıyorum. Nedeni kısa süredeki hızlı gelişim ve diğer oyunculara nazaran herkesin mesajını elimden geldiğince cevaplama arzumdur.

Bunun yanı sıra bunu kin ve nefrete çevirip hiç tanımadan olumsuz yargılarla yaklaşıldığı için favorisi olmadığım aksine nefret edildiğim bir çok oyuncuda var :)

Ceki: Ulaşamadığınız bir oyuncu ile tanışıp sohbet etme olanağınız olsaydı bu kim olurdu? Ondan neler öğrenmek isterdiniz?

firar28: Ulaşamayacağım bir oyuncu yok şuan serverda ama görüşüp tanışmak istediğim çok ama çok kişi var akşama kadar saatlerce telefonda konusup daha tanısamadıgımız bir çok abimiz ablamız kardeşimiz var

Onlarlada yüz yüze gelme imkanımız bir gün olursa oyundan çok gerçek hayattaki bilgilerini almak isterim.

Ceki: Oyunda yaptığınız için pişmanlık duyduğunuz ne var?

firar28: Bir çok hatam olmuştur. Anlık sinirle kalp kırmışımdır, fevri çıkışlarım olmuştur. 6 lvl kalelerden sabahtan akşama kadar edilen küfürlere en son cevap vermişimdir gibi.

Kasıtlı bir hatam olmamıştır,kimsenin emeğine vs göz dikmemişimdir daha sonrada hatalı olduğum yerlerde her zaman özür dileyen taraf olmuşumdur hatırladıklarım bunlar :)

Ceki: Kalenizin diğer oyuncuların kalesinden farkı ne?

firar28: Kalemin diğer oyunculardan bir farkının olduğunu düşünmüyorum her kale belli emek ve online la aynı düzeylere gelebilir.

Ceki: Sizce bir oyuncu nasıl gelişmeli? Gelişmek için neler yapmalı?

firar28: Oyuncularımız son zamanlar da forumda dolaşan saçma sapan raporlar ve oyun adına açılan sosyal medya hesaplarında yanlış bilgilendirildi bu bir savaş oyunu bilinci...

Oyun etkinlik+strateji+savaş oyunu son zamanlarda oyunculara aksettirilen yanlıs bilgiler sonucu etkinlik yapmadan bir strateji düşünmeden körü körüne saldırı atmaya çalısan ve bundan 3 gün sonra bıkan kaleler var oyunu bırakan.

Gelişmeleri için etkinlik yapmalarını kule vurmalarını vs tavsiye ederim.

Ceki: Oyuna yeni gelen bir oyuncu sizce hangi servera başlamalı ve neden?

firar28: TR1 Serverında başlamalarını isterim zaman kaybetmeden.  Sebebi TR1 serverının çok iyi olduğu ve ya başka bir şey değil tamamen milli duygular :)

Ceki: Peki oyuna yeni başlayan oyuncularımız için tavsiyeleriniz nelerdir?

firar28: Oyuna yeni başlayan oyunculara tavsiyem etkinlikleri sıkı takip etmeleri oyun mantığını bir an önce yakalayıp kişisel gelişimlerini belli bir seviyeye getirmeleridir. Oyun çok zor bir oyun değil aksine oldukça akıcı her etkinlik bir birinin devamı niteliğinde bunları yakaladıklarında oyunun akıp gideceğini düşünüyorum. Ayrıca kendilerine mutlaka bir hoca bulsunlar :))

Ceki: Peki iyi bir ittifak olabilmenin sırrı nedir?

firar28: Ittifak kelimesi bizim için Aile kavramıyla eş değer her sabah uyandığımda sesini duyduğum abilerim var.

İyi bir ittifak olmanın tek sırrı samimi olabilmek bana göre.

Ceki: Oyun içerisinde bir gününüz nasıl geçiyor ? Oyuna girdiğinizde neler yapıyorsunuz ?

firar28: Benim için çok hareketli geçiyor :) etkinlik yap,bir yandan gelen saldırıları karsıla,sana yazanlara cevap ver sorumlu olduğum ittifak için gerekenleri yap,telefonda konuş derken gün bitiyor .

Ceki: Oyunun size kazandırdıkları ve kaybettirdikleri nelerdir?

firar28: Oyunun bana kazandırdığı bir çok dove ittifak konusunda bahsettiğim kadar samimi dostlar... Başın her sıkıştığında arayabileceğin maddi manevi yardım eden insanlar.. İyi günlerimi paylaşabileceğim oturup saatlerce konuşabileceğim dostlar birlik ruhu bana kattıkları bunlar.

Benden götürdükleri kale firar vericek diye uzun zamandır 5 saatten fazla uyumadım :)))))

Ceki: Oyundan öğrendikleriniz neler oldu?

firar28: Oyundan öğrendiğim o kadar şey varki burda ne anlatmakla biter ne yazmayla

En öğrenilmesi gereken şey bu oyunda hiç bir şeyin gizli kalmayacağı ne konuşursanız onu mutlaka 3. kişi duyacaktır buda TR1 e has bir husus :)

Ceki: Oyun içerisinde karşılaştığınız sorunlar, sıkıntılar ya da benzeri durumlar var mı?  Var ise açıklayabilir misiniz?

firar28: Oyun içerisinde karşılaştığım beni yoracak teknik bir sorun yok ; başka türlü olacak sorunlarda diplomasi vs bir çok ittifak liderleri ve yönetimiyle telefonda iletişim halindeyiz sorun çözmemiz uzun sürmüyor.  Sorun diyebileceğim bir sorun yok.

Ceki: Oyuna getirilen güncellemeler hakkında ne düşünüyorsunuz?

firar28: Oyun son dönemlerde kendini güncelleyip bir şeyler yapmaya çalışıyor ve bunda çokta kötü olmadığını düşünüyorum. Başka bir kaleden yağma nın kalkması ortalıkda dolaşan bir çok gereksiz kaleden kurtulmaya yaradı insanlar kulelere,etkinliklere önem vermeye başladı.

Köyden saldırı atılmaması vs harika güncellemeler bana göre.o kadar emeğinizi gece saat 4 de dibinizden alınan köyden gelen birileri artık olmayacak dünya kadar yakut harcayıp yaptığımız 10 düzey gözetleme kuleleri bir işe yarayacak adil bir savaş olacak.

Oyun sürekli kendini güncelliyor herkes yeniliklere açık olmalı bence.

Ceki: Peki ya forum hakkında ne düşünüyorsunuz?

firar28: Çok sıkı bir forum takipçisi değilim sebebide her girdiğimde bazı kalelerin özellikle kendi kalelerinden yazmaya cesareti olamayan çoluk çocuk vs her konuya haddinden fazla yüzlerce mesaj atması. Son dönem çift moderatör yerinde müdahaleler ve konu kapatmalarla daha seviyeli hale geldi umarım daha iyi olur.

Ceki: Sorularımı cevapladığınız için çok teşekkür ederim. Röportajımızı sonlandırmadan önce röportajımızı okuyanlara son kez söylemek istediğiniz bir şey var mı ?

firar28: İlgi gösterip okuyan bütün arkadaşlarıma ve size emeklerinizden dolayı teşekkür ederim.

Herkese saygılı,seviyeli iyi oyunlar diliyorum :)

Yorumlar

• Sılent (TR1)Sılent (TR1) Gönderiler: 1
    :dizzy:

• HCL (TR1)HCL (TR1) TR1 Gönderiler: 26
    adam gibi adam ... abimiz :)

STOIDMAN 

• SAKLI (TR1)SAKLI (TR1) Gönderiler: 136
    tecrübeli oyuncu sözleri budur  :) 
    G.A.Z.İ.
  • Snopy (TR1)Snopy (TR1) Gönderiler: 386
    Yagcılarda inecek var :wink: 
    İmzanız forum kurallarına uygun olmalıdır
  • Hussein (TR1)Hussein (TR1) Gönderiler: 207
    Adam totalde 1,5 yıl oynuyorum dedi ama efsanevi seviyesi +600  :|

TEK EMİR, İKİ KELİME: DAİMA İLERİ!

• SAKLI (TR1)SAKLI (TR1) Gönderiler: 136
    yağla alaksı yok adamın ağzından çıkan sözle bazılarının ağzından çıkan söz arasındaki farkı dememe gerek yok  :)
    G.A.Z.İ.
  • Snopy (TR1)Snopy (TR1) Gönderiler: 386
    adam yaşça olgun biri  büyük oldugunu bile bilemi yagcılık yapıyorsun :wink: 
    İmzanız forum kurallarına uygun olmalıdır
  • StrongKale (TR1)StrongKale (TR1) Gönderiler: 9
    adam harika kale yapmışhelal olsun
  • A.N.K.A (TR1)A.N.K.A (TR1) TR1 Gönderiler: 28
    Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim :)
  • Sophie (TR1)Sophie (TR1) TR1 Gönderiler: 1
    Canım abim. Adam gibi adam. Oyunun gelmiş geçmiş en iyilerinden biri değil en iyisi... Savaş,etkinlik,strateji,liderlik,kordinasyon...

Başarılarının devamını dilerim :)
  • stoidman (TR1)stoidman (TR1) TR1 Gönderiler: 41
    HCL (TR1) dedi:
    adam gibi adam ... abimiz :)
    Bunu yazdığım zaman öyleydi  şuan  pek sayılmaz  :))))

HCL 

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak