Anasayfa Turkish Savaş Raporları Paylaşım Platformu

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

TÜRK BİRLİĞİ RAPORLARI

245

Yorumlar

• maharajim (TR1)maharajim (TR1) TR1 Gönderiler: 404
    madem canınız sıkılıyor sizi yakım smoke la saklı kaleleri
    maharajim @ tr 1
  • SAKLI (TR1)SAKLI (TR1) Gönderiler: 136
    neden doğruyu diyoruz diye mi  :)
    G.A.Z.İ.
  • ölümsüz45 (TR1)ölümsüz45 (TR1) Gönderiler: 433
    madem canınız sıkılıyor sizi yakım smoke la saklı kaleleri
    bu sana yakma şansı vermez günlük 10 konu açıp forumu kirletiyosun ne  kadar sana densede sen gene ayrı konu açıyorsun
  • .:MeLiH:. (TR1).:MeLiH:. (TR1) TR1 Gönderiler: 1,367
    15.09.2017 düzenlendi
    silindi
    Post edited by .:MeLiH:. (TR1) on

HAK-YOL AYDINİZM OK?

M.E.H.T.E.R

İzmir/Buca/Yaylacık
    ben akıncılar ı sen bana verdiğinden beri şifresine  elimi sürmedim selçuklular ittifakında da gözüm yok zaten kimsenin malında gözümüz yok boş şaka yapma gene
  • jean darc (TR1)jean darc (TR1) Gönderiler: 225
    @OHM (TR1)

Bu adam her istediğinde farklı başlıklar altında bu raporları paylaşabilecek mi ? 
    Yanlış hatırlamıyorsam öyle birşeyin olmayacağını söylemiştiniz.
    nasıl ekleniyor söyle öyle yapalım
    maharajim @ tr 1
  • jean darc (TR1)jean darc (TR1) Gönderiler: 225
    Bi konu aç 'Türk Birliği sabit savaş raporları' diye sadece oraya at mesela tüm raporları.
  • OHM (TR1)OHM (TR1) Moderator Gönderiler: 1,147
    Bi konu aç 'Türk Birliği sabit savaş raporları' diye sadece oraya at mesela tüm raporları.

cem hocam son attıklarını da diger başlıklarla birleştirdim bundan sonra koyacağın raporları yeni başlık acmadan bu başlık altında paylaşırsın

Ortada bir neden varken buna karşı oluşan zıtlık bir etki oluşturur -OHM Kanunu Hayatın Kanunudur
    Oyunla ilgili sorunlarınızı oyundan değil forum üzerinden mesaj atınız
    maharajim @ tr 1
    anca yendiklerini atıyosun birazda yenildiğini atsana :) yenildiğim yok  diceksin var o  kesin var
  • Paslıoyuncu (TR1)Paslıoyuncu (TR1) Gönderiler: 365
    anca yendiklerini atıyosun birazda yenildiğini atsana :) yenildiğim yok  diceksin var o  kesin var
    herkes yendiğini atar yenildiğini de başkası atar bu kadar basit boş yakma lütfen 

PAS

Loading... 

senide yaktım ekrem onuda atımmı farmer da senin yüznden yandı onuda atımmı 
    maharajim @ tr 1
    maharajim @ tr 1
    maharajim @ tr 1
    yan kalelerinle yanan kaleyi yaktın aferin güzel bir başarı :D yanan kaleyi yakmaya çalışmak valla ben yapamazdım bunu :)
    http://prntscr.com/gm7p3i sizin bir üyenizin mesajı bu  o çok güvendiğin gökmen varya  küfürbaz çıktı darkstar a bıraktırmışsın küfürü gökmende küfürler dağ gibi :D
    maharajim @ tr 1
  • gökmenafyon (TR1)gökmenafyon (TR1) Gönderiler: 6
    17.09.2017 düzenlendi
    http://prntscr.com/gm7p3i sizin bir üyenizin mesajı bu  o çok güvendiğin gökmen varya  küfürbaz çıktı darkstar a bıraktırmışsın küfürü gökmende küfürler dağ gibi :D
    EKREM ; kişinin ne olduğunu söylemek kötü birşey mi? senin ne olduğu sana dedim kötümü  ..
    BENİM KİŞİLİĞİ Mİ ÇOK MU İYİ  BİLİYORSUN FAZLA KONUŞMA BEN SENİN DEDİĞİN GİBİ SATICI BOŞ LAF YAPAN DEĞİLİM BEN SENİ GAYET İYİ TANIDIM EN UFAK YANLIŞTA BİLE  İNSANLARA KÜFREDEN HİDDETLENEN BİRİSİN BU KİŞİLİĞİNİ BIRAK ZATEN TB DE BAŞKASINDA YETKİSİ OLSAYDI MEHTERAN İTTİFAKI BERKİ BIRAKMICAKTIK BİZE TEK YARARINIZ ARMA OLDU SAVUNMA DA DESTEK EDİN SAVUNUN BİZİ DEDİK SİZ DARK SAVAŞINDAN DOLAYI ELİNİZİ SÜRMEDİNİZ 1 SAVUNMA DA YARDIM ETMENİZ 

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak