Anasayfa Turkish Ittifak haberleri

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

SAVAŞ İSTEYENLER BOŞ DURMUYOR !!!

Tofiq4 (TR1)Tofiq4 (TR1) TR1 Gönderiler: 1,367
12.09.2017 düzenlendi kategorisi Ittifak haberleri
öncelikle 
benimalımımı savaş sebebi yapan .::LEGENDARY::. ailesini tebrik ederim :)

bunun beraberinde

rahim kardeşim zamanında sen beni yakarsın ne dersen o diyen sen bu yüreği yemişsin o yüreği aldığın kasabın hepsini alırım teker teker yediririm sana adam ol die die bi hal oldun üstüme sölicem seni yakacak seni yakacak diyosun 
@herorahim_fire (TR1)  senin o ADAL -ET ailenmi ne oda gelsin onun üstüde kime güveniyosan gelsin alayın gelsin :)
32 asgerle izin alarak dan onur için bi kale ye daldım bu kadar korkup da laf eden sen alımımı savaş sebebi yapmışsın
bizde çok korkturk dimi senin abilerini çağır onlarda gelsin topluca dalın bana tamammı ;)

It doesnt matter how many times you get knocked down. All that matters is you get up one more time than you were knocked down.

«1

Yorumlar

• jean darc (TR1)jean darc (TR1) Gönderiler: 225
    @OHM (TR1) sayın moderatör. 
    Bu arkadaş her istediği dakika forumda konu açıp boşuna kirlilik yapmak zorundamı ? IP adresinden hangi kalelere girdiğini bulabilirsiniz bunu tekrar hatırlatayım.
  • herorahim_fire (TR1)herorahim_fire (TR1) Gönderiler: 151
    öncelikle 

bunun beraberinde

rahim kardeşim zamanında sen beni yakarsın ne dersen o diyen sen bu yüreği yemişsin o yüreği aldığın kasabın hepsini alırım teker teker yediririm sana adam ol die die bi hal oldun üstüme sölicem seni yakacak seni yakacak diyosun 
    @herorahim_fire (TR1)  senin o ADAL -ET ailenmi ne oda gelsin onun üstüde kime güveniyosan gelsin alayın gelsin :)
    32 asgerle izin alarak dan onur için bi kale ye daldım bu kadar korkup da laf eden sen alımımı savaş sebebi yapmışsın
    bizde çok korkturk dimi senin abilerini çağır onlarda gelsin topluca dalın bana tamammı ;)

Senden fazla sure gokturk de oldum :dizzy:
    HCL sor bakalim . Seni yakdirmak benim icin cocuk oyuncagi . SEN FORUM BEBESISIN ISDE . 
    Herkes Senden bikti . HEM DALIB HEM ARTISLENIYORSUN

OHM(Mert)  Lutfen Bu asil Kalesini banlayin isterseniz IP ben vere bilirim size

PEŞİNİZDE OLANLAR VAR .......
  • Fransa Krallığı (TR1)Fransa Krallığı (TR1) TR1 Gönderiler: 446
    Ya forumun içine ettiğiniz yetmedi mi be ! 

Çıkın gidin artık şu forumdan yeter sizin saçma saçma konularınızı görmekten bıktı millet 2-3 tane asalak , team varken yaka silkerken yıkılınca team sevdalısı oldular karakterleriniz de belli forumun içine ettiniz ama yeter ya ... 

Oyundan sıkılınca azcık foruma girip bakayım ne oluyor ne bitiyor diye diyorum sizin gibi her yer ile sorunu olan 2 3 asalak milyon tane konu açıp altına milyon tane boş ve beyin gerektirmeyen yorum atıyor bıktım hani sen testte oynayacaktın git testine insanları forumdan soğuttunuz yetti artık team halinizi görse ağlar yemin ediyorum adamlar oyunda 1. oldukları zaman bu kadar kullanmadılar forumu yani 3-4 sene ya da ne kadarsa siz 1 yılda milyon boş konuya ev sahipliği yaptınız çekin gidin artık yeter okul başlayınca umarım kurtuluruz hayırlısıyla...
    Yazacaklarımı yazmışsın adam 2 ay önce katıldı 1 k yorumu var
    Ben savaş çıktığında ata binmeyeceğim. Ben ata bindiğimde savaş çıkacak. (Napoléon)

• jean darc (TR1)jean darc (TR1) Gönderiler: 225
    Ya forumun içine ettiğiniz yetmedi mi be ! 

Çıkın gidin artık şu forumdan yeter sizin saçma saçma konularınızı görmekten bıktı millet 2-3 tane asalak , team varken yaka silkerken yıkılınca team sevdalısı oldular karakterleriniz de belli forumun içine ettiniz ama yeter ya ... 

Oyundan sıkılınca azcık foruma girip bakayım ne oluyor ne bitiyor diye diyorum sizin gibi her yer ile sorunu olan 2 3 asalak milyon tane konu açıp altına milyon tane boş ve beyin gerektirmeyen yorum atıyor bıktım hani sen testte oynayacaktın git testine insanları forumdan soğuttunuz yetti artık team halinizi görse ağlar yemin ediyorum adamlar oyunda 1. oldukları zaman bu kadar kullanmadılar forumu yani 3-4 sene ya da ne kadarsa siz 1 yılda milyon boş konuya ev sahipliği yaptınız çekin gidin artık yeter okul başlayınca umarım kurtuluruz hayırlısıyla...
    Yazacaklarımı yazmışsın adam 2 ay önce katıldı 1 k yorumu var
    Kendisi %90 ihtimalle cavitdf. O yüzden IP adresine bakın diyorum ya :wink:
  • Tofiq4 (TR1)Tofiq4 (TR1) TR1 Gönderiler: 1,367
    ya size soruyorum şu 1 haftadır 
    ne boş yorumumu gördünüz bazı insanlar yüzünden kandırılıp kışkırtılıp savaşa sürüklenen bir insandım
    bunun zararını hala da görüyorum 
    artık savaşmıyacağım etkinliğimi yapacağım ama kaşınanlar oluyor napayım
    ayrıca rahim kardeşim IP adresi özeldir 
    sen hacker misin benim IP adresimi biliyorsun ?
    ölebişi varsa senin ban lanman gerekir bilmiş ol .

It doesnt matter how many times you get knocked down. All that matters is you get up one more time than you were knocked down.

ben CAVİTDF değilim hani siz bana sen kkiminköpeğisiniz diyosunuz ya ben cavitdf nin köpeğiyim :)

• Snopy (TR1)Snopy (TR1) Gönderiler: 386
    13.09.2017 düzenlendi
    Boş boş konuşma eren Burda laf salatası yapacagına git darkta oyununu oyna Tr1 moderatörü bakabilir ip adresine eger ben deilsem oyunu bırakacakmısın tabi sende o cesaret varsa :D:D  melih kimse kimsenin köpegi deildir kimseninde köpegi olmana luzum yok darkı sevmiyorsan git vur bu oyunda dark kalıcı degildirya :wink: 
    İmzanız forum kurallarına uygun olmalıdır
    ya abi adamıyım derdim de
    köpekler bile insanlardan daha masum onun için öle dedim :)

• Snopy (TR1)Snopy (TR1) Gönderiler: 386
    ya abi adamıyım derdim de
    köpekler bile insanlardan daha masum onun için öle dedim :)
    gel özele 
    İmzanız forum kurallarına uygun olmalıdır
    13.09.2017 düzenlendi
    ya bide böle böle dedin raporun yok azlaf çok iş diyenleriniz varsada 2 rapor var

kayıp fazla biraz paslanmışız ileriye doğru açılırım sorun yok :)
    küçük ittifaklar küçükk levellere dalıyosun diyenler varsada o gelsin karşıma :)
    rahimciğim bu arada sana şunuda diyeyim : 
    üstüme dicem üst ittifakım seni yakcak yıkcak diyodun ortalıkda yoklar :D 
    selam vercem adamlar a selamun aleyküm ve aleyküm selam :)

haksızlığa karşı savaşmak karakterim
    T.E.A.M.

13.09.2017 düzenlendi
    ...

• uğurfear (TR1)uğurfear (TR1) TR1 Gönderiler: 166
    melih kimseye ezdirme kendini zorda kalırsan kime geliceni biliyon iyioyunlar melih ustam  ;)

.::SAVAŞÇI::.

13.09.2017 düzenlendi
    eyvallah usdam :)

• Zuhal atlıalp (TR1)Zuhal atlıalp (TR1) Gönderiler: 136
    melih kafa takma bunlara boş boş konuşuyolar zaten  :/
  • Fransa Krallığı (TR1)Fransa Krallığı (TR1) TR1 Gönderiler: 446
    Facebook profil resmine  yorum yapan akrabalar gibisiniz.
    Ben savaş çıktığında ata binmeyeceğim. Ben ata bindiğimde savaş çıkacak. (Napoléon)

• SAKLI (TR1)SAKLI (TR1) Gönderiler: 136
    Facebook profil resmine  yorum yapan akrabalar gibisiniz.
     :D  :D:D:D:D:Dsüper yorumcusun  :D 
    G.A.Z.İ.
  • janes153 (TR1)janes153 (TR1) TR1 Gönderiler: 79
    öncelikle 

bunun beraberinde

öncelikle 

bunun beraberinde

Senden fazla sure gokturk de oldum :dizzy:
    HCL sor bakalim . Seni yakdirmak benim icin cocuk oyuncagi . SEN FORUM BEBESISIN ISDE . 
    Herkes Senden bikti . HEM DALIB HEM ARTISLENIYORSUN

OHM(Mert)  Lutfen Bu asil Kalesini banlayin isterseniz IP ben vere bilirim size

İkinizde vasifsiz elamanlarsınız. biri uuu diye bağırır ötekide. kale hırsızlığı diz boyu. milleti kandırmaktada üstüne yoktur. al birinden vur ötekine 
  • herorahim_fire (TR1)herorahim_fire (TR1) Gönderiler: 151
    ya size soruyorum şu 1 haftadır 
    ne boş yorumumu gördünüz bazı insanlar yüzünden kandırılıp kışkırtılıp savaşa sürüklenen bir insandım
    bunun zararını hala da görüyorum 
    artık savaşmıyacağım etkinliğimi yapacağım ama kaşınanlar oluyor napayım
    ayrıca rahim kardeşim IP adresi özeldir 
    sen hacker misin benim IP adresimi biliyorsun ?
    ölebişi varsa senin ban lanman gerekir bilmiş ol .
    Benim Ne oldugumu Herkes Bilir . 
    Ismimie Kale hirsizi cikarildi Basima gelmeyen kalmadi . Sizin kalenizi ne edeyim . Yeni2000 savas caldi Alkam yok 
    Ben Hackerim Ve Istersen IP ve bilgilerini tum foruma yayayim :D . Cok ugrasma Kardesim Tum bilgilerin elimde . 
    Bos bos konusma 2 uyemize daldin bununda cezasini cekeceksin elbet :) 
    Saldiri askeri kesmis ezik it herif 
    Sen goreceksin forum bebesi
    PEŞİNİZDE OLANLAR VAR .......
    16.09.2017 düzenlendi
    ...

Bu tartışma kapatıldı.