Anasayfa Turkish Öneriler, övgü ve eleştiri

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

Oyunla ilgili Şikayet ve Öneriler

OHM (TR1)OHM (TR1) TR1 Gönderiler: 1,147
Forumun daha kullanılabilir olması için oyun ile ilgili tüm öneri ve şikayetlerimizi bu başlık altında yapalım

Ortada bir neden varken buna karşı oluşan zıtlık bir etki oluşturur -OHM Kanunu Hayatın Kanunudur
Oyunla ilgili sorunlarınızı oyundan değil forum üzerinden mesaj atınız

Yorumlar

• Tofiq4 (TR1)Tofiq4 (TR1) TR1 Gönderiler: 1,367
    lütfen şanslı sent geri dönsün

ejder vuramıyooruz tavla ları 3 yapmış YAKUTLU oyuncular herşeyi kapıyor 
    beriden yakut kassak dicem oda azaltılmış yakut sıkıntımız var şanslı sent lütfen geri gelsin 

ikinci olarakda kargada 600 üzeri asger çıkmadı neden bu kadar az şöhret kasamıyoruz 

It doesnt matter how many times you get knocked down. All that matters is you get up one more time than you were knocked down.

• FURKAN206 (INT1)FURKAN206 (INT1) Gönderiler: 14
    lütfen şanslı sent geri dönsün

ejder vuramıyooruz tavla ları 3 yapmış YAKUTLU oyuncular herşeyi kapıyor 
    beriden yakut kassak dicem oda azaltılmış yakut sıkıntımız var şanslı sent lütfen geri gelsin 

ikinci olarakda kargada 600 üzeri asger çıkmadı neden bu kadar az şöhret kasamıyoruz 
    arkadaş çok haklı yabancılarda asker çıkmıyor ve de en önemlisi şanslı setin geri gelmesi herkeste setler bitti yakut yapamıyor millet boş boş kaldı şanslı set güncellemesi, güncelleme olduysa işlevsel ve sürekli olması çok önemli
  • GoKoBoZ (TR1)GoKoBoZ (TR1) Gönderiler: 37
    1- Yakut alırken Örnek; Ödenecek Toplam Tutar: 53.99 TRY Yazıyor veya 89,99 TRY yazıyor. Kredi Kartı Ödeme Kaydıma bakıyorum. Her bir yakut alımına 2 ile 5 TL fark eklenmiş görünüyor. Bu bir dolandırma taktiğidir. MasterCard kullanmama rağmen yurt dışı alışveriş harcı kesemez yasal değildir. Gerekli Hukuki başvuruları başlattım.
    2- Güncelleme sonrası emek harcadığım, zaman harcadığım ve hatta parayla satın aldığım yakutları kullandığım 2 kumandan setimin ekipman parçaları silindi ve henüz ses seda yok GGS den.

3- Hata değil ama GGS ye toplu tepki göstermemizin zamanının geldiğini dile getirmek istiyorum. Altın ve yakut kazanımlarını azalttılar. Herşeyi yakut harcamaya odakladılar. tüm NPC hedeflerinin kumandan ve komutanlarını kat kat güçlü hale getirip fazla asker kestirmeye başladılar. Yapılan saldırılar, yapılan savunmalar tamamen matematiğe ters yapılmaktadır. güçlerin karşılıklı sıfırlanmasına rağmen devasa askerler kesilmeye başlandı.

GGS yakut sattığı için biz oyuncular bir müşteri (tüketiciyiz) tüketici olarak bu maddeler alenen dolandırıcılık maddesidir ve hakkımızı aramaya başlamaz isek GGS daha da sapıtacak ve bu oyunu oynanamaz hale getirecektir.

Lütfen her bir oyuncu yukarıda yazdığım 3 maddeyi şikayet olarak ticket atsın. atsın ki tepkimizi iletelim artık.GGS nin kendine çeki düzen vermesi şart.

Herkese saygılar, sevgiler ve iyi oyunlar dilerim
    GoKoBoZ @ tr 1
  • komando1 (TR1)komando1 (TR1) Gönderiler: 17
    1- Yakut alırken Örnek; Ödenecek Toplam Tutar: 53.99 TRY Yazıyor veya 89,99 TRY yazıyor. Kredi Kartı Ödeme Kaydıma bakıyorum. Her bir yakut alımına 2 ile 5 TL fark eklenmiş görünüyor. Bu bir dolandırma taktiğidir. MasterCard kullanmama rağmen yurt dışı alışveriş harcı kesemez yasal değildir. Gerekli Hukuki başvuruları başlattım.
    2- Güncelleme sonrası emek harcadığım, zaman harcadığım ve hatta parayla satın aldığım yakutları kullandığım 2 kumandan setimin ekipman parçaları silindi ve henüz ses seda yok GGS den.

3- Hata değil ama GGS ye toplu tepki göstermemizin zamanının geldiğini dile getirmek istiyorum. Altın ve yakut kazanımlarını azalttılar. Herşeyi yakut harcamaya odakladılar. tüm NPC hedeflerinin kumandan ve komutanlarını kat kat güçlü hale getirip fazla asker kestirmeye başladılar. Yapılan saldırılar, yapılan savunmalar tamamen matematiğe ters yapılmaktadır. güçlerin karşılıklı sıfırlanmasına rağmen devasa askerler kesilmeye başlandı.

GGS yakut sattığı için biz oyuncular bir müşteri (tüketiciyiz) tüketici olarak bu maddeler alenen dolandırıcılık maddesidir ve hakkımızı aramaya başlamaz isek GGS daha da sapıtacak ve bu oyunu oynanamaz hale getirecektir.

Lütfen her bir oyuncu yukarıda yazdığım 3 maddeyi şikayet olarak ticket atsın. atsın ki tepkimizi iletelim artık.GGS nin kendine çeki düzen vermesi şart.

Herkese saygılar, sevgiler ve iyi oyunlar dilerim

Arkadaşımızın dediği doğru bir şey toplu olarak ticket atarsak belki tepki çekebilir  
  • Strajerul (TR1)Strajerul (TR1) TR1 Gönderiler: 58
    10.09.2017 düzenlendi
    Oyunda ender gelen etkinliklerden devrik kral, yer altı, bıçak kıyısı etkinliklerinde hammadde yataklarını söndürmek için süre geç kullanımına olanak sağlanmalı. Başarı görevlerinde 75k rune taşı toplamak için 10 etkinlik geçmesi gerekli, yılda 3 kere anca gelen etkinlikte bu mümkün gözükmüyor. 
    Kurumun değil, bireyin büyüklüğü önemlidir.
  • GOLDWAR (TR1)GOLDWAR (TR1) Gönderiler: 1
    oyunda tüm 70 levellerin aynı katogeride yarışması çok saçma bence 70 leveller efsanevi levellerine göre sınıflandırılmalı nasıl 40 levelle 60 level bir olmadığına göre daha yeni 70 level olan birisiyle 70 level olup 800 efsanevi seviye olan biride bir değil buna bir düzenleme getirmesi dileğiyle     TEŞEKKÜRLER 
  • Mylovee (TR1)Mylovee (TR1) Gönderiler: 2
    Merhaba Ben Etkinlik İçin Hesab Açtım Ve Olanlar Adamların Hepsinden Tehtit Aldım Yetmezmiş Gibi Hakarette Etti İşte Ekran Görüntüleri
  • Mylovee (TR1)Mylovee (TR1) Gönderiler: 2
    Buda Devamı 
  • LordOfBlank (TR1)LordOfBlank (TR1) Gönderiler: 35
    Buda Devamı 
    Hahahahaha :) etkinlik yuzundendemi tehtit edildin :) iyice icine ettiler
  • VAHİT97 (TR1)VAHİT97 (TR1) Gönderiler: 26
    hesabım çalındı vahit9 kalesi    artık yeter hesap hırsızlaırn sonu gelse
    oyuna şifre kırcı proramların girmemsini istiyorum tek isteğim bu ve vahit9 kalesinin bulunmasını istiyorum
  • ahmetburak (TR1)ahmetburak (TR1) Gönderiler: 14
    İnsaat öğesi yapımında ince kumun kullanımını azaltmak yada asalet yarışmasında ince kuma da yer verilebilinir.
    Bıçak  kıyısı yer alti vb eski etkinliklerin içerik ve komutanları değişebilir 
    Berimond kisa süreli gelmesi dezavantaj oluyor 
    Yapılan ve şu an yer almayan etkinlikler son durumu hakkinda bilgide verilebilinir.(berimond çim kraliyet yarışması itifak savaşı) 

ahmetburak @ tr 1

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak