Anasayfa Turkish Savaş Raporları Paylaşım Platformu

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

Son Of War &Best of War & Clan Of justice & PIRAMIT -VS- ADAL-ET

Adalet Ittifaq 2 yil once calinmisdir . Yeniden Kuruldu . Ve bazi Dusmanlarimizin sonu geldi 

PEŞİNİZDE OLANLAR VAR .......

Yorumlar

• Spartacus. (TR1)Spartacus. (TR1) TR1 Gönderiler: 172

CIN OLMADAN ADAM CARPMAK ISTEYENE SON OF WAR CARPAR
  • herorahim_fire (TR1)herorahim_fire (TR1) Gönderiler: 151

CIN OLMADAN ADAM CARPMAK ISTEYENE SON OF WAR CARPAR

Biz afk iken ve ya oyunda deilken Kale vurma keyfindesiniz :)

• SAKLI (TR1)SAKLI (TR1) Gönderiler: 136
    ya koskoca ittleri yıkmak için milyon takla atan ittifaklar yazık diyip geçiyorum  :)
    G.A.Z.İ.
    ya koskoca ittleri yıkmak için milyon takla atan ittifaklar yazık diyip geçiyorum  :)Simdi

Hocam pek merakliysaniz yanmaya sizede el atalim . sowla sorunumuz var hallediyoruz . Sira Sanada gelecekdir 
    06.09.2017 düzenlendi
    biz afk iken saldirmissinizda yok soyle yok boyle 
    gece herkez uyuyunca gelip saldiriyorsunuzda veya mesgul donemde isde oldugumuz zaman saldiriyorsunuz bizimkisi afk olmuyor sizinkisi oluyor oylemi..

sizden  10 itifak dolusu olsa bile ne yazar.. kale hirsizlari sizi
    gece gelip askere attigimiz destekden doalyi bos kalan kalelere dalip onur almak iyidi dimi :smiley:
    Boylesi keyifsiz kotu raporlar attigimiz icinde kusura bakmasin forumdaki arkadaslar ama egitim sart..
    :) Ben siradaki raporlara gecemem 

SOW ailesinden belki gelicek sefer ozur dileyecem amma SOW  kavgayi baslatti . AHMET tanirim yalanci deildir benim yillardir liderimdir   joh turk onlardan caldilar :) Sanarim buda SOW isi =)

Neyse su anlik bi yorumum pek yok  SOW ezik saymiyorum cunki gelcek sefer ondan ozur dileye bilirim Amma onlar haklida deildir 
    @OHM (TR1) Emrah abi su hirsizlarin acmis oldugu konuyu kilit yaparmisin please..

• maraz 9 (TR1)maraz 9 (TR1) TR1 Gönderiler: 219
    heror_rahim sen akli kalesimi yakican dikkat et rezil edim derken rezil olmaz o kaleye bi sabaotaj giderse kaleni  acdigina pisman olursun lafi bos  yere soylemediymi bilirsin sakli kalesi bu oyundaki en delilkanli couklardan biridir 
    iyi forumlar bu arada Emrah abi moderator olmusun hayirli olsun
    maraz 9 @ tr 1
  • blacknight (TR1)blacknight (TR1) Gönderiler: 5
    yorumları da başlığı da gördükçe nasıl böyle insanların içindeyim nasıl bu oyunu oynarım diye kendimden utanıyorum. neymiş efendim bir sürü kalem varimiş, neymiş kaleleri toplamışım. saldırı atmışım vs.
    ilk saldırının kimden geldiğini öğrenmek isterseniz asım nedim kalesine yazıp görüş alışverişinde bulunabilirsiniz. kaldı ki RDM(mert) kalesinin telefon numarasına da kendisinden ulaşıp irtibata geçebilirsiniz.
    Sizin bu hırs mücadelesine sahip oyununuzda fazla kalamayacağım benim için oyun burada bitmiştir. darısı EGOİST LİDERLERin başına :)

HERKESE BU BATAKLIK İÇİNDE İYİ OYUNLAR DİLERİM
    B   *   L  *   A  *  C  *  K- NİGHT
    yorumları da başlığı da gördükçe nasıl böyle insanların içindeyim nasıl bu oyunu oynarım diye kendimden utanıyorum. neymiş efendim bir sürü kalem varimiş, neymiş kaleleri toplamışım. saldırı atmışım vs.
    ilk saldırının kimden geldiğini öğrenmek isterseniz asım nedim kalesine yazıp görüş alışverişinde bulunabilirsiniz. kaldı ki RDM(mert) kalesinin telefon numarasına da kendisinden ulaşıp irtibata geçebilirsiniz.
    Sizin bu hırs mücadelesine sahip oyununuzda fazla kalamayacağım benim için oyun burada bitmiştir. darısı EGOİST LİDERLERin başına :)

HERKESE BU BATAKLIK İÇİNDE İYİ OYUNLAR DİLERİM
    Nereye . 
    Yakisirmi sana .
    Devam ediyorduk . Hep arkandayim . 
    Kardesim eger geri gelirsen . yaz bana . Umarim oyuna gine devam edersin . 
    Bazi IQ farkimiz olan Liderlere Bakibda gitme . Bi ara pes etmek istedim . AMMA SENIN HEP ARKANDAYIM .
  • Tofiq4 (TR1)Tofiq4 (TR1) TR1 Gönderiler: 1,367
    12.09.2017 düzenlendi
    vay vay vay da ne vay 
    rahim kardeş sen kaleni almışsıın demek haa
    yan kale açıp özelden millete hakaret eden rahim 
    bi selam verir insan değilmi :trollface:

32 asgerle dalıyorum bu kadar korkuyorsun rahimciğim 
    dark altlarına dalıyosun ya coj falan ben onlar gibi gelen saldırıları umursamamazlıkdan gelmem
    birine taktımmı kafayı o adam yok olur 

It doesnt matter how many times you get knocked down. All that matters is you get up one more time than you were knocked down.

vay vay vay da ne vay 
    rahim kardeş sen kaleni almışsıın demek haa
    yan kale açıp özelden millete hakaret eden rahim 
    bi selam verir insan değilmi :trollface:

32 asgerle dalıyorum bu kadar korkuyorsun rahimciğim 
    dark altlarına dalıyosun ya coj falan ben onlar gibi gelen saldırıları umursamamazlıkdan gelmem
    birine taktımmı kafayı o adam yok olur 

Sanarim asil kalesi forum bebeligine baslamis . 
    Sen yeni Hali Sahasimi olmak istiyodun .
    Gmaille Aldim kalemi . Adam kalemle tum ittifaqlara kufretmis . 
    Girmeyecem o kaleye harabe olsun gitsin . 
    SENDE AKILLI DUR . 32 ASKERLE DALMAYACAKDIN :)  5000 ASKERLE DALCAKDINKI SAVUNMA RAPORUNU BURDA ATAYIM 
    32 asger  kesdin onlarda kıdemli arbaletçi :smiley: en kötü asgerimi kesdin fazlalıkk zaten eyvallah .

It doesnt matter how many times you get knocked down. All that matters is you get up one more time than you were knocked down.

32 asger  kesdin onlarda kıdemli arbaletçi :smiley: en kötü asgerimi kesdin fazlalıkk zaten eyvallah .
    O askeri olmayanlarda var forum bebesi 
    ya git işine icraatın yok bişiyin yok
    anca elalemin raporlarıyla öövün ikili tartışmaya girmek istemiyorum rahim yalvarıyorsun kırmızıyı söndürün die ama nafile o kırmızı yandımı sönmez :)

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak