Anasayfa Turkish Ittifak haberleri

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

KULLANILDIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!

245

Yorumlar

• ali (TR1)ali (TR1) TR1 Gönderiler: 86
    ben itifakımı satmam hata yapınca hemen TURK BİRLİGİ yüzünden demem hata yaparsam da kendim yaparım ama ben KARA SANCAKTAN hiç bir zaman ayrılmam bu da böyle biline 
  • murat duran (TR1)murat duran (TR1) Gönderiler: 99
    hata yapan tb derdini ceken  onlar ama ben yaparımmış falan yok işte  sen devam et yakında sende gercegi gec öğrenirsin  sende tam ağlarsın artık bekleyecez 
  • darkstar (TR1)darkstar (TR1) TR1 Gönderiler: 288
    maharajim sizi nasıl kullanabilir bilmiyorum, ama siz yanılıyorsunuz. Beni kullanmayan maharajim sizi mi kullanacak be gençler..

Bin atlı akınlarda çocuklar gibi şendik,
    Bin atlı o gün dev gibi bir orduyu yendik!
  • özburdurlu (TR1)özburdurlu (TR1) Gönderiler: 297
    maharajim sizi nasıl kullanabilir bilmiyorum, ama siz yanılıyorsunuz. Beni kullanmayan maharajim sizi mi kullanacak be gençler..
    alparslan büyüyünce öğrenirsin abisi :smile: 

En fazla ileriye giden ok, en çok geriye çekilmiş yaydan çıkar.

sen kendini adamdan sayma zaten  :)  siz sanıyosunuz ki  bu serverde tekim en iyi beni falan  öyle düşününen tb nin hali ortada  darka karşı 2 gündemeden  pert oldu  şu anda suyunu sıkıyorlar işallah geriye bişey kalacaktır yada haritadan silinecektir görecez   
    sen kendini adamdan sayma zaten  :)  siz sanıyosunuz ki  bu serverde tekim en iyi beni falan  öyle düşününen tb nin hali ortada  darka karşı 2 gündemeden  pert oldu  şu anda suyunu sıkıyorlar işallah geriye bişey kalacaktır yada haritadan silinecektir görecez   
    Yazmayı öğren gel, zekanda o kadar sorun var ki muhtemelen öğrenmen epey sürecek. Öğrendikten sonra görürsün merak etme :)

• Snopy (TR1)Snopy (TR1) Gönderiler: 386
    söz benim sozumdur  son noktayı katiyorum gelir kara samcagi dağıtır elinize veririm   korkaklık doneklikle alakası yok gerçekler doğruyu kabul etmez  buda son sözdür 
    r
    İmzanız forum kurallarına uygun olmalıdır
  • uğurfear (TR1)uğurfear (TR1) TR1 Gönderiler: 166
    kim nederse neye inanırsa inansın ben yolumu çizdim bak janes153 denenşahıs bu oyunda herşwyi gördüm ama senin kadar adi bi adam görmedim daha bu oyunda kimsenin anasına bacısına sövmedim. 
    evet doğru sizden özür diledim . ama ne için. baan durduk yere saldırdınız diye sizden özür diledim sizde oakdar adiydinizki gine durdukyere saldırdınız. gerçekler budur. çarptrılmasın.

herkes kendi yoluna baksın.
    ben bu oyunda dönen oyunlardan dolayı çok yoruldum + yıprandım. ben kendi işime bakacam kimsenin etlisine sütlüsüne karışmıyacam bundan sonrada benden özür dilemeyenden özür dilemeyecem .

sözlerim bukadardır. kendi yolunuza gidin.

.::SAVAŞÇI::.

• janes153 (TR1)janes153 (TR1) TR1 Gönderiler: 79
    05.09.2017 düzenlendi
    kim nederse neye inanırsa inansın ben yolumu çizdim bak janes153 denenşahıs bu oyunda herşwyi gördüm ama senin kadar adi bi adam görmedim daha bu oyunda kimsenin anasına bacısına sövmedim. 
    evet doğru sizden özür diledim . ama ne için. baan durduk yere saldırdınız diye sizden özür diledim sizde oakdar adiydinizki gine durdukyere saldırdınız. gerçekler budur. çarptrılmasın.

herkes kendi yoluna baksın.
    ben bu oyunda dönen oyunlardan dolayı çok yoruldum + yıprandım. ben kendi işime bakacam kimsenin etlisine sütlüsüne karışmıyacam bundan sonrada benden özür dilemeyenden özür dilemeyecem .

sözlerim bukadardır. kendi yolunuza gidin.
    siz bize her türlü hakareti yapıcaksınız sonra size oyun oynatıcaz yok öyle yağma. üstüne pişkin pişkin hakaretlerine hayla devam ediyosun. saldırı yemeye devam edeceksiniz . iyi forumlar
  • Tofiq4 (TR1)Tofiq4 (TR1) TR1 Gönderiler: 1,367
    ali (TR1) dedi:
    ulan asil kalesi ve savaşçı ne biçim birisiniz lan daha savunma felan yapmasınız yenilgilerinizi bizden bulursunuz bende çok fazla yenildim hemde çok yenilgiler gördüm ama hiç bir zaman TÜRK BİRLİGİNDEN bulmadım yenilgilerimi 
    ali sana kızgınım canımı sıkma benim
    ben korkup kaçmadım neler yapdığım ortada maharajim bizi kullanmış zamanı geldiğince kullanılmış bir peçete gibi sizi çöpe atacak ben yol yakınken döndüm arkadaşlarımıda kurtardım şükür 

It doesnt matter how many times you get knocked down. All that matters is you get up one more time than you were knocked down.

• SAKLI (TR1)SAKLI (TR1) Gönderiler: 136
    ya başta denildiği gibi 1 dark oyuncusu maharajime eşit ki zaten kalenizde asker yok boşverin bu sevdadan  :D
    G.A.Z.İ.
  • heroinek (TR1)heroinek (TR1) TR1 Gönderiler: 163
    ali (TR1) dedi:
    ulan asil kalesi ve savaşçı ne biçim birisiniz lan daha savunma felan yapmasınız yenilgilerinizi bizden bulursunuz bende çok fazla yenildim hemde çok yenilgiler gördüm ama hiç bir zaman TÜRK BİRLİGİNDEN bulmadım yenilgilerimi 
    ali sana kızgınım canımı sıkma benim
    ben korkup kaçmadım neler yapdığım ortada maharajim bizi kullanmış zamanı geldiğince kullanılmış bir peçete gibi sizi çöpe atacak ben yol yakınken döndüm arkadaşlarımıda kurtardım şükür 

http://prntscr.com/ghf79t
    Kara Sancaklı olunmaz Kara Sancaklı doğulur.
    söylediklerimiz bazılarına o kadar ağır geliyor ki yazdıklarımızı bile geri zekalı gibi anlamamaya çalışıyorlar

hell size siz böyle geri zekalılara uymadınız zararın neresinden dönerseniz kârdır
    söylediklerimiz bazılarına o kadar ağır geliyor ki yazdıklarımızı bile geri zekalı gibi anlamamaya çalışıyorlar

hell size siz böyle geri zekalılara uymadınız zararın neresinden dönerseniz kârdır
    İleri geri zekalı arkadaşım herkesin kendi oyunu kendi kararı sa-na-ne.
    kulllanılıyorsunuz 
    yeri geldiğinde kullanılmış bir peçete gibi çöpe atılcaksınız haberiniz yok

It doesnt matter how many times you get knocked down. All that matters is you get up one more time than you were knocked down.

kulllanılıyorsunuz 

O peçete dediğin insanlar senin karakolunun işgalini bozuyor.
  • Paslıoyuncu (TR1)Paslıoyuncu (TR1) Gönderiler: 365
    kulllanılıyorsunuz 

Tamam :)

<i><b>PAS</b></i>

Loading...&nbsp;

ben peçete diyerek hakaret etmedim bi mecaz anlam var orada seni sizi düşünmüşdüm ben hataymış

ben peçete diyerek hakaret etmedim bi mecaz anlam var orada seni sizi düşünmüşdüm ben hataymış
    Herkezin kendi oyunu kendi kararı sa-na-ne.
    Şu kullanılma işini benle özelden konuşun, merak ediyorum, cidden dostlarım :)

Bu tartışma kapatıldı.