Anasayfa Turkish Ittifak haberleri

Yeni Moderatörlere ihtiyacımız var!

ModeratörEkibimize katılabilecek yetenekli kişiler için hep fırsat kollarız. Bu kişilerden biri de sensin! Eğlenceli bir hava sağlayıp topluluğu düzenlememize ve bilgilendirmemize yardım edebileceğini düşünüyorsan lütfen başvur. Forumda, duyurular konusunda, Discord'da ve diğer sosyal medya kanallarımızda bize yardımcı olacak kişiler arıyoruz.

Bu ilgini çekiyorsa BURAYA TIKLA

OYUN BAŞLASIN

uğurfear (TR1)uğurfear (TR1) TR1 Gönderiler: 166

HADİ BAKALIM ELİNİZDE TUTUN O İŞGALLERİ OYUN DAHA YENİ BAŞLIYO B);)

.::SAVAŞÇI::.

Yorumlar

• Paslıoyuncu (TR1)Paslıoyuncu (TR1) Gönderiler: 365
    Oyun başlasın :)

<i><b>PAS</b></i>

Loading...&nbsp;

• unutulan (TR1)unutulan (TR1) Gönderiler: 108
    Baslasin bakalim bende varim  sona kadar    geliyorum ugur yanina
  • özburdurlu (TR1)özburdurlu (TR1) Gönderiler: 297
     :D:D  

En fazla ileriye giden ok, en çok geriye çekilmiş yaydan çıkar.

• SAKLI (TR1)SAKLI (TR1) Gönderiler: 136
    yazık  :D:D bu çocuk ....
    G.A.Z.İ.
  • uğurfear (TR1)uğurfear (TR1) TR1 Gönderiler: 166
    beyler korkmayın ya bukadar

2k savunnma atmıştınız karakollara ikisini kurtardım. işim çıktı gittim.3. karakola 14k savunma atmışsınız.
    burdan ağzı laf yapıyo icraa yok diyenlere sesleniyom.

sadece konuşan birinden bukadar korkkulurmu ? 

buda benim haklılığımöın kanıtıdır ama meraketmeyin o savunmanıza yazıkolacak ama sıkıntı deil bidaha kasarsınız . 

tabi o savunmanız kesilince kalelerinize saldırı yemezseniz.  >:)>:)>:)>:)B);)

• özburdurlu (TR1)özburdurlu (TR1) Gönderiler: 297
    03.09.2017 düzenlendi
    beyler korkmayın ya bukadar

2k savunnma atmıştınız karakollara ikisini kurtardım. işim çıktı gittim.3. karakola 14k savunma atmışsınız.
    burdan ağzı laf yapıyo icraa yok diyenlere sesleniyom.

sadece konuşan birinden bukadar korkkulurmu ? 

buda benim haklılığımöın kanıtıdır ama meraketmeyin o savunmanıza yazıkolacak ama sıkıntı deil bidaha kasarsınız . 

tabi o savunmanız kesilince kalelerinize saldırı yemezseniz.  >:)>:)>:)>:)B);)

şebek battala gelip ağlamışsın kalemi çaldılar komutanları sattılar diye adamlar acımış sana 8 li 3 dark karakolu vermiş sonra da ben tb ajanıyım darktan nefret ediyorum deyip ordan tb ye  kaçmışsın burada millete kendini acındırmaya çalışma hadi ordan 

En fazla ileriye giden ok, en çok geriye çekilmiş yaydan çıkar.

• uğurfear (TR1)uğurfear (TR1) TR1 Gönderiler: 166
    hah battal nasılda sıyrılmaya çalışıyo boşa uğraşmayın yawrumcuğum

boşa çabalıyosunuz .

dur gerçekleri anlatam kime inanırsan inan.

uğurfear benim çarım.
    ahmet isimli bi şerefsz çarımı sabote etti ne ekipman ne yakut ne karkaol bıraktı.herşeyisıfırladı.

ben bunu tanımlamaya yazdım aynı kişiden battalda madurdu.
    ordan birisi bana dediki gel buraya geliş felan dedi. bende bu çarım zaten bitti .::SAVAŞÇI::. çarımla gelecem dedim kabul ettiler.

girdim oraya ajanlık felan hiçbişey yoktu aklımda.girip gelişecektim 70 olunca çıkkıp ittifakımı kuracaktım pilanım buydu.

sonra karakol işine gelince karakol işinde milim alakaları yok hazır karkaol filanyalan hatta krakolları bile onlar bulmadı ben buldum ararken buldum 2 harabe kale vardı onlardanakdım karakolları. hazır karakol yalan yanibide aldığımd ahaşattı karkaollar ben adam ettim.

ve gelelim ajanlığa herşey yolunda giderken bisi çağırdı gel ittifakı kuralım dedi.bend ekabul ettim çıkacaktım 1-2 gün daha kalıp sonra bu darkgine haksız yere bi dostuma zarar verince dellendim çıkmadan önce cem reise bi haber uçurdum çıkmadan önce bi zarar verem diye. anladınmı dark adam olsaydı ajanlıkla deilbattaldan çıkıpkendi ittifakını kurmuş bi dost olarak ayrılacaktım ama olmadı.

herşey bundan ibaret gerçekler bunlar.

eğer bi sorunuz size anlatılan bişey veya kafanıza takılan bişey olursa .::SAVAŞÇI::. kalesindeyim önce baan yazın.

yalanlara marus kalmayın.

hadiiyi oyunlar şu karakolu bikurtaram benden çekeceğiniz var bunuda bilin  B)>:)

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak